Nişan Seviyormudur Acaba ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
hmm demekki benmki de böyle..
öbür dunuruyle de öyleyse kişiye özgü değil demekki..
benm annemde dedi nişan arifesinde erkeğin annesi kızın annesini arar dünür bişiy lazım diye dedi.
bende bozmadım kadın beklemiş.. anne dedim onlarda o yok öleler. belki dusunemediler belki bilmiyorlr kendi diğer dunurlerınıde öyle ..
mizaç işte biraz.. biraz da gelenek görenek.. herkesin aile yapısı bir değil

ne diyeceğim bayramda annemi arayacaksın mı ?
evlendıkten snra neyse de söylenir de şimdi kendinn dusunmesı daha ii gibime gelir.
ben söylersem zorumla olacak gibi olmaz mecburıyet hisseder sanki.
ben diyince numarasını isteyecek. .
İstesin ne olacak
Erkekler düşüncesiz olabiliyorlar
Annenin nişanlına bilenmesinimi istersin aramazsa yoksa nişanlına annemi aramadın hala demek mi daha kolay olur secimini yap

İstesin ne olacak
Erkekler düşüncesiz olabiliyorlar
Annenin nişanlına bilenmesinimi istersin aramazsa yoksa nişanlına annemi aramadın hala demek mi daha kolay olur secimini yap
yok ya bilenmesin .. mesafeli olsun ama görevlerinide yapsın.. yani sıksık aramasın ama bayramlarda da arasın sorsun..

yok ya bilenmesin .. mesafeli olsun ama görevlerinide yapsın.. yani sıksık aramasın ama bayramlarda da arasın sorsun..
İşte farzi misal düşüncesizlik etti akıl edemedi
Tamam küs kız vs ama annenin kötü bilmesine gerek var mı
İlk gün bekle baktın cıt yok aksamına annemi araman gerekiyor seninde anneninde sizde yok sanırım böyle adetler diyip arattır
Ben eşimi aileme ilk kendim sevdirdim cunku benim ailemide beklentilerinide ben biliyorum eşim değil
süreci yönetmek senin elinde

İlk gün bekle baktın cıt yok aksamına annemi araman gerekiyor seninde anneninde sizde yok sanırım böyle adetler diyip arattır
Ben eşimi aileme ilk kendim sevdirdim cunku benim ailemide beklentilerinide ben biliyorum eşim değil
sanırım haklısın ..
olmadı şimdiden söyliyim..
aşkım bayramda arayacaksın dimi annemi damadısın bekler diyim.. hatta sen istemedin ama numarasını da vereyim diyim sevinir kadın diyim..

sanırım haklısın ..
olmadı şimdiden söyliyim..
aşkım bayramda arayacaksın dimi annemi damadısın bekler diyim.. hatta sen istemedin ama numarasını da vereyim diyim sevinir kadın diyim..
Sevinir kadın deme olması gereken bu sonucta onlarda yoklarsada olması gerekiyor senin hatrına
Damadısın aramanı annenin aramasını bekler varmıydı sende numarası atayımmı de
Veya bayram günü söyle direk unutma ihtimaline karsı :)

Ya şimdi nişanlısın da o yüzden çok takılırsın böyle şeylere... nişanlınla geçimine bak sen insanlık yapıp hasta olduğunda aramışsın herkes kendi payına düşenden sorumlu.. daha böyle devam ederse evlenince filan çok umursama gerek yok eşin de anneni bayramda anneler gününde önemli bi şey olduğunda vs ararsa yeter boşveeeer aklına gelecek sorun bile değil kv aramazsa kendi bilir herkes kendi çiçeğinin kokusunu verir

Ya şimdi nişanlısın da o yüzden çok takılırsın böyle şeylere... nişanlınla geçimine bak sen insanlık yapıp hasta olduğunda aramışsın herkes kendi payına düşenden sorumlu.. daha böyle devam ederse evlenince filan çok umursama gerek yok eşin de anneni bayramda anneler gününde önemli bi şey olduğunda vs ararsa yeter boşveeeer aklına gelecek sorun bile değil kv aramazsa kendi bilir herkes kendi çiçeğinin kokusunu verir
ya annem üzülüyor aslında damadı aramıyor diye.. kv takmıyorum ben aslında bende önemli durumlrda arıyorum kadını bu yuzden beklemıyorumda açıkçası.. nişanlıma söylyeyim o zaman bayramda annemi arayacakmsn damadısın kadın bekler diyeyım numarası var mı dıyeyım ? bari..

ya annem üzülüyor aslında damadı aramıyor diye.. kv takmıyorum ben aslında bende önemli durumlrda arıyorum kadını bu yuzden beklemıyorumda açıkçası.. nişanlıma söylyeyim o zaman bayramda annemi arayacakmsn damadısın kadın bekler diyeyım numarası var mı dıyeyım ? bari..
O tarz bi şey yapın ama evlenince ne annenizin ne kayınvalidenizin beni aradı aramadı muhabbeti yapmasına izin vermeyin ikisinin de çocuklarına böyle bi şey demesi normal değil...

O tarz bi şey yapın ama evlenince ne annenizin ne kayınvalidenizin beni aradı aramadı muhabbeti yapmasına izin vermeyin ikisinin de çocuklarına böyle bi şey demesi normal değil...
koca kadınlr kendileri halletsinler. ben sadece annemn numarası var mı sende dedim ben gelinm sende damatsın ya dedim kadın bekler dedim..

Ben 3 aylık evliyim kv kp yok
Eşim de toplasan benim babamla telefonda 3 kere anca konuşmuştur doğum günü babalar günü vs
Ama yan yana geldiklerinde çok iyi anlaşırlar sohbet ederler eşim de saygılıdır daha babamın annemin yanında koltuğa sırtını bile yaslamamış insandır saygısından
Yâni telefonda konuşmak benim için önemli değil o kadar siz de samimiyetinizi telefon görüşmesine bağlamayın
Kvnizin soğukluğu için de kesin yargı da bulunamiycam çünkü hepimiz farkliyiz huylarımız farklı değiştiremeyiz

Ben 3 aylık evliyim kv kp yok
Eşim de toplasan benim babamla telefonda 3 kere anca konuşmuştur doğum günü babalar günü vs
Ama yan yana geldiklerinde çok iyi anlaşırlar sohbet ederler eşim de saygılıdır daha babamın annemin yanında koltuğa sırtını bile yaslamamış insandır saygısından
Yâni telefonda konuşmak benim için önemli değil o kadar siz de samimiyetinizi telefon görüşmesine bağlamayın
Kvnizin soğukluğu için de kesin yargı da bulunamiycam çünkü hepimiz farkliyiz huylarımız farklı değiştiremeyiz
Sanırım haklsn akısına bırakmak en iyisi. Bu akşam söyledim nişanlma annenn nosunu verdin ya diye bende vereyimmi annemn nosunu dedim damadından bekler dedim aaa tabi ver dedi ararım ben daha önce böle bşy hiç olmadıgı için bilmiyorum dedi .. sadece bayramda aramam fln dedi normalde de ararım fln dedi ee o zaman benm dememi mi bekledin dedim nosunu vermesydim ne olacaktı senden konusmak isteyecektim dedi ama haklsn olmazmış nasl senn annen sevindi benmde annemn sevinmesi gerekmzmi dedim haklsn dedi gerçekten kendmi garip hissettim ama böle düşünnce

Nişanlıma söyledim hayatım annenin nosunu bana verdin ya bende annemn nosunu vereyimmi dedim aa ver tabi ben daha önce böyle yasamadım alışkn değilim düşünemedm dedim bende damadından bekler dedim haklısın dedi ben sadece bayramda aramam dedi her zaman ararım dedi madem böle düşünüyosn dedim dememi mi bekledin dedim haklsn dedi ama ben kendmi garip hissettim yani birqz kötü hissettim ben onn annesini düşündm ama o annelerin ne kdr değerli oldgnu konuşmamıza ragmen düşünmemiş kırıldm sanrm

Nişanlıma söyledim hayatım annenin nosunu bana verdin ya bende annemn nosunu vereyimmi dedim aa ver tabi ben daha önce böyle yasamadım alışkn değilim düşünemedm dedim bende damadından bekler dedim haklısın dedi ben sadece bayramda aramam dedi her zaman ararım dedi madem böle düşünüyosn dedim dememi mi bekledin dedim haklsn dedi ama ben kendmi garip hissettim yani birqz kötü hissettim ben onn annesini düşündm ama o annelerin ne kdr değerli oldgnu konuşmamıza ragmen düşünmemiş kırıldm sanrm
Ah ah
Böyle cok kırılırsın
Yönetmeyi ögrenmen lazım
Erkekler bizim gibi ince değil işlerine gelmedigi sürece adet örf vs bilmiyorlar malesef
Ayrıca yolun yarısına gelmişsiniz cekinme vs artık kalmaması lazım olması gereken neyse o akıl edemiyor diye kenara cekilmeyip söylemen lazım
Evlilikte böyle daha saglam olucak emin ol en azından küsüp trip atmak yerine konusarak hallediyorsun öyle düşün
Tepkiside gayet yerinde olmus aman ben niye arıyorum ne gerek vs bile diyebilirdi

Ah ah
Böyle cok kırılırsın
Yönetmeyi ögrenmen lazım
Erkekler bizim gibi ince değil işlerine gelmedigi sürece adet örf vs bilmiyorlar malesef
Ayrıca yolun yarısına gelmişsiniz cekinme vs artık kalmaması lazım olması gereken neyse o akıl edemiyor diye kenara cekilmeyip söylemen lazım
Evlilikte böyle daha saglam olucak emin ol en azından küsüp trip atmak yerine konusarak hallediyorsun öyle düşün
Tepkiside gayet yerinde olmus aman ben niye arıyorum ne gerek vs bile diyebilirdi
Zoraki yapmış gibi olmuyormu böle peki . Annesini aramam gibi onnda araması gerek. Sanırım böyle dürtmek gerek erkekleri anladım evlisin tabi tecrübelisin. Bende uzatmıym bari kendi söylerse söyler açarsa açar konuyu bakarım duruma göre

Zoraki yapmış gibi olmuyormu böle peki . Annesini aramam gibi onnda araması gerek. Sanırım böyle dürtmek gerek erkekleri anladım evlisin tabi tecrübelisin. Bende uzatmıym bari kendi söylerse söyler açarsa açar konuyu bakarım duruma göre
Şimdi dürüst olalım hangimiz gercekten cok severek eş ailesi tarafını arıyoruz ki :)
Hergün veya ne bileyim her hafta durduk yere aratırsan zaten zoraki olur
Ancak böyle bayramdır kandildir ne bileyim dogumgunudur hastalıktır gibi önemli günlerde madem okadar akılları calısmıyor calıstıran birinin olması lazım
Eşinle arandaki iletişimde konusarak gücleniyor emin ol hem ailende beklenti icine girip gercekleşmeyince seni darlamaz
Yoksa sen bekleyeceksin o yapacak her zaman hayal ettigimiz gibi olmuyor düşünemiyorlar bahaneleri oluyor falan bosuna gerginlik yasıyorsun
Evliyim tecrübelimiyim eh diyelim bende sürec icinde ögreniyorum sonucta
Ama ailem eşimi cok seviyor ve bunda benim katkım inanılmaz büyük
Eşim ince düşüncelidir ama sadece bana karsı ne aileme ne kendi ailesine söylemesen yapmaz bi gün icinde üc bes kere hatırlattığım bile olur aradınmı aradınmı diye
Trip atıp kavga edip küsecegime acık acık ne yapılması gerekiyorsa istiyorum
Baska bi vakitte bikaç kere sordum kendisine ben sana böyle yaptırarak yanlıs yapıyormuyum seni sogutuyormuyum veya emirvaki gibi algılıyormusun diye
Tam tersine cok iyi yaptıgımı kendisinin bazı seyleri akıl edemedigini sonradan aileme mahcup olacagına benle konusmasının daha iyi oldugunu vs söyledi
Ki senin nişanlında demiş akıl edemedim diye bence buda bir artı
Artık evleneceksin eşinle herşeyi konusabiliyor olman lazım yanlıs anlarmıyı ayıp olurmuyu zorakiyi bi kenara bırak yapılması gereken buysa yapmayı bilmiyorsa mecbur ögrenecek

X