Nişan Seviyormudur Acaba ?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

HayatBen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2016
2.699
1.137
kv bi soğuk tip.. Hadi ben mesafeliyim ama kv annemi falanda aramadı bu zamana kdr. Bilmez numarasını.. Kız evi naz evi modu yok yani yapamadı annem :KK70: hatta nişanlmda annemi aramadı bu zamana kdr ama buna da bahane vermıyorum bende annesını aramam hiç. bayramdan bayrama hastalıkta hadi bizi geçtim... İnsan dünürünü aramaz mı ? o da yok..bak byram geliyor bakalım arayacakmı nişanlm benden annemn nosunu isteyecekmi bakalım ? ama hiç sanmıyorum :KK70: dün elini öptüm bi soğuk gibi verdi sonra konusmaya basladı .. soğuk bi tip anlam veremedim. beni seviyor mu sevmıyor mu ? yani ben sevıyorum aslında kendisini relaks bi tip sıkılmıyorum yannda ya da çekinmiyorum .. ama soğuk.. Sizin kv nasıl ?

Anneni araması lazım belkiumutmuştır nişanlın ama genel olarak da zaten arada bir araması lazım sadece bayramlarda değil . O

Anneni araması lazım belkiumutmuştır nişanlın ama genel olarak da zaten arada bir araması lazım sadece bayramlarda değil . O
ya nişanlm ben annesini aramıyorum o da benm annemi aramıyor..
demekki böle gidecek boşvermek en iisi galiba

ya nişanlm ben annesini aramıyorum o da benm annemi aramıyor..
demekki böle gidecek boşvermek en iisi galiba
Öyle şey olur mu ??siz evleneceksiniz aileler de her daim yanınızda .sen ara sor bi bakalım ne olacak sırf bu konu yüzünden neden araya soğukluk girdin ki ??hem arayıp sormak bu kadar zor olmamalı .sen ara sor onlara da jeton düşer .

Öyle şey olur mu ??siz evleneceksiniz aileler de her daim yanınızda .sen ara sor bi bakalım ne olacak sırf bu konu yüzünden neden araya soğukluk girdin ki ??hem arayıp sormak bu kadar zor olmamalı .sen ara sor onlara da jeton düşer .
bn kv hastayken aradım geçmiş olsun diye..
bayramda da gittim elini öptüm ..
bakalım neler olacak bnde bilmiyorum..
belki kadın böyledir..

bn kv hastayken aradım geçmiş olsun diye..
bayramda da gittim elini öptüm ..
bakalım neler olacak bnde bilmiyorum..
belki kadın böyledir..
Kadın böyle olsa Bİle sen onun gelini olacaksın .kızı olacaksın yani .bu bayram da gidio elini öpmeyecek misin ??? Onlar da size gelmiyorlar öı??

Kadın böyle olsa Bİle sen onun gelini olacaksın .kızı olacaksın yani .bu bayram da gidio elini öpmeyecek misin ??? Onlar da size gelmiyorlar öı??
ben bayrmda burada olamayacagımdan dun aksam gittim ellerini öptüm .. bayramda da ararım tamam olur herhlde ..
onlar da gelemezler hee annemi ararlar mı bilmem.. memlekette olacagız. .

ben bayrmda burada olamayacagımdan dun aksam gittim ellerini öptüm .. bayramda da ararım tamam olur herhlde ..
onlar da gelemezler hee annemi ararlar mı bilmem.. memlekette olacagız. .
Nişanlınla bu konuları konuşmuyor musunuz ??? Nişamlın annenin elini öpmüyor mu bayramlar da ??

Aramaması daha iyi değil mi
Hic hatırlamıyorum annemle kv nin evlenmeden önce öyle konustugunu
Bayram oldugundada arama değil bizzat kendileri tatlısını cikolatasını yapıp getirmişti

Nişanlınla bu konuları konuşmuyor musunuz ??? Nişamlın annenin elini öpmüyor mu bayramlar da ??
ramazan bayramnda geldi eve evdekıler buradaydı nişanlı değildik henuz..
kurbanda annemler yok memlekette..
hangi konuları?

Aramaması daha iyi değil mi
Hic hatırlamıyorum annemle kv nin evlenmeden önce öyle konustugunu
Bayram oldugundada arama değil bizzat kendileri tatlısını cikolatasını yapıp getirmişti
beni aramaması ii..
hadi normalde de kv annemi aramıyor ama bayramda araması gerekir gibime geliyor..
tecrubeli olanalr bilir tabi..

Bayramda gelmesi lazım
Farklı sehirlerdelersede araması lazım
Aramıyorsa eş adayına ufaktan cıtlat
farklı sehırlerde olacagız evet. arar herhlde bakalım..
kv bilmem de nişanlmn annemi araması gerekir..
yani ben dun gitmeme ragmen bayramda arayacağım..

farklı sehırlerde olacagız evet. arar herhlde bakalım..
kv bilmem de nişanlmn annemi araması gerekir..
yani ben dun gitmeme ragmen bayramda arayacağım..
Bunları nişanlınla konusabiliyor olman lazım
Ben hala daha annemi babamı araması gerekirse söylerim öyle arar cunku erkekler bizim kadar ince düşünemiyor
Bekleyip hayal kırıklıgına ugramaktansa bastan konusmak her zaman iyidir

kv bi soğuk tip.. Hadi ben mesafeliyim ama kv annemi falanda aramadı bu zamana kdr. Bilmez numarasını.. Kız evi naz evi modu yok yani yapamadı annem :KK70: hatta nişanlmda annemi aramadı bu zamana kdr ama buna da bahane vermıyorum bende annesını aramam hiç. bayramdan bayrama hastalıkta hadi bizi geçtim... İnsan dünürünü aramaz mı ? o da yok..bak byram geliyor bakalım arayacakmı nişanlm benden annemn nosunu isteyecekmi bakalım ? ama hiç sanmıyorum :KK70: dün elini öptüm bi soğuk gibi verdi sonra konusmaya basladı .. soğuk bi tip anlam veremedim. beni seviyor mu sevmıyor mu ? yani ben sevıyorum aslında kendisini relaks bi tip sıkılmıyorum yannda ya da çekinmiyorum .. ama soğuk.. Sizin kv nasıl ?
Bizimkiler memlekete beni istemeye geldiklerinde tanıştılar, yüzük takıldı, ertesi gün eşimin ailesi geri döndü (12 saatlik mesafe). Düğüne kadarki süreçte kimse kimseyi aramadı. Düğünde yan yana geldiler. Düğün sonrası da ailem geri döndü. Sonrasında annem beni her aradığında KVyi sorar, selam söyler. KV alt katımda, bir kere bile annen nasıl diye sormaz(aramak şöyle dursun). KP sağlığında her yıl memlekete giderdi, bir kere bizimkilerin kapısını açmadı (25 km mesafede köyleri).. 6 yıllık evliliğmde 3 kere yan yana geldiler toplamda.. Annem de sıcakkanlıdır yazık, yaşıtlar bir de.. İstiyor ki sohbet etsinler, arkadaşlık etsinler ama KV hiiç oralı değil. Öbür dünürüyle (kızının kayınvalidesi) de aynı. Bayram, düğün, cenaze bir şey olacak ki yan yana gelsinler.. Bazı insanlar böyle.. Değişmiyorlar...

Bunları nişanlınla konusabiliyor olman lazım
Ben hala daha annemi babamı araması gerekirse söylerim öyle arar cunku erkekler bizim kadar ince düşünemiyor
Bekleyip hayal kırıklıgına ugramaktansa bastan konusmak her zaman iyidir
ne diyeceğim bayramda annemi arayacaksın mı ?
evlendıkten snra neyse de söylenir de şimdi kendinn dusunmesı daha ii gibime gelir.
ben söylersem zorumla olacak gibi olmaz mecburıyet hisseder sanki.
ben diyince numarasını isteyecek. .

Bizimkiler memlekete beni istemeye geldiklerinde tanıştılar, yüzük takıldı, ertesi gün eşimin ailesi geri döndü (12 saatlik mesafe). Düğüne kadarki süreçte kimse kimseyi aramadı. Düğünde yan yana geldiler. Düğün sonrası da ailem geri döndü. Sonrasında annem beni her aradığında KVyi sorar, selam söyler. KV alt katımda, bir kere bile annen nasıl diye sormaz(aramak şöyle dursun). KP sağlığında her yıl memlekete giderdi, bir kere bizimkilerin kapısını açmadı (25 km mesafede köyleri).. 6 yıllık evliliğmde 3 kere yan yana geldiler toplamda.. Annem de sıcakkanlıdır yazık, yaşıtlar bir de.. İstiyor ki sohbet etsinler, arkadaşlık etsinler ama KV hiiç oralı değil. Öbür dünürüyle (kızının kayınvalidesi) de aynı. Bayram, düğün, cenaze bir şey olacak ki yan yana gelsinler.. Bazı insanlar böyle.. Değişmiyorlar...
hmm demekki benmki de böyle..
öbür dunuruyle de öyleyse kişiye özgü değil demekki..
benm annemde dedi nişan arifesinde erkeğin annesi kızın annesini arar dünür bişiy lazım diye dedi.
bende bozmadım kadın beklemiş.. anne dedim onlarda o yok öleler. belki dusunemediler belki bilmiyorlr kendi diğer dunurlerınıde öyle ..

X