sevgilimi yanlış mı anlıyorum?

silaa122

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
31
-30
20
sevgşlşmle 2 senedir süren ciddi ilişkimiz var ve birliktelik yaşıyoruz , ben uzaktayım unş okuyorum o evde , kısaca konuma geleyim ben asla istemeyerek birliktelik yaşamadım bende istedim o da burada sıkıntı yok ama bazen o kadar öok konusunu açıyorki mesajlaşmada olsun buluşmada olsun , konusunu açıyor ,şakayla karışık vuruyor örneğin normal bi şekilde sohbet ediyoruz mesela geldim ben diyorum hani sohbete dondum anlamında , o da direkt şakasına benşde getir falan diyor tamam bendr arada guluyorum bende yapıyorum ama bunu sürekli yapınca insan hani cinsellik içinmi benle diye düşünmüyor değil , ama sevgisinide hissediyorum bazen de erkekler böyle diye düşünüyorum nasıl düşünmem gerektiğini bilmşyorum artık akıl verirmisiniz.

Yani seni arzulaması güzel birşey ama yazdıklarından sırf cinsellikmi yoksa seviyormu bilemeyiz.
Yaşlarınız kaç?
Hasta olduğunda seninle ilgileniyormu?
Kötü hissettiğinde seninle bıkmadan ilgileniyormu?
Sadece sarıldığı şefkatli olduğu anlar oluyormu?
Sana bağırıyormu sabırlımı sana karşı?
Ufak tefekte olsa jestler yapıyormu?
Okuluna işine önem veriyormu?
Ailenle tanıştımı veya ailene saygılımı?
Sen onun ailesini tanıyormusun?

Yani seni arzulaması güzel birşey ama yazdıklarından sırf cinsellikmi yoksa seviyormu bilemeyiz.
Yaşlarınız kaç?
Hasta olduğunda seninle ilgileniyormu?
Kötü hissettiğinde seninle bıkmadan ilgileniyormu?
Sadece sarıldığı şefkatli olduğu anlar oluyormu?
Sana bağırıyormu sabırlımı sana karşı?
Ufak tefekte olsa jestler yapıyormu?
Okuluna işine önem veriyormu?
Ailenle tanıştımı veya ailene saygılımı?
Sen onun ailesini tanıyormusun?
yaşlarımız 22 ama bu ilişki o kadar toksikki anlatamam yani o yuzden bu kadar cok dusunuom , ve ilişkide maalesef aldatılma olayları da yaşadım toksiklik nedeniyle (bende toksigim o da öyle) bırakamıyoruz birbirimizi gerçekten ne o ne ben . bu yuzden çok dusunuyorum zaten

yaşlarımız 22 ama bu ilişki o kadar toksikki anlatamam yani o yuzden bu kadar cok dusunuom , ve ilişkide maalesef aldatılma olayları da yaşadım toksiklik nedeniyle (bende toksigim o da öyle) bırakamıyoruz birbirimizi gerçekten ne o ne ben . bu yuzden çok dusunuyorum zaten
Ne uğraşıyorsun salla gitsin.yasin ufakmis on yıl sonra niye ugrasmisim ben bu adamla diyeceksin.
Seni seven bir erkeğe denk geldiğinde anlıyorsun bunları.aslinda ilişkilerin bu kadar zor olmadığını,zorlama olmadığını.
Bir ilişki iyi ise akar gider hiç böyle şeyler aklına gelmez.kotu ise sürekli bir şüphe acaba ben nerde hata yaptım,bunu dedim ondan mı böyle oldu diye diye kafayı yiyorsun

X