Sevgilim yeni iş yeri açıyor çiçek göndermeli miyim?

Duvarina asabilecegi birsey alabilirsin
Kuaforumde gormustum makas seklinde bir duvar susu uzerinde de ismi soyismi yaziyordu şık birseydi

Erkekler pek çiçekten anlamıyor ya başka bir şey yollasanız? Çiçek sepetinde kutu yapabiliyorsunuz mesela. İsme özel defter, kalem, kupa veya kahve fincanı, çikolata tarzında şeyleri seçip gönderebilirsiniz. Hem bunlar kullanabileceği şeyler olur, işine yarar.

Açtığı işyerinde ağırlıklı kullandığı renkte bir saksıda uzun ömürlü bir bitki en iyisi olur. Ama saksı da çiçek kadar önemli bana göre.

Erkekler pek çiçekten anlamıyor ya başka bir şey yollasanız? Çiçek sepetinde kutu yapabiliyorsunuz mesela. İsme özel defter, kalem, kupa veya kahve fincanı, çikolata tarzında şeyleri seçip gönderebilirsiniz. Hem bunlar kullanabileceği şeyler olur, işine yarar.
Açılış olduğu için çiçek göndermek istedim

Eklentiler

• Screenshot_20240425_114409_Instagram.jpg
    Screenshot_20240425_114409_Instagram.jpg
    231,9 KB · Görüntüleme: 45
Ben sevgilimin evine monstra göndermiştim, deve tabanı.
Eki Görüntüle 3419044
Geniş yapraklı bir bitki, hem şık hem bakımı kolay. Haftada bir su verip sık sık spreyle yapraklara su sıkmak yeterli. Benim monsteram serpildikce serpilmiş, daha bile güzel olmuş bu halinden 🏵️🏵️
Bunu da düşünebilirsin
Screenshot_20240425_114409_Instagram.jpg

Bu çiçeği almaya karar verdim sence nasil

iş yeri için hediyeler oluyor onlardan alıp yanına da çikolata ya da lokum daha tatlı olur bence. Yinede çiçek düşünüyorsanız attığınız modeller de gayet hoş.

X