Sevgilim evlendikten sonra anne babasıyla kalacağımız söylüyor kararsızım ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman annesiyle kalsın. Yani gencecik insanlar babası da hayatta bakıma muhtaç da değiller ne mana yani. Annesine düşkün olan karısına düşkün falan olmaz tam tersi hayatı zehir eder.

Evleneceksiniz canınızın istediği gibi donla külotla evde gezemeyeceksiniz mesela salonun ortasında sevişmek isteseniz sevişemeyeceksiniz, birlikte asla duşa giremeyeceksiniz, istediğiniz saatte yatıp istediğiniz saatte kalkamayacaksınız, canınızın isteme ihtimali olan birçok şeyden hep mahrum kalacaksınız. Şimdi önemsiz detay gibi gelebilir size ama evlendikten sonra bu tarzlar şeylerin evliliğin dinamiği olduğunu anladıktan sonra pişman olacaksınız.
Babasi şizofreni acaba o yüzden mi kalmak istiyor annesiyle diye düşündüm ama daha evde ablası abisi kardeşi var onlar giderse evden biz annesiyle babasıyla aynı eve geçeceğiz

Babasi şizofreni acaba o yüzden mi kalmak istiyor annesiyle diye düşündüm ama daha evde ablası abisi kardeşi var onlar giderse evden biz annesiyle babasıyla aynı eve geçeceğiz
İyi de bi sürü insan varmış evin içinde size ne gerek yani. Sevgiliniz cimri olabilir mi? Ev tutmayayım kira vermeyeyim gibi şeyleri düşünüyor olabilir mi mesela?

Bilmiyorum cimri değil de kendisine güveni yok galiba nasılsın gecindiricem derdine gerçi babası emekli de değil diğer türlü 4 kişi daha çok masraf anlamadım cidden

Bilmiyorum cimri değil de kendisine güveni yok galiba nasılsın gecindiricem derdine gerçi babası emekli de değil diğer türlü 4 kişi daha çok masraf anlamadım cidden
Beni çok istemiyor belki de he babası şizofrenmiş ilaç alıyor annesine zarar verir diye mi korkuyor anlamiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X