Sevgilim bir kızla fake hesaptan uygunsuz şeyler konuşmuş

Bana yol çok uzun geliyor bu kadar emekten sonra iftira da atar bu bitirince
Şimdi çok çok emek verip bir yemek yaptığınızı düşünün ama tavuk bozukmus sırf emek verdiniz diye zehirlenme uğruna o yemeği yer misiniz ? İftiraysa atsın sen kendini bildikten sonra kime ne ?

Ne güzel işte evlenmeden maddi -manevi o kadar külfete girmeden gerçek yüzünü göstermiş size, kesinlikle çok büyük bir iyilik de yapmış farkında olmadan, ayrılmalısınız, ne köy olur ne kasaba misali.

Çok üstünüze gelirse " aldatma değilse madem ben de erkeklerle konuşup özel bölgelerimin fotosunu yollayabilirim fake olacağım için sorun değil kabullenirsin dimi" deyin.
Hemen ayrılın sevgilinizden ve o evden öğrenci apartları oluyor eşyalı falan üni varsa yakınınızda oralarda öyle bir şey bulabilirsiniz illa büyük bir ev bakmanıza gerek yok hazirana az kaldı zaten

İletişim varsa aldatmak vardır net.
İster sohbet etsin ister yatsın farketmez.
Bu kadar net bişeyi bize sormana bile yok düşünmeden ayrıl. Zaten ayrılmazsan, nasıl olsa affediyor diyecek ve ilerisi için daha çok cesaret alacak.

Evliliğin fragmanını yaşamışsın. Kesin konuşmayı pek sevmem ama KESİNLİKLE ALLAH'IN SEVDİĞİ KULUSUN Kİ ciddi bir adım atmadan gerçeği gördün. Sanal da olsa asla affetme. Ben bu durumu kaldıramıyorum affetmiyorum seni de ve bitir. Bunu bir abla tavsiyesi olarak algıla lütfen. Adliyelerde her gün yüzlerce boşanma davaları açılıyor şu sosyal medya aldatmaları yüzünden. Hayatını karartma ve bu sadakatsizle asla evlenme, hemen uzaklaş.
Mis gibi memursun, devlete sırtını dayamışsın. Rabbim sana helal süt emmiş, adam gibi bir adam nasip eder inşallah.

Son düzenleme:
Evliliğin fragmanını yaşamışsın. Kesin konuşmayı pek sevmem ama KESİNLİKLE ALLAH'IN SEVDİĞİ KULUSUN Kİ ciddi bir adım atmadan gerçeği gördün. Sanal da olsa asla affetme. Ben bu durumu kaldıramıyorum affetmiyorum seni de ve bitir. Bunu bir abla tavsiyesi olarak algıla lütfen. Adliyelerde her gün yüzlerce boşanma davaları açılıyor şu sosyal medya aldatmaları yüzünden. Hayatını karartma ve bu sadakatsizle asla evlenme, hemen uzaklaş.
Mis gibi memursun, devlete sırtını dayamışsın. Rabbim sana helal süt emmiş, adam gibi bir adam nasip eder inşallah.
çok teşekkür ederim duygulandım 🙏🙏

Sevgilimle 4 yıldır evliyiz ikimiz de ailemizden uzak aynı şehirde memuruz ağustosta sözümüz vardı. Aileler biliyordu çeyiz hazırlığı mobilya falan bakıyorduk. Taa ki fake hesabını yakalayana kadar… bu süreçte aynı evde yaşarken bugün bir anda bir mesaj geldi ve gizledi. Zorladım bakmak içşn. Tesettürlü Bir kızla uygunsuz konuşmalarını gördüm. Kendini doktor olarak tanıtmış kız inanmış. İki üç gün önce zaten sevgilime ait uygunsuz kendisine sit fotolar görmüştüm kendini çekmiş (anlayın) ama geçiştirdi. Şimdi bizzat yazışmaları görünce beynimden kaynar sular aktı. Önce arkadaşına attı suçu sonra kabul etti. Sadece sanal alemde yaptım gerçekte görüşmedim. Seni aldatmadım diye inkar etti ama bana göre aldatma illa gidip aynı yarağa yatmak değil. 30 yaşına gelmişiz bu olacak iş değildi. Bir keresinde benzer bir şeylerini görmüştüm ama geçicidir diye uzatmadım ama bu sondu. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar.
Bu olaydan sonra hala sevgilim mi diyorsun gercekten?

Bu olaydan sonra hala sevgilim mi diyorsun gercekten?
Güncel; yorumlari okudum ayrilmissiniz en güzeli yapmissiniz o erkekten hic hayir yok 3-4 sene yapmaz sonra gene yapar sonucta bi kere yaptiysa bunun arkasini devamli gelir. Suan oturdugunuz yerde stüdyo daire esyali fiyatlari ne kadar acaba? Kendi esyalariniz yoksa öyle yapabilirsiniz

Sevgilimle 4 yıldır evliyiz ikimiz de ailemizden uzak aynı şehirde memuruz ağustosta sözümüz vardı. Aileler biliyordu çeyiz hazırlığı mobilya falan bakıyorduk. Taa ki fake hesabını yakalayana kadar… bu süreçte aynı evde yaşarken bugün bir anda bir mesaj geldi ve gizledi. Zorladım bakmak içşn. Tesettürlü Bir kızla uygunsuz konuşmalarını gördüm. Kendini doktor olarak tanıtmış kız inanmış. İki üç gün önce zaten sevgilime ait uygunsuz kendisine sit fotolar görmüştüm kendini çekmiş (anlayın) ama geçiştirdi. Şimdi bizzat yazışmaları görünce beynimden kaynar sular aktı. Önce arkadaşına attı suçu sonra kabul etti. Sadece sanal alemde yaptım gerçekte görüşmedim. Seni aldatmadım diye inkar etti ama bana göre aldatma illa gidip aynı yarağa yatmak değil. 30 yaşına gelmişiz bu olacak iş değildi. Bir keresinde benzer bir şeylerini görmüştüm ama geçicidir diye uzatmadım ama bu sondu. Siz ne düşünüyorsunuz kızlar.
bazı kelimeler devrik olmuş banlanabılırsınız düzeltseniz daha uygun olur

Koşarak kaç kurtar kendini, evlenince de değişmez üzgünüm

Bana yol çok uzun geliyor bu kadar emekten sonra iftira da atar bu bitirince
Adamın ihanetine az çok geçmişte tanık olmuş konduramamişsiniz ama halının altına ittiğiniz her şey gün gelip gözünüzün önünde uçuşmaya başlamış.Simdide ayrılırsam bana iftira atar diyorsunuz Sahi kuzum !!!!siz bu adamla niye 4 yıl yaşadınız aldatma,iftira potansiyeli olan adamın ne huyu tatlı geldi sustunuz????????

X