Sevgilim aynı evde yaşamayı teklif etti ama evlenmek istemiyor, nasıl ikna edebilirim?

Yav daha 3 aydır sevgililermiş zaten. 3 ayda neden evlenmeyi düşünsün çocuk. Anormal olan konu sahibi zaten.
Oğlum da var kızım da var vallahi ikisinden biri gelse 22 yaşında hayatının baharında üniversite okurken eee anne benim sevgilim var üç aydır tanışıyoruz evlenicem yemin ederim ağzınınin ortasına carparim bir tane şiddet yanlısı asla değilim ama cidden deliririm kızımda olsa oğlumda olsa
Yahu üniversite okuyorsun gencecik insanlarsaniz bı oku işini gücünü eline al bı etrafına bak neler olup bitiyor sosyalles gez eğitimlerini tamamla artık her ne yapmak istersen bu ne evlenecem neden yani anlayadim gitti gerçekten

Yav daha 3 aydır sevgililermiş zaten. 3 ayda neden evlenmeyi düşünsün çocuk. Anormal olan konu sahibi zaten.
kız anormal falan değil , bir erkeğin lafına sözüne kanacak kadar masum sadece. aynı evde yaşamak istemesini ilerde evleniriz olarak görüyor olabilir ama karşısındaki insan o kız senin bu kız benim tarzında yaşamaya başlamak istiyor hepsi bu

Ben 21 sevgilim 22 yaşında. 3 aydır çıkıyoruz. Dün bana aynı eve taşınmayı teklif etti ben de evlenmeden olmaz diyince gerek var mı gibi şeyler söyledi. Evlilik konusunu asla açmıyor, ben veya başkası açarsa da anında kapatıyor. Bir yandan ikimiz de çok genç olduğumuz ve ayaklarımızın üstünde duramadığımız için ona hak veriyorum. Bir yandan o böyle davranınca kalbim acıyor. Nasıl bir yol izlemeliyim böyle bir erkekle?
Iki çocuk evlenmek istiyor .
Kızım boşver evlenmeyi aynı evde yaşamayi biraz gezin tozun hayatı tanıyın .
Niye bu genç yaşta büyük sorumluluk almak istiyorsun .

Ben 21 sevgilim 22 yaşında. 3 aydır çıkıyoruz. Dün bana aynı eve taşınmayı teklif etti ben de evlenmeden olmaz diyince gerek var mı gibi şeyler söyledi. Evlilik konusunu asla açmıyor, ben veya başkası açarsa da anında kapatıyor. Bir yandan ikimiz de çok genç olduğumuz ve ayaklarımızın üstünde duramadığımız için ona hak veriyorum. Bir yandan o böyle davranınca kalbim acıyor. Nasıl bir yol izlemeliyim böyle bir erkekle?
Bu kafayla çocuk da olur sizin. 😐 ayrıca yaşlar çok küçük.

kız anormal falan değil , bir erkeğin lafına sözüne kanacak kadar masum sadece. aynı evde yaşamak istemesini ilerde evleniriz olarak görüyor olabilir ama karşısındaki insan o kız senin bu kız benim tarzında yaşamaya başlamak istiyor hepsi bu
Hayır 21 yaşında bir kızın 3 aydır tanıdığı biriyle evlenmek istemesi normal değil. İnsan tabiki sevdiğiyle böyle şeyleri hayal edebilir ama öncelik bu olmamalı. Çocuk gel evlenelim dese evlenecek yani bu normal mi? Daha iş yok,güç yok ve sadece 3 aydır tanışıyolar.

Oğlum da var kızım da var vallahi ikisinden biri gelse 22 yaşında hayatının baharında üniversite okurken eee anne benim sevgilim var üç aydır tanışıyoruz evlenicem yemin ederim ağzınınin ortasına carparim bir tane şiddet yanlısı asla değilim ama cidden deliririm kızımda olsa oğlumda olsa
Yahu üniversite okuyorsun gencecik insanlarsaniz bı oku işini gücünü eline al bı etrafına bak neler olup bitiyor sosyalles gez eğitimlerini tamamla artık her ne yapmak istersen bu ne evlenecem neden yani anlayadim gitti gerçekten
Evet üstelik bu yaşta fikirler de çok çabuk değişebiliyor. Sonradan pişman olsa ne olacak? İş işten geçmiş olacak.

Sakın 3 aylık tanıştığınla olucak şey mi ki,kızların başına neler geliyor...Hiç mi korkmuyorsunuz :KK43:

Aynı evde yaşamayı düşünme canım yaşı genç gönül eğlendirme çağlarında ne yazık ki. Gerek var mı hangi çağdayız falan filan bu cümleleri çok gördük. Evlenmeyi düşündüğü kıza bunu demezler emin olabilirsin, sen de onunla gönlünü eğlendir geç. Aynı evde yaşama. Tek derdi bedava seks afedersin ama

Bence aynı eve çıkma hele bide evlilik konusu açmıyorsa yaklaşma derim
mce

Hayır 21 yaşında bir kızın 3 aydır tanıdığı biriyle evlenmek istemesi normal değil. İnsan tabiki sevdiğiyle böyle şeyleri hayal edebilir ama öncelik bu olmamalı. Çocuk gel evlenelim dese evlenecek yani bu normal mi? Daha iş yok,güç yok ve sadece 3 aydır tanışıyolar.
orası da doğru valla bilemiyorum cinsellik konusunda katı yetişmiş olabilir yaşamak için de bir an önce evlenmek istiyor olabilir ama yanlış kişi olunca pişmanlık daha beter doğru

Biraz bu konuda önceki sevgililerimden yaram var...

Henüz çok gençsiniz üstelik üç ay evlenme kararı için de çok erken erkek arkadaşınızı anlayabiliyorum. Ama aynı eve çıkmak için de erken henüz kendisini pek tanımıyorsunuz üstelik sizin değer yargılarınıza da uymuyor belli ki. Ya birbirinizin kararlarınıza saygı duyup böyle devam edin ya da yol yakınken bitirin derim.

Bu yaşta evliligimi dusunuyorsun gerçekten ??

Belki bana kızacaksınız ama bu yaşta ne aynı eve çıkması. Evlenmek için erken zaten ama ya birlikte yaşarken hamile kalsan kolçak Sonra Müge anlıya çıkıyor görüyoruz.

Yavrum evladım daha 22 yaşında ne evliliği?
Evlenelim diyen olsa kaçman lazım yapma.
Evlilik ne demek sanıyorsun bilmiyorum. Ama inan hayalindeki şey değil. Bir sürü insanla muhatap olmak, akraba olmak demek en başta.
Gez toz, konsere git, sinemaya tiyatroya git, gezilere git. Hayatını yaşa evlilik kaçmıyor ama gençlik kaçıyor. Gençliğini ziyan etme

X