sevgi bu kadar basitmi

sevay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
3
0
45
suan okadar kötüyümki sadece nedenlerin cevabını almak için üye oldum...3 aylık bir ilşkim vardı.Aşık oldum,sevdim saydım..Oda aynılarını soyledi bana..Evlilik düşünmeye başladık.Ailesiyle tanıştım ve adam beni terk etti:)Sebep?Yok maalesef...Tek dedeiği benim tutum ve davranışlarım..Ama yok öyle birşey..Takıntıları vardı..Hep luks içinde yaşama,en iyi hayat standardında yaşama gibi.Ve öylede yaşıyordu..37 yaşında ingilterede okumuş ama cokkk zengin bir aile cocugu değil..Babayı kaybetmiş annesi felçli..Zamanında durumları iyiymiş sanırım..İşe daha yeni girdi..geliride abilerinden...Arada içiyordu.İçtiği zamanda sapıtıyordu..Sen benimle boyle konusamazsın,sen kimsin..Bana saygı duyacaksın gibi ters cümleler kurup suratıma telefonu kapatıp sonrada kendine gelince arardı.Dun beni terketti ama bu sefer kafası iyi değildi..İstemiyorum seni,defol git hatta küfre varan konusmalar.Beni aramıcagını ve onu aramamamı soyledi..Suan sanırım depresyondayım..1 hafta once ailesiyle tanıstım.Sana asıgım diyordu boyle terkedilmeyi neden hakettim ben??Bana dün hakettiğimi soyledi cunku onunla oyle imalı konusamazmısım..Suratıma teli kapattı arkasından aradım..Sevmediğini soyle bana dedim.Demedi düşündü arama beni lütfen yoksa telefon numaramı değiştiricem dedi..Okadar aciz duruma düşürdüki beni bugün gecmek bilmiyor..Cok kötü boşluğa düştüm.Kırıldım..Suan neyapacagımı bilmiyorum:KK43:Beni aramayacagına bu ilişkinin bittiğine dair yeminler etti.Bir gün önce sevdiğini söyluyordu.Gercekten bu kadar nefret mi etti benden ve gercekten tamamen silebildimi.

Yazdıklarınızdan karşınızdaki kişinin çok sağlıklı yaklaşımları olmadığını anlamak zor değil. Bu derece tutarsız davranan bir insanda hatayı aramak dururken, neden kendinize yükleniyorsunuz?
Sağlıkla kalın,

................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba pedalizamgüzel, önce aranızdaki ciddi yaş farkına bir kere daha dönüp bakın. Bu kadar genç bir yaşta, neden kendinizden 17 yaş büyük birisi ile beraber olmayı düşünüyorsunuz? Bu çok sağlıklı değil. Ayrıca akrabalık dereceniz nedir, onu da bilemiyorum. Hayat çizginizi değiştirmeden önce iyice düşünmenizi öneririm.
Sağlıkla kalın,

X