Sevdiğime Kavuşmak için Dua

Derinsular1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2023
28
6
27
merhabalar, yıllardır aşkını kalbimin en derinliklerinde hissettiğim, kopamadığım, vazgeçmek için çok çabaladığım ama her seferinde onu karşımda bulduğum biri var. Ben artık ona kavuşmak istiyorum. Ona kavuşmak için dualarınıza talibim. Allah dualarımızı kabul etsin

Bence inancı doğru yerlerde kullanmak lazım. Başkasının iradesine istemediği duruma etki edecek bir dua ne kadar etik? Sen seviyorsun ya karşıdaki ? Belki başka birini seviyordur hayatında biri vardır olamaz mı?

Bence inancı doğru yerlerde kullanmak lazım. Başkasının iradesine istemediği duruma etki edecek bir dua ne kadar etik? Sen seviyorsun ya karşıdaki ? Belki başka birini seviyordur hayatında biri vardır olamaz mı?
ben hiç böyle düşünmemiştim. Şu an bi aydınlanma yaşadım. Ne acayip bir yer burası. aaaaaa Allah ne muradınız varsa versin

Ahh burhan ahhh yukarda sabıt konu var Dua nedir nasıl yapılır Duanın üslubu duada aşırılık Duanın adab-ı diye

Bi okusalar konu sahibi ve idigerlei o diye tutturanlar

Belki yüz kez yazdım Allahım onu bana yaz kalplerimizi birleştir gibi gibi dualar niyetler çabalar belki sizin imtihanınız olucak pişman edecek Rabbim

Bu kadar bunun için çabalayana kadar geleceğim güzel olsun hayırlı olsun mutlu olsun diye dua edilse belki daha makbul olucak

X