Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçi otunu kullanan var mı?? Göğüs büyütmek için

canım 1 60 civarı boy 45 kilo sutyen de dolgulu 75 anca tam doldurmuyo maalesef :KK1:
Biraz daha dolgun olsun istiyorum 24 yaşındayım çocuk var emzirince söndü maalesef kaldı öyle toparlamaya çalışıyorum
:KK16:
Boyunuza göre, kilonuz, ölçünüz bence gayet iyi :KK70: Ama işte büyüse daha fazla güven, daha fazla cesaret ve en önemlisi iyi bir psikoloji :p. Sıkılması için, duştan sonra soğuk su masajı, buz masajı ve çilek yağı veya sabunuyla masaj öneririm. soğuk su ve buz masajı denendi onaylandı. çileği denenedim, şu anda kara üzümlü doğal sabun aldım onu kullanmaya başladım duştan sonra. kara üzüm sabununu pek bulamazsın ya da ben bulamadım :p a101 marketlerinde satılıyor, fiyatı da uygun

Valla bilemiyorum canım bana sönük gibi geliyorlar ve uzun uzun bu site de araştırma yaptım ve başladım uygulamalara inşllh faydası olacak umutluyum ben :KK47:

Valla bilemiyorum canım bana sönük gibi geliyorlar ve uzun uzun bu site de araştırma yaptım ve başladım uygulamalara inşllh faydası olacak umutluyum ben :KK47:
Abla ben hayıt tohumunu aldım :KK70: inşallah kullanmaya baslayacağım. narlı kremi bulamadım, bulursam direk alacağım. Günde, hayıt tohumu, aslan pençesi ve şerbetçiotu karışımı çayı, narlı krem masajı ve yapabilirsem spor yapacağım inşallah :p

Canım ben bugün naptım biliyor musun hayıtı çay yaptım içtim sonra kalan postasını yani tohumlarını ezdim normal nenlendiri kremimle karıştırdım göğsüme masaj yaptım bol bol kremden de kaldı daha hergün uygulıycam şerbetçi otundan da cay yapıp içicem bide yine bi yerde okudum çörek otunu ezdim içine biraz da sıvıyağ ekledim öyle bekliyor güneşte çörekotu yağı olacak onla da masaj yapıcam inş sonuç olumlu olur artık bunca şeye o_O
Senin yasın falan kaç canım

Canım ben bugün naptım biliyor musun hayıtı çay yaptım içtim sonra kalan postasını yani tohumlarını ezdim normal nenlendiri kremimle karıştırdım göğsüme masaj yaptım bol bol kremden de kaldı daha hergün uygulıycam şerbetçi otundan da cay yapıp içicem bide yine bi yerde okudum çörek otunu ezdim içine biraz da sıvıyağ ekledim öyle bekliyor güneşte çörekotu yağı olacak onla da masaj yapıcam inş sonuç olumlu olur artık bunca şeye o_O
Senin yasın falan kaç canım
Abla hayıtı krem yapman çok güzel bir fikir bende yapayım inşallah. Çörekotu yağını önermiyorum, göğüste tüylenme yapıyor, denendi ve onaylandı. çok kötü bir durum. Ama her gün 1 çay kaşığı çörek otu yerseniz bi faydasını görürsünüz inşallah :KK70: çörek otunun çok ise yaradığını duymuştum. Yaşım 17 :p

Valla ablam bazıları da çörek otu için hiç kıllanma falan yapmadı ve çok dolgunlaştı diyor o_O
Bilmiyorum bünye meselesi galiba yapmadan mı o zaman bilemedim neyse yarın olsun bakıcam evet hayıtı öyle krem yaptım yarın şerbetçi oyuna da aynı işlemi uygulıycam :KK70:

Valla ablam bazıları da çörek otu için hiç kıllanma falan yapmadı ve çok dolgunlaştı diyor o_O
Bilmiyorum bünye meselesi galiba yapmadan mı o zaman bilemedim neyse yarın olsun bakıcam evet hayıtı öyle krem yaptım yarın şerbetçi oyuna da aynı işlemi uygulıycam :KK70:
Kolay gelsin, Allah yardımcın olsun abla. inşallah istediğin boyuta ulaştırırsın :KK70: Ben çörek oto yağını kullandım, gerçekten dolgunluk verdi ama tüylenmeye neden oldu , ya da belki başka bir şeyden olmuştur tüylenme. Bilemedim o_O bu arada, hayıtın tadı kötü mü?? şimdi yapacağım, nasıl yapmalıyım. Abla herşey için sağol, Allah razı olsun :*

Valla ablam öyle abartıldiği kadar iğrenç değil yazında bekletmeden hemen yut ve ılık iç ben bı bardak suyu kaynattım barda iki tatlı kaşıgına yakın hayıt attım üstüne de kaynar suyu döktüm on onbeş dakika beklettim hem de iyice ılımış oldu tohumlarını süzğp içtim.. Sana da kolay gelsin tatlım inş sende başarılı olursun :KK50:

Valla ablam öyle abartıldiği kadar iğrenç değil yazında bekletmeden hemen yut ve ılık iç ben bı bardak suyu kaynattım barda iki tatlı kaşıgına yakın hayıt attım üstüne de kaynar suyu döktüm on onbeş dakika beklettim hem de iyice ılımış oldu tohumlarını süzğp içtim.. Sana da kolay gelsin tatlım inş sende başarılı olursun :KK50:
Sağol abla deneyeceğim :KK70: Ne yaparsam, sonuç alirsam hemen yazarım inşallah

Kızlar, şerbetçi otunu kullanan var mı?? Bunu duydum ve işe yaradığı söyleniyor. Bana bu konuda bilgi verip yardım eder misiniz?? İşe yapıyorsa deneyip bilgileri size aktaracağım inşallah:KK31:Hoppa
Arkadaşlar hayır tohumu aldım, sadece 2 kere içebildim tadını hiç begenmedim. Şerbetçi otu ve aslan pençesi karışımı sallama çay var, onu çay yapıp içtim. posasını kremle karıştırıp her gün, günde 1 defa uyguluyorum. Onun dışında nar çiçeği çayı, ada çayı, aslan pençesi çayı, hayıt tohumu, ve şerbetçiotu, aslan pençesi karışımını her gün değişik değişik günde 2 değişik çay olarak, sabah akşam iciyorum. Şu anda az da olsa faydasını gördüm. Göğsüm büyüdü ve büyümeye delalet olan ağrılar var hafif hafif. Aslında ölçüm yapsam daha iyi. Bundan sonra yapıp yazarım :KK70:

Arkadasimin bir tanıdığı kullanmış kaynatıp içmiş ve gerçekten Büyümüş ama ben böyle her duyduğum otu kaynatıp içmeye yanasamiyo rrum Allah korusun yan etki falan olur . Kremi ni hazırlayıp bikaç gün sürmüştümm devam ettiremedim her taraf batıyor . Acaba iicsem mi diye düşünmüyor değilim ..

Arkadasimin bir tanıdığı kullanmış kaynatıp içmiş ve gerçekten Büyümüş ama ben böyle her duyduğum otu kaynatıp içmeye yanasamiyo rrum Allah korusun yan etki falan olur . Kremi ni hazırlayıp bikaç gün sürmüştümm devam ettiremedim her taraf batıyor . Acaba iicsem mi diye düşünmüyor değilim ..
Artık bu bitkileri falan düşünmüyorum. Ev doldu bitki. onlarp bitirip ancak o zaman alabilirim. evdekilerin bitmesi 1 yılı bulur :p

Valla ben yazmıştım hayıt şerbetçi otu içip postalarını nemlendirici ile karıştırdım kullanıyorum hergün telkin müziğini de dinlemeye başladım ve dolgunluk görüyorum ölçüm yapmıyorum gözle görülür fark istiyorum :KK31::KK71:

Şerbetçi otu ile meme büyütme kolay ve etkili yöntemler arasındadır. Göğüs büyütmenin en etkili yöntemi ameliyat olarak göğüsleri büyütmektir. Doğal yöntemler kullanılarak da göğüs büyütme sağlayabilirsiniz. Şerbetçi otu doğal yollarla göğüs büyütmek için kullanılan popüler yöntemlerden biridir.

Şerbetçi Otu Nasıl Kullanılır?
Şerbetçi otu ile göğüs büyütme için şerbetçi otu kozalak ekstresi kullanmanız gerekmektedir. Baharatçılardan rahatlıkla temin edebileceğiniz şerbetçi otu kozalak ekstresi kullanarak 2 ay gibi kısa bir süre içinde 2 cm ile 5 cm arası büyüme sağlayabilirsiniz.

• 2 gram şerbetçi otu
  • 1 bardak su
Kaynattığınız suyun içine şerbetçi otunu ilave edip demlenmesi için soğuyuncaya kadar bekleyin. Karışım soğuduktan sonra süzerek göğüslerinize uygulayın. Haftada 2 yada 3 kez uygulayarak düzenli kullanım sonrasında etkileri görülür.

Suna Dumankaya Göğüs Büyütme Önerisi
  • 1 tutam şerbetçi otu
  • 1 tutam melek otu
  • 1 tatlı kaşığı çemen otu
Malzemelerin tümünü suyun içinde karıştırıp çay demler gibi demleyin. Hazır hale gelen karışımı yemeklerden sonra 1 bardak için. Düzenli kullanım sonrasında göğüslerde büyüme sağlayacaktır.

Ahmet Maranki Göğüs Büyütme Önerisi
  • 4 gram oğul otu
  • 1 bardak su
Suyun içine oğul otunu ilave ederek ocakta 5 dakika orta ateşte ısıtın. Artından ılımaya bırakın ve karışım ılıdıktan sonra aç karınla için. Günde 1 kere 2 ay boyunca düzenli olarak kullanıldıktan sonra 1 ay ara verilmelidir.

Şerbetçi Otu Göğüs Büyütme Tarifi
  • 2 yemek kaşığı şerbetçi otu
  • Az miktarda su
  • Az miktarda yağsız krem
Şerbetçi otunun içine 3’te biri oranında su ilave ederek ocakta kaynayana kadar ısıtın. 10 dakika ılımasını bekleyip yağsız el kremini ilave edin. Karışımın krem kıvamına olması için malzemeleri oranlayın. Hazır hale gelen karışımı ağzı kapalı bir kavanoz içinde 1 gün bekletin. Ihlamur ile göğüslerinize masaj yaptıktan sonra karışımı sürüp 1 saat bekleyin ve ardından temizlenin. Haftada 1 gün tekrarlayabilirsiniz.

Şerbetçi otu ve diğer göğüs büyütücü tarifler geçici olarak büyüme sağlamaktadır. Kalıcı olarak göğüs büyümek için estetik ameliyat olmalısınız.

Ben masaj ve tek bir egzersizle büyüttüm bikaç gün önce yiğenim senin gögüslerinmi büyüdü diye sordu:)yok sütyenden dedim.Çatal ciddi manada oluştu :)üzüm çekirdeği çörekotu vs vs denedim ama olmadı bu yaptıklarım gözle görülür sonuç veriyor.Ankarada olan arkadaşlara yardımcı olabilirim hatta gönüllü varsa denesin sonra formda sonucu açıklasın.Gögüs büyütücü jellerdende masaj esnasında destek alırsa çok daha hızlı sonuç olur sanırım.30lu yaşların başında 75 takıyordum bikaç senedir 85teyim üstelik çok düzenli yapmadığım halde nerdeyse yazdan yaza:)

Merhaba kizlar,

yazilarinizi okudum daha yeni. ben de ayni meseleden muzdaribim. Serbetci otunu cok duydum. Eczaneden ben de aldim, iciyorum üc gündür. Acaba aldigim serbetci otu dogru familyasindan mi. Ben Almanya da kaliyorum ve burada Türkiyede oldugu gibi aktar hemen hemen hic yok. En azindan bizim kaldigimiz yerde yok. Eczaneden almak zorunda kaldim o yüzden. Üc gündür iciyorum ve o kadar cok uyku yapiyorki bende. Sizde de öyle oluyor mu? acaba yanlis familya mi aldim diye düsünüyorum emin olamadim. gögsümde yanma oluyor ictigimden beri.

Valla canım bilemiycem bende uyku falan olmadı ama zaten evimde gündüz bi kaç saat uyuyodum boş kaldıkça :KK53:.
Ama ben hayıt şerbetçi otu telkin müziği masaj falan hepsini bırakmak zorunda kaldım sevgili kaynanacım ayağını kırdı iki haftadır oradayım git gel ne vakit kalıyor ne halim :KK43:
Ama gögüslerim de sertlik hala duruyor ve agrım var hala iki göğsümde de..:KK56:

Kızlar, şerbetçi otunu kullanan var mı?? Bunu duydum ve işe yaradığı söyleniyor. Bana bu konuda bilgi verip yardım eder misiniz?? İşe yapıyorsa deneyip bilgileri size aktaracağım inşallah:KK31:Hoppa
ben şuan kullanıyorum tavsiyeyle 1 ay düzenli kulanacaksın dediler 4 gün oldu bakalım canım ya inşallah fayadası olur

ben şuan kullanıyorum tavsiyeyle 1 ay düzenli kulanacaksın dediler 4 gün oldu bakalım canım ya inşallah fayadası olur
Allah kolaylık versin. inşallah faydasını görürsün. Gözlemlediğin şeyleri buraya yazmaya çalısırsan sevinirim :) ya da bana mesaj atarsan :) inşallah istediğin gibi gider

X