Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

Evet kızlar yeni başlık açamıyorum ama iki aya yakındır araştırma yaparken aynı zamanda da bu denilenleri yapıyorum bir buçuk ay oldu 80b destekliyor doldurmaya goguslerim şuanda 80byi tam dolduruyor benim olculerim alt80 üst 85ti durum okadar vahimdiki şuanda alt80üst 93 yaklaşık olarak 7-8cm bir büyüme evet şimdi diyeceksiniz neler yaptınız
1)ilk bir ay akşam şerbetçi otu içtim gündüzün de de rezene çayı içtim ve her akşam 12dakika göğüs masajı yaptım herhangi bir yağ olabilir ben keten tohumu yağı ile yaptım
2)ayımın içindeyim ve bu ay hayita başladım biz Kayseriliyiz bu yüzden çemen yiyorumve hergun uyumadan buz masajı yapıyorum çünkü büyürken çatlayabilir kızlar bende öyle oldu birazcık catladi daha devam edecegim için buz masajı yapıyorum masaja geçerken de şerbetçi otu nu kaynattim 7yemek kaşığı otu elimle kaynatma dan ufaladim sonra yarım çay bardağı ile kaynattim yağsız kreme karıştırdım bununla masaj yapıyorum çünkü şerbetçi otu en bilinen ot büyütmede ikinci ayında bunu dahil ettim 7-8cm gözle görülür büyüme oluştu ilk iki hafta sadece dolgunluk oluşuyor buyuzden moral bozmayin devam edin ben kendimi dört aylık programa ayarladım bu ay da böyle devam ettikten sonra öbür ay adaçayı ve şerbetçi otunu ayrı ayrı icicem masaj olmazsa olmaz tabien son ay da masajı üç güne düşürüp sadece yoğurt ve küç yemeyi dusunuyorum kızlar goguslerim şuanda fena değiller tabidir caizse elden az taşıyor ama omuzlar geniş o yüzden kalıcı olması için devamsağlıcakla kalın ve Yılmayin ben dört ayı göze aldım

arkadaşlar ben de 1 ay içinde 12 kez içtim. göğüsleri şişiriyo ve dolgunlaştırıyo şerbetçi otu çayı. ama masaj vs yapamadım hemen ağrıyor hele hastalık yakınsa daha hassas göğüslerim. öneririm

arkadaşlar ben de 1 ay içinde 12 kez içtim. göğüsleri şişiriyo ve dolgunlaştırıyo şerbetçi otu çayı. ama masaj vs yapamadım hemen ağrıyor hele hastalık yakınsa daha hassas göğüslerim. öneririm
Bende adaçayını deneyecektim sağlık için bi zararını hiç okumadım ama şerbetçi otunun içeriğini bilmiyorum cesaret edemem açıkcası

Evet kızlar yeni başlık açamıyorum ama iki aya yakındır araştırma yaparken aynı zamanda da bu denilenleri yapıyorum bir buçuk ay oldu 80b destekliyor doldurmaya goguslerim şuanda 80byi tam dolduruyor benim olculerim alt80 üst 85ti durum okadar vahimdiki şuanda alt80üst 93 yaklaşık olarak 7-8cm bir büyüme evet şimdi diyeceksiniz neler yaptınız
1)ilk bir ay akşam şerbetçi otu içtim gündüzün de de rezene çayı içtim ve her akşam 12dakika göğüs masajı yaptım herhangi bir yağ olabilir ben keten tohumu yağı ile yaptım
2)ayımın içindeyim ve bu ay hayita başladım biz Kayseriliyiz bu yüzden çemen yiyorumve hergun uyumadan buz masajı yapıyorum çünkü büyürken çatlayabilir kızlar bende öyle oldu birazcık catladi daha devam edecegim için buz masajı yapıyorum masaja geçerken de şerbetçi otu nu kaynattim 7yemek kaşığı otu elimle kaynatma dan ufaladim sonra yarım çay bardağı ile kaynattim yağsız kreme karıştırdım bununla masaj yapıyorum çünkü şerbetçi otu en bilinen ot büyütmede ikinci ayında bunu dahil ettim 7-8cm gözle görülür büyüme oluştu ilk iki hafta sadece dolgunluk oluşuyor buyuzden moral bozmayin devam edin ben kendimi dört aylık programa ayarladım bu ay da böyle devam ettikten sonra öbür ay adaçayı ve şerbetçi otunu ayrı ayrı icicem masaj olmazsa olmaz tabien son ay da masajı üç güne düşürüp sadece yoğurt ve küç yemeyi dusunuyorum kızlar goguslerim şuanda fena değiller tabidir caizse elden az taşıyor ama omuzlar geniş o yüzden kalıcı olması için devamsağlıcakla kalın ve Yılmayin ben dört ayı göze aldım
Şimdi durum nasıl? Çok merak ediyorum.

Merhaba herkese ben de buradaki herkes gibi onlarca yazı okuyup, denemek isteyenlerdenim. Çok fazla şey deneniyor o yüzden çeşit çeşit hepsinden kendinize uygununu denemeniz en güzeli. Ama her şeyden önce söylemek istediğim kendinizi sevin ve kabul edin bundan 2-3 yıl önce meme büyütmek için hayıt otu içtim bi sürü masajlar yaptım ve saçlarım o kadar gürken cılızcık bir şey kaldı, stresten vs normalde de saçları dökülen biriyseniz hayıtı denemeyinz lütfen. Şimdiyse kendimi şu halimle çok beğeniyorum ancak biraz daha büyümelerini isterim alt 71 üst 81 benim ve bikaç gün sabah rezene akşam adaçayı içtikten sonra doğum kontrol hapı da kullandığım için östrojen artışından biraz çekindim. Sonrasında ısırgan otu çayı içmeye başladım gerçekten gözüme çok daha güzel geliyorlar şu an. mezurayla ölçtüğümde henüz 05cm fark var ancak zaten başlayalı da 1hafta oldu. Burada pek çok insan bi umut arıyor okuduklarında ben de bunda başarılı olursam güncelleme yapacağım sizler için. Sevin, sevilin, çok güzel bakın kendinize❤️

Merhaba herkese ben de buradaki herkes gibi onlarca yazı okuyup, denemek isteyenlerdenim. Çok fazla şey deneniyor o yüzden çeşit çeşit hepsinden kendinize uygununu denemeniz en güzeli. Ama her şeyden önce söylemek istediğim kendinizi sevin ve kabul edin bundan 2-3 yıl önce meme büyütmek için hayıt otu içtim bi sürü masajlar yaptım ve saçlarım o kadar gürken cılızcık bir şey kaldı, stresten vs normalde de saçları dökülen biriyseniz hayıtı denemeyinz lütfen. Şimdiyse kendimi şu halimle çok beğeniyorum ancak biraz daha büyümelerini isterim alt 71 üst 81 benim ve bikaç gün sabah rezene akşam adaçayı içtikten sonra doğum kontrol hapı da kullandığım için östrojen artışından biraz çekindim. Sonrasında ısırgan otu çayı içmeye başladım gerçekten gözüme çok daha güzel geliyorlar şu an. mezurayla ölçtüğümde henüz 05cm fark var ancak zaten başlayalı da 1hafta oldu. Burada pek çok insan bi umut arıyor okuduklarında ben de bunda başarılı olursam güncelleme yapacağım sizler için. Sevin, sevilin, çok güzel bakın kendinize❤
ısırgan otu yapraklarıyla göğsüme press yaptığımda alerji oldu göğsümde kızardı baya kötü bi şekilde, yapmayı düşünenler önce ufak bi yerde denemenizi öneririm

Ya bende birsey sormak istiyorum... bu uygulama iyi hos da hormon dengenizi bozmuyormu? Östrojen yüklemesi oluyor cünki bu sanki.. ve bidaha birsey sorayim benim emzirmeden dolayi fosaldi bi ise yararmi bu kür ve dogum kontrol hapi kullaniyorum aceba etkisiz hale getirirmi cünki simdilik bebek istemiyorum.. gögüs yapayim derken hamile kalmayim 😅

Ben bu karışımı azimle hiç aksatmadan 1 ay denedim. Sonuç: sıfır!! Çok Üzgünüm ama maalesef hiçbir işe yaramadı uğraştığımla kaldım. Ve bir süredir anladım ki böyle şeyler işe yaramayacak çünkü ben çok uzun yıllardır böyle tarz konular araştırıp çok şey denedim.. 2 gün sonra ameliyatım var silikon taktırıyorum artık.. inşallah herşey yolunda gider.. gerçekten ciddi ve gözle görülür büyüme istiyorsanız tek çare ameliyat!!
Merhaba ameliyat oldunuz mu

herkese merhabaa :) cok cok cokk uzun zamandir giremiyorum oglumdan dolayi biraz goz attim mesajlara ve ise yarayanlari gordukce cok ama cok sevindim :) merak edenler var bilgilendirmek istedim 5 yila yakindir yapmiyorum bu uygulamayi ihtiyac duymadigimdan hicbir gerileme olmadi 5 yildir hala ilk biraktigim gunku gibi dogum yapip 2 yil emzirme sureci gecirdigim halde :) ara ara girmeye caliscam ama cok aktif ve uykusuz bi oglum var nefes aldirmiyor :KK43:
Ada çayını nasıl hazırlıyoruz

Yabancı bir kaynaktan alıntı. Burda dursun.Belki faydası olur.

"
Sabah ilk iş , vücudunuzdaki toksinleri dışarı atmak için 2 bardak su içiniz .

Bunu yalnız yapmak, cildinizin görünümünü önemli ölçüde artıracaktır. Fakat dahası, toksinler atıldığında vücudunuzun yeni besinleri daha iyi emeceğidir.
Duştan sonra 5 dakikalık bir göğüs masajı yapın . İlk önce, ellerinizi göğüslerinize bastırmadan önce ısı üretmek için ellerinizi ovalayın. Daha sonra sol göğsünüzde saat yönünde ve sağınızda saat yönünün tersine masaj yaparak masaj yapın.

Sabahları bir kez, akşamları bir kez daha, her iki tarafa da 150 kez tekrarlayın. Daha da iyisi, sonuçları en üst seviyeye çıkarmak için yüksek kaliteli göğüs büyütme kremini kullanın. Bu gerçekten kritik! Bunu yapmaya kararlı olun ve daha güzel ve daha güzel bir baskın yaşamaya yoldasınız. İstediğin bu değil mi?
Yüksek kaliteli bitkisel takviyeleri alın - boş mideyle yapmayı tavsiye ederim. Tavsiye ettiğim program, sabahları bir tablet ve yatmadan önce bir tane daha almanızı önerir.
Gün boyunca bol su içiniz - bu sağlığınız ve görünümünüz için geçerlidir. Aynı anda çok miktarda içmeyin, gün boyunca birkaç yudum alın.
Daha doğal göğüs büyümesi için hafif egzersizi yapın - Bu bağlantıya tıklayarak kontrol edebileceğiniz göğüs ölçüsünü artıracak egzersizler hakkında bir rehberim var .
Özetle, doğal olarak meme boyutunu artırmak için 7 adım vardır
Testosteron ve DHT gibi diğer erkek hormonları olan androjenleri azaltın. Erkek hormonları vücudunuzun kadın eğrilerini almasını durduracak ve çocukça bir görünüm, vücutta aşırı saç uzaması, baştaki saç dökülmesi, akne, duygudurum bozukluklarını sadece birkaç adlandıracak.
Dişi hormonlarını (östrojen, progesteron, proklatin), özellikle şifalı bitkilerde meme büyümesiyle ilişkili olanları arttırmak,. Bir krem kullanmak iyi bir fikirdir çünkü krem karaciğere bypass eder ve size daha doğrudan bir etki sağlar ve uygulandığı bölgeye emilir. Doğal göğüs büyütmede kullanılan kremler, tentürler ve özütlerden elde edilen fitoöstrojenler deriden emilir, ancak karaciğerden atlarlar, bu da bileşiği göğüslerde uzun süre tutulacağı için çok daha etkili hale getirir.
Büyümenizi artırmak için ek takviyeler kullanın. Hem kolajen hem de MSM takviyelerinin, yeni dokuların büyümesini uyardığı ve herhangi bir meme büyütme takviyesinin etkinliğini teşvik ettiği bilinmektedir. Balık yağı ve hyaluronik asit takviyeleri aynı zamanda cilt elastikiyeti ve doğal kollajen üretimi için mükemmeldir.
HGH Boost - Büyümeyi teşvik eden, stresi azaltan ve yaşlanma karşıtı bir mekanizma olarak hareket eden insan büyüme hormonları.
Masaj göğsünü krem / yağ ile kullanın, masaj, memeye kan akışını artırır ve gözenekleri açan cildi ısıtır. Bu, fitastrojenlerin veya Volufilinin memede daha fazla çalışmasını sağlamak için kremlerin memelere emilmesini kolaylaştırır .
Büyümeyi destekleyen sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzına sahip olun. Gıdalar protein bakımından yüksek olmalıdır (fitoöstrojenler için soya, yağ kaybı yararları için bezelye) kollajen, gelantin, keten tohumu / susam tohumları - liganlar, insülin iğnelerini azaltmak için yavaş taşlama. Omega3 gibi daha sağlıklı yağlar tüketin.
İyi bir uyku aldığınızdan emin olun, uyuduğunuzda çoğu büyüme gerçekleşir. Uykuya dalmakta sorun yaşıyorsanız, melatonin almaya çalışın ve yatmadan önce 15 dakikalık bir meditasyon yapın. Bu sizin büyümenize, cildinize ve genel refahınıza yardımcı olacaktır.
Dinleyin!

Büyük yan etkileri olan büyütme ve ameliyat için binlerce dolar harcamak yerine bu teknikleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Bu ipuçları test edildi ve harika sonuçlar verdiler!

Bu tekniklerin yapılması çok kolaydır. Ayrıca daha büyük göğüslere sahip olmak için güvenli ve ucuz bir yoldur. Şimdi istediğiniz bedeni almak için binlerce dolar harcamak zorunda değilsiniz.

Sadece programı takip edin ve odaklı ve kararlı kalın.

Erteleme, tereddüt etme veya korkunun hayallerinizin bedenini alarak sizi daha iyi görünmekten alıkoymasına izin vermeyin.

Gezinirken yeni denk geldim 🙄 birsey sorcam krem haline getirmek için blendirla çeksek
Adaçayının otunu yada şerbetçi otunu çekip kremle öyle karıştırsak😂😂

Merhabalar ben bi 2 haftalık deneme zamanı bulmuştum kremi düzenli sürdüm adaçayını her gün bir kez içtim otlarını bazen masaj bile yapmadımgözle görülür fark olmuştu devam ettirmemiştim bir ay kullanırsam gerçekten fark olup kalıcı olacağını düşünüyorum

Merhabalar ben bi 2 haftalık deneme zamanı bulmuştum kremi düzenli sürdüm adaçayını her gün bir kez içtim otlarını bazen masaj bile yapmadımgözle görülür fark olmuştu devam ettirmemiştim bir ay kullanırsam gerçekten fark olup kalıcı olacağını düşünüyorum
Ölçtün mü peki

devam ediyor musun hala?
Merhabalar ben uzun süredir girmemiştim yeni farkettim mesajınızı.Ben yaptığım sürece dolduğunu hissettim ama baya yanlış yapıyormuşum adaçayı içmenin saatleri olsun. Kremin oranı olsun yanlışmış.Ve korona falan derken bırakmak zorunda kaldım.Bu konuyu çok detaylı sıkılmadan okudum.Ve püf noktalarını atladığını farkettim.5 6 gün oldu tekrar başladım.Sonuçları umarım iyi olur.Baştaki büyümeyi göz önünde bulundurursak bence sitedeki en mantıklı yöntem bu.Ama 1,5 ay boyunca hiç bi gün aksatmadan kullanmak gerekiyor inşallah başarırım.

cnm ddenicem bu uygulamayı .çok saol meraak ettm bende nasıl sonç alcam acaba .canm bi sorum olcaktı sen bunu ne kdr sürede yaptn yhani 1 hafta mı 2 hafta mı 3 4 gn mü :kedi: birde şerbetçi otunu nerden bulabilirm CADIARZU
Denediniz mi hanim efendinin önerdiği uygulamayı ise yaradı mı sizde de

X