Piercing, Hızma Septum piercingimi nasil temizleyebilirim

Aery

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
2
0
26
Birkaç gün önce septum piercing deldirdim.Piercingi delen kadın 15 gün boyunca değiştirme ve hergün tuzlu suyu burnundan cek dedi.Krem sürme dedi.Burnumdan su cekmek mantıklı gelmedi bana.Bu yüzden size sormak istedim.Yaraya hem enfeksiyon kaptirmamaliyim hemde piercingimi cikartmadan temizlemeliyim.Nasil yapabilirim?

Birkaç gün önce septum piercing deldirdim.Piercingi delen kadın 15 gün boyunca değiştirme ve hergün tuzlu suyu burnundan cek dedi.Krem sürme dedi.Burnumdan su cekmek mantıklı gelmedi bana.Bu yüzden size sormak istedim.Yaraya hem enfeksiyon kaptirmamaliyim hemde piercingimi cikartmadan temizlemeliyim.Nasil yapabilirim?
septum piercing de burnuna tuzlu su falan saçmalık bende Ranez Tattoo da yaptırdım ama serkan bey hiçbirşey kulanma dedi ilk başta şaşırdım ama açıklama yaptı vucudun kendi bağışıklık sistemi vardır sen ilaç veya krem veya tuzlu su ile sadece vucudun işini yapmasına engel olursun ve zarar verir yarayı taze bırakırsın eğer taktırdığın materyal düzgün se ve hijyenik bir ortamda yapılmışsa bir sorun olmaz eğer olursa anca o zaman krem veya ilaç kulana bilirsin aksi halde işini yapmasına engel olursun vucudun ben 1 yıldır kulanıyorum ASLA ÖNERMİYORUM !

Son düzenleyen: Moderatör:
X