Seneye bugün ben 💌

Kızım ana sınıfını bitirmiş de mini mini 1 olacak olur umarim.
Yeni ev, yeni hayat yeni Emma'yı karşılar umarım. Amin.

Maalesef nurovum bu süreçte biraz stres yaptım :/ bacaklarım falan hep yara oldu. Ama olsundu yaaa, Allah dermansız dert vermesin😌 kizzz valla çok heycanliyim ilk defa kontrol altına alamıyorum şuan🤭🤭🤭
Kıyamam ya öyle olur ama mide krampları falan neler neler, ama göz açıp kapayıncaya kadar bitiyo bile sonra diyosun ah keşke daha rahat olsaydım stres yapmasaydım diye, olsun ama bunlar bile güzel şeyler tadı tuzu😍

Tamamen sağlıklı ve her anlamda dengeli olacağım, kendime iyi bakmayı bileceğim, öz şefkatim gelişecek, daha çok farkındalık kazanmış, ruhen ve karakter olarak daha bir gelişmiş olacağım, daha neşeli ve pozitif olacağım. Kafam kendi ayaklarım üzerinde nasıl duracağım konusunda çoktan netleşmiş olacak ve ben yolunda severek ilerleyeceğim, severek yapacağım, doğru, hayırlı bir hedef belirlemiş ve bu yolda azimle, planlı, sabırlı, hevesli şekilde, doğru kararlar alarak özgürlüğüme doğru ilerliyor olacağım. Oldu oldu oldu.

Son düzenleme:
Seneye bugün bal oğluşum kucağımda olcak Allah izin verirse, karşı koltukta işten gelmiş babasının kucağına verip bende kendime bi kahve yapıp içerken onları seyredicem, aah dünyanın en güzel manzarası bu olcak benim için, hayatımın iki erkeği, aşklarım hep yanımda olun♥️♥️♥️

Ay bildirim geldi de girdim konuma bi yazem dedim, oğluşkom 23 günlük oldu, yememek için kendimi zor tutuyorum uyurken bile özlüyorum bakarken gözlerim falan doluyo lohusalık mı annelik mi bilmiyorum ama dünyanın en güzel şeyiymiş evlat, Allah herkese nasip etsin hep dua ediyorum kimseyi evlatla sınamasın, şimdi emdi uyudu bal küpüm beni de uyutursa az bi kestircem bakalım🥰💋

Seneye bu zamanlar...
Yeni evimizde,
Yeni hayatımızın 1. yılını yaşıyor olacagiz.
Yeni arkadaşlar, temiz hava, yeni mekânlar, büyümek, olgunlaşmak.
Tabii ki korona ortada kalmamış olacak, biter o biter 👍🏻

Seneye bu bugün
Bir takım hayallerimi gerçekleştirmiş olarak çok mutlu, huzurlu bir şekilde hayatıma devam ediyorum bir takım hayallerimi gerçekleştirmiş olarak 🥰

Arkadaşımın güzel enerjisi bana geçsin seneye bugün karnım burnumda olsun inşallah diyeyim ben de. 🤗
5 ay gecikmeli ama çok şükür karnım burnumda. 🥲

Seneye bu zamana tekrar not düşmek istiyorum. Yürümeye calışan bebemin peşinde sağlıkla huzurla koşuyor olmak nasip olsun sıcacık evimizde. 🍀

5 ay gecikmeli ama çok şükür karnım burnumda. 🥲

Seneye bu zamana tekrar not düşmek istiyorum. Yürümeye calışan bebemin peşinde sağlıkla huzurla koşuyor olmak nasip olsun sıcacık evimizde. 🍀
Canım ne kadar güzel bir hatırlatma oldu bu, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🥰

X