Şekersiz 21 gün

Sofiasofia

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
908
987
30
Herkese selam 20 gündür şekeri hayatımdan çıkardım ama sürdürülebilir olsun diye şöyle bir şey planlamıştım. İşte 20 gün şekersiz beslenip sonra es vericem, işte o arada canımın istediği tatlıyı yer ardından tekrar 21 gün şekersiz beslenirim. Böylece sürdürülebilir olur diye düşündüm ama bugun gidip tatlı alınca :KK43: hepsinin tadı berbat geldi, lezzet yok, kuru acı geldi resmen. Güzel gelmesi için sürekli yemem gerek. Arada yiyince de anlamı kalmıyormuş. Size de olmuşmuydu bırakan varsa

Ben su orucu yapmıştım 10 günlük 10 günde ona göre beslenmdim yasamadim böyle birsey
Meyve tukettiniz mi 21 gün boyunca

Tatlı yeme ihtiyacım hep var benim. Ama çayı şekersiz içme konusunda 21 günün doğru olduğunu düşünüyorum. Çayı şekersiz içemezdim şimdi tam tersine şekerli içtiğimde midem bulanıyor. Ağır geliyor. Ama onun dışında tatlıları hala gömerim :)

Ben su orucu yapmıştım 10 günlük 10 günde ona göre beslenmdim yasamadim böyle birsey
Meyve tukettiniz mi 21 gün boyunca
Meyvede tüketmedim sanırım hatayı burda yaptım çünkü bildiğiniz tatlıya karşı tad kaybı gibi bir şey yaşadım. Bi yandan seviniyorum ne güzel işte, bağımlılığın kalmadı diye ama bi yandan da önceden hoşuma giden lezzetler artık gitmiyor, şaşırdım

Tatlı yeme ihtiyacım hep var benim. Ama çayı şekersiz içme konusunda 21 günün doğru olduğunu düşünüyorum. Çayı şekersiz içemezdim şimdi tam tersine şekerli içtiğimde midem bulanıyor. Ağır geliyor. Ama onun dışında tatlıları hala gömerim :)
Ben uzun yıllardır çayı şekersiz içiyorum. Çayın tadını almak en güzeli 🌹

Ben bugün, 18 yıldan sonra ilk kez kola içtim. Tadı çok garip geldi. Artık onca sene ne kadar önyargı biriktiyse zihnimde, beynimi aşıp tadını alamadım.
Bu teknik sigarayı bırakmak için de ideal aslında ama 21 gün nasıl geçer bilemedim.

X