şekeri ve unu bırakıyoruz2 öğün öğün besleniyoruzgünde 10bin adım atıyoruz

CallanPinckney

İnsanlar açken sen nasıl doyasıya yiyebilirsin?!!
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2014
9.332
14.199
Son düzenleme:
bugun unu ve şekeri bırakmamın 26. günü
Artık sabah kalktığımda ilk aklıma gelen şey şekerli gıdalar değil
dün misafirlikte önüme hamurişi tabağı komdu,hiç canım istemedi; şekeri ve unu bıraktığımı söyleyerek red ettim
benim için bunu yapabilmek çok önemliydi
mutluyum:KK200::KK200:
bu arada sanki zihnim daha açık ve daha az uyuyorum
10 yıldır süren kabızlığım da gitti maşallah
inşallah böyle devam ederim
bu arada gncel kilom 59,7

bugun 27. gün
tatlılar hamurişleri hep gözümün önündeler,buzdolabındalar,reklamlardalar ama artık canım hiçç istemiyor,kendime bugun sordum baktım çikolataya ve canın çekiyor mu dedim,içimde hiçbir istek olmadı.çok mutluyum :))
iyi geceler :))

Un ve şeker isteğin kaçıncı günden sonra kesildi ayrıca 27 günde kaç Kilo verdiniz
2 haftadan sonra baya azaldı 3. Haftadan sonra isteğim kesildi
Kilo mevzusu şöyle,ben 71 kg dan 58e düşmüştüm ama tatlı ve hamurişi yeme ataklarımdan sonra tekrar 64 ü gördüm, diyet yapıyorum sonra tekrar cok yiyiyorum kilo alıyorum veriyorum,süreç böyle devam ediyordu.hem şeker bağımlılığımdan kurtulmak hem sağlıklı olmak, hem de kilomun cok oynamaması için şekeri unu bıraktım.şimdi 59 kg civarında dolaşıyorum, kilom öyle eskisi gibi oynamıyor, çünkü sağlıklı besinleri karbonhidrat gibi çok yemek istemiyorsun.yine de hedefim 55 kg olmak.yavaş yavaş düşsem de olur

Bugun 28. Gün
Evde baklava var. Eşim zorla kurabiye yedirmeye çalıştı,ama ne canım istiyor, ne de artık bu bağımlılığa dönme niyetinde değilim

Bugun 29. Gün
Stresli bir gündü
Stresli günlerin ardından kendimi karbonhidratın kollarına atardım ama canım hiçbir şey istemiyor, bu benim için ii bir şey
Kutlarim senii
Bende bi kC haftadr birskmaya calisiyorum ama yok.birden bire kesince cok mutsyz sinirli oluyorum.sen nasil başladin
Biraz anlatirmisin

Kutlarim senii
Bende bi kC haftadr birskmaya calisiyorum ama yok.birden bire kesince cok mutsyz sinirli oluyorum.sen nasil başladin
Biraz anlatirmisin
Sanırım en önemli şey bunu yapacağına gönülden inanmak
Eğer basarısız olacağınla ilgili süphen varsa başarısız olursun
Ben de cok defa karar alıp bozdum ama bu sefer gönülden inanarak basladım, hala inançlıyım
Sağlıklı yasayacağım

İzlemeyen arkadaşlara önerim "that sugar filmini" izleyin
Şekeri bırakmanız kolaylaşacak
Bir de evinizi zararlı gıdalardan mümkün olduğunca temizleyin
Aç kalmayın
Ara atıştırmalarda meyve ve kuruyemiş tercih edebilirsiniz

İzlemeyen arkadaşlara önerim "that sugar filmini" izleyin
Şekeri bırakmanız kolaylaşacak
Bir de evinizi zararlı gıdalardan mümkün olduğunca temizleyin
Aç kalmayın
Ara atıştırmalarda meyve ve kuruyemiş tercih edebilirsiniz
Merhaba canım bu güzel yolda basarilar diliyorum sana :)
Benim sormak istedigim isminle ilgili :) callanpickney callanetics yapiyo musun acaba

Merhaba canım bu güzel yolda basarilar diliyorum sana :)
Benim sormak istedigim isminle ilgili :) callanpickney callanetics yapiyo musun acaba
1 sene önce yapıyordum, o zaman 71 kgdım, sonra 58e düştüm,beden ölçülerim hem callaneticsten hem de kilo vermeden dolayı cok değişti tabi
O ara leslie jillian shaun t t25 hepsini ardarda yaptım

X