Şehitlerimiz için

RESEN

Umma ki üzülmeyesin.
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2020
540
744
27
Kızlar şehitlerimiz için Fetih suresi okuyalım mı birlikte ? Rabbim şehit ailelerimize sabır versin yaralı askerlerimizin yardımcısı olsun . Allah tüm askerimizi mehmetciğimizi korusun . Devletimizi birligimizi ordumuzu bozacak düşmanlara hainlere fırsat vermesin. Bayrağımız inmesin daha fazla askerimiz ölmesin . Fetih suresi okuyan okudum yazsin veya bildiğiniz bi süre de olsa okuyan ... sureyi okudum yazabilirler mi ? Allah hepinizden razı olsun ve dualarımızı kabul etsin . Selavat zinciride olusturabiliriz dilerseniz .

Katılıyorum. Cumadan önce okumuştum tekrar ikindi namazından sonra okumaya başlayacaktım zaten, konuyu gördüğüm iyi oldu. Yüreğim yandı, çok üzgünüm çok... Rabbim mehmetçiğimizi korusun, bir daha böyle acılar yaşatmasın, hiçbir ailenin evine de evlat acısı düşürmesin...

Katılıyorum. Cumadan önce okumuştum tekrar ikindi namazından sonra okumaya başlayacaktım zaten, konuyu gördüğüm iyi oldu. Yüreğim yandı, çok üzgünüm çok... Rabbim mehmetçiğimizi korusun, bir daha böyle acılar yaşatmasın, hiçbir ailenin evine de evlat acısı düşürmesin...
Allah kabul etsin kuzum . Amin inşallah Rabbim milletimizin ordumuzun yar ve yardımcısı olsun her kışın baharı olur diyorlar daha fazla can gitmesin etrafimizda şehit aileleri varsa ziyaret edip acılarını bir nebzede olsa hafifletelim . Bukadarı geliyorsa elimizden bukadarini yapalım yani niyetimiz samimi olsun yeterki hiçbirşey yapmadan koyun gibi oturup normallestirmekten iyidir.

Kızlar şehitlerimiz için Fetih suresi okuyalım mı birlikte ? Rabbim şehit ailelerimize sabır versin yaralı askerlerimizin yardımcısı olsun . Allah tüm askerimizi mehmetciğimizi korusun . Devletimizi birligimizi ordumuzu bozacak düşmanlara hainlere fırsat vermesin. Bayrağımız inmesin daha fazla askerimiz ölmesin . Fetih suresi okuyan okudum yazsin veya bildiğiniz bi süre de olsa okuyan ... sureyi okudum yazabilirler mi ? Allah hepinizden razı olsun ve dualarımızı kabul etsin . Selavat zinciride olusturabiliriz dilerseniz .
Allah razı olsun niyetinizi, düşünceniz için teşekkür ediyorum.
Fetih suresi okuyacağım,
Selavat zinciri,
Ayetel Kürsi zinciri başlamışlardı onları okuyoruz.

Allah razı olsun niyetinizi, düşünceniz için teşekkür ediyorum.
Fetih suresi okuyacağım,
Selavat zinciri,
Ayetel Kürsi zinciri başlamışlardı onları okuyoruz.
Allah hepimizden razı olsun asıl ben teşekkür ederim aynı düşüncede birleştigimiz için. Allah kabul etsin kuzum.

X