Sefirin kizi

Enginciğimi cok severim ama nasil hödük bir karakter yapmışlar. Ama oyunculuğu şahane ya cok tatli. Bakalim sancar toparlayack mi toparlasa yürür mü bilmem
Engin oyunculugu mukemmel ona lafim yok hayrani olarak , sancara acayip gicigim🤪 , gediz cok guzel bir karakter bakalim nasil olcak birini batirip birini yuceltmezler insallah ,

Engin oyunculugu mukemmel ona lafim yok hayrani olarak , sancara acayip gicigim🤪 , gediz cok guzel bir karakter bakalim nasil olcak birini batirip birini yuceltmezler insallah ,
gedizi bozacakmiş ilerleyen zamanlarda..;
sancardan nefret edecek hale gelecek.
nare ve sancar çocuklari için yakınlaşıolar.

uraz kaygılaroğluyu çok beğeniyordum. acayip yakışıklı dedigim adam...
karısı melisten boşandi. bi kız çocuğuna rağmen..
karısı aşırı kontrolcu.. daha boşanmadan 3 ay önce röportaj yapmışlardi mutlu gibi..
uraz karısına çok soğuk duruyordu.. artık sıkılmış hiç mutlu degildi..
boşandi mutlu oldu..
ilerleyen zamanlarda urazı başrol adam yapar artık:) boşanmak uraza yaradi.. melise yaramadi.. melis depresyondaymiş.

uraz kaygılaroğluyu çok beğeniyordum. acayip yakışıklı dedigim adam...
karısı melisten boşandi. bi kız çocuğuna rağmen..
karısı aşırı kontrolcu.. daha boşanmadan 3 ay önce röportaj yapmışlardi mutlu gibi..
uraz karısına çok soğuk duruyordu.. artık sıkılmış hiç mutlu degildi..
boşandi mutlu oldu..
ilerleyen zamanlarda urazı başrol adam yapar artık:) boşanmak uraza yaradi.. melise yaramadi.. melis depresyondaymiş.
Acaip yakışıklı bulmuyorum ama sempatik ,gideri var ses tonu cok hos, yuzu baya zayıflamış sanki kırışıklıklar olmuş...
Eşini görüyorum intagramda evet depresif bir ruh hali var. Sürekli paylaşım yapıyor uzun uzun yazıyor basi sonu anlasilmiyor. ama hep mutluyum , ayaktayım diye gösteriyor. Esi aldattı mi diye düşünüyorum bu halini görünce

başroldeki kadının karakterin diyorum.
Evet evet. Bende şundan rahatsz oldum tecavüze uğrayanlar sevdikleri katil vs olmasın diye saklamali gibi, yok sevdiği adam katil olmasin diye tecavüz ertesi ruh halini gizleyerek birlikte olmus.
Ben dizi izlemiyorum bunuda engini sevdiğim için baktim ama yazarlar hakkında ufak araştırdım sen anlat karadenizi yazanlarmis, onu cok bilmiyorum ama oda kötüydü heralde.
Bence yazanlar engin ve neslihan var her türlü seyi yazabiliriz diye düşünmüşler. Tecavüz, gerdek ,bakirelik biktik bundan.
Kadın yazmis ama sanki ilk birliktelikte kan gelmezse illa biriyle yatmış sayılmalı. Benden gelmedi 🤣🤣 yani saçmalıklarin olduğu dizi aslnda. Tecavüze uğruyor, sonraki gün sancarla birlikte oluyor ama emin akindan olmadığına olabilirde.
Hep koşuyor gibi yürüyüp, herşeyi çarparak kapatıyorlar kapi, araba kapısı aslında bakilacak dizi değil 😀😀

Acaip yakışıklı bulmuyorum ama sempatik ,gideri var ses tonu cok hos, yuzu baya zayıflamış sanki kırışıklıklar olmuş...
Eşini görüyorum intagramda evet depresif bir ruh hali var. Sürekli paylaşım yapıyor uzun uzun yazıyor basi sonu anlasilmiyor. ama hep mutluyum , ayaktayım diye gösteriyor. Esi aldattı mi diye düşünüyorum bu halini görünce
aldatma olayı yokmuş..
kadin çok depresif..
boşanma sonrasi bunalima girmiş o yüzden yaziyor mutluyum bilmem ne..
bu normal..
uraz mutlu.. boşanma sonrasi adamda sefirin kızı dizisnden sonra ünü sardi :)

nare babasinin manevi oğlu akın tarafindan tecavüze uğramış..
ertesi gün sancara kaçmiş evlenmiş.
nikahi düşmüş.. bi gün evli kaldığından dolayı.. ( nasıl boşanma oldu bilmiyorum )
akın tam manyak adam... nareye takıntılı..
sancarla olsun istemiyor.
Nare tüm yaşananlardan dolayı bi kere hiç yüzü gülmedi çok mutsuz..
gediz acisini sarar inşallah ya. gediz sancardan bin kat iyi .
sancar menekşeyle olsun derdim de menekşe de kötü akınla olsa tam:KK70:

aldatma olayı yokmuş..
kadin çok depresif..
boşanma sonrasi bunalima girmiş o yüzden yaziyor mutluyum bilmem ne..
bu normal..
uraz mutlu.. boşanma sonrasi adamda sefirin kızı dizisnden sonra ünü sardi :)
Kadını sevmiyorum , sevmiyorum derken boş ama solu görünmek ister gibi biri geliyor. Ama üzülüyorum acisini gülerek saklıyor, aci cekiyor bildiğin . Oda mutlu olur umarım

Kadını sevmiyorum , sevmiyorum derken boş ama solu görünmek ister gibi biri geliyor. Ama üzülüyorum acisini gülerek saklıyor, aci cekiyor bildiğin . Oda mutlu olur umarım
aralarinda ne geçti bilmiyorum..
inşallah oda mutlu olur..
kontrol delisi olan kadinlarin sonu boşanma oluyor hiç bi erkek kendisini kontrol edeni sevmez.. bunu iyi biliyorum:)

nare babasinin manevi oğlu akın tarafindan tecavüze uğramış..
ertesi gün sancara kaçmiş evlenmiş.
nikahi düşmüş.. bi gün evli kaldığından dolayı.. ( nasıl boşanma oldu bilmiyorum )
akın tam manyak adam... nareye takıntılı..
sancarla olsun istemiyor.
Nare tüm yaşananlardan dolayı bi kere hiç yüzü gülmedi çok mutsuz..
gediz acisini sarar inşallah ya. gediz sancardan bin kat iyi .
sancar menekşeyle olsun derdim de menekşe de kötü akınla olsa tam:KK70:
Nikâh olmamis yetişmemiş hemen çakmışlar oraya imam nikahıyla evlendik diye😀😀
Gediz ona tam aşık değil gibi geliyor, hani birini görürürsün dış güzelliği hoşuna gider oyle gibi birde inandi olayida bana şey geliyor gecmisi simdi anlatinca herkes inanir. Sancar demiyorum ama engine üzülüyorum nasil böyle bir rolu kabul etmis,bide hikayeyi yazanlar engin i düşünüp yazmışlar neslihani yapim demis. Sancari bu kadar gömmek sonra nasil ask yapacaklar. Aklima sey geldi bir bulut olsamda öğretmende kizla evlenmişti iyidi yüzü bastan sonra kiza işkence yapmıştı kıskançlıktan buna mi döndürecekler acaba gedizi

Aklımda deli sorular????
Nare manevi abisi Akin tarafından tecavüze uğradığı gün hamile kalmıyor ama,
ertesi gün Turkiyeye kaçarak evlendiği Sancar ile gerdek gecesi hamile kalıyor? 1 gün arayla Sancar mı Akın mı start verdi MELEK bebeğe.?
Nare bebeğin sanlardan olduğuna nasıl bu kadar emin? Dna testi mı yaptı?

Ayrıca işin en man yak deli tarafı, gerdekten çıktıktan sonra uçurumdan atıyor kendini, kırılıyor her yeri,
ameliyat platin ilaç derken bu bebek daha döllenmemiş iken nasıl oluyor da o uçurumdan atlamayla ilaçlarla düşmüyor?
Ulan Senarist sen nasıl bir kralsın?

Aklımda deli sorular????
ertesi gün Turkiyeye kaçarak evlendiği Sancar ile gerdek gecesi hamile kalıyor? 1 gün arayla Sancar mı Akın mı start verdi MELEK bebeğe.?

Ayrıca işin en man yak deli tarafı, gerdekten çıktıktan sonra uçurumdan atıyor kendini, kırılıyor her yeri,
ameliyat platin ilaç derken bu bebek daha döllenmemiş iken nasıl oluyor da o uçurumdan atlamayla ilaçlarla düşmüyor?
Bu konudan çıkmam lazim 🤣🤣🤣🤣
O kadar ağır ameliyatlar, ilaçlara rağmen doğdu ve hicbir seyi yok, biz antibiyotik icsek su olur bu olur diye düşünürken mumyalanmis nare doğuruyor.

Aklımda deli sorular????

Hay ağzın bal yesin :rolleyes: hepsiiiniii tek tekk aklımdan geçirdim ama şu var ki evet bir bölümde Dna yaptılar ki bebek Sancar beyimizden :işsiz: sonra dedim ki kendi kendime, ey Esra.. tıp karşısında ilim bilim karşısında sen kimsin?

X