Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ekim-Kasım gibi olur bence
O kadar geç zamana bırakırlar mı ki, kan kaybediyorlar.

Aslına bakarsam mantık olarak başkanlık süresinin dolmasına yakın yani tahmini 3. Yılında seçime gitmeli, toparlayıp unutturmak için zaman lazım. Malum balık hafızalı bir toplumuz, 3.yıla deprem falan hatırlamaz kimse

Türkiye bazı insanlar kabul etmese de ekonomik olarak kötü durumda. Enflasyon çok yüksek. Bu gibi durumlarda durum daha da kötüleşmeden hükümetler erken seçim kararı alabiliyor. Bu seçim de gördük ki insanlar Cumhur İttifakına tepki gösterdi. Hayatta vermem dedikleri Chp li adaylara oy verdi. Ben erken seçim olacağını düşünüyorum çünkü hiç iyiye gitmiyoruz

Türkiye bazı insanlar kabul etmese de ekonomik olarak kötü durumda. Enflasyon çok yüksek. Bu gibi durumlarda durum daha da kötüleşmeden hükümetler erken seçim kararı alabiliyor. Bu seçim de gördük ki insanlar Cumhur İttifakına tepki gösterdi. Hayatta vermem dedikleri Chp li adaylara oy verdi. Ben erken seçim olacağını düşünüyorum çünkü hiç iyiye gitmiyoruz
Siyasi cahilim.
Erken seçimin hükümete faydası ne? Zaten iktidardalar. Neden yapsınlar?

Bugün bi badem fındık fiyatlarına baktım yine maşallahları var çekirdek gibi kuruyemiş yiyen ben öyle mal mal fiyatlara bakıyorum dün gece kitap aldım o fiyatlar ne öyle ee kitap okumucaz kuruyemiş yemicez kuaför desen fiyatlar uçuyor elimize ipi alıp kendimiz mi alıcaz bu ne beee saymakla bitmez oy atarsam şerefsizim

Halbuki insan istiyor ki alalım çekirdeğimizi, kitabımızı

Gidelim bir "parka"

Hem çitleyelim hem kitabımızı okuyalım

Siyasi cahilim.
Erken seçimin hükümete faydası ne? Zaten iktidardalar. Neden yapsınlar?
Ekonominin kötü olduğu ve hükümetin kan kaybettiği durumlarda mevcut hükümet erken seçime gidebiliyormuş. Siyaset yorumcuları bugünkü gibi bir tablo olursa Erdoğan'ın erken seçim kararı alabileceğini yazmışlar.

Ekonominin kötü olduğu ve hükümetin kan kaybettiği durumlarda mevcut hükümet erken seçime gidebiliyormuş. Siyaset yorumcuları bugünkü gibi bir tablo olursa Erdoğan'ın erken seçim kararı alabileceğini yazmışlar.
Nedense ben son saniyesine kadar görevde kalacağını düşünüyorum. Tekrar seçilmeyeceği garanti gibi şu an. Ayrıca hepimiz biliyoruz ki aziz nesinin malum karakteri bu adamın kehaneti gibi

X