Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Bursa parklarını öven ben miydim bacım. Ne değişti parkları mı yıktılar ne yaptılar. Sende ki bu değişimi çözemiyorum. Genel seçime giderken parkları övdün durdun burada. Yerel seçimle mi karıştırdın anlamadım ki
Zamlar yok mu o zaman bu kadar zamlar var mıydı ben de sizi anlamıyorum napayım salağa mı yatayım onu mu istiyorsunuz hâlâ bunları mı öveyim

Bursa parklarını öven ben miydim bacım. Ne değişti parkları mı yıktılar ne yaptılar. Sende ki bu değişimi çözemiyorum. Genel seçime giderken parkları övdün durdun burada. Yerel seçimle mi karıştırdın anlamadım ki
Ya da aaa oy verdim ama hiç pişman değilim diye yalan mı atayım anlamadım ki ben de sizi doğruyu mu söylemeyim anlamadım

Bursanın parklarını yine överim onda sorun yok ama şehir içinde her yerin otoparkı üstelik belediye otoparkları bile fahiş fiyatlar olmuşken merkezde arabama binemiyorsam mıç mıç otobüsleri görüp taksiye dolmuşa otobüse biniyorsam sayayım mı daha

Zamlar yok mu o zaman bu kadar zamlar var mıydı ben de sizi anlamıyorum napayım salağa mı yatayım onu mu istiyorsunuz hâlâ bunları mı öveyim
Zamlar hep vardı yeni değil ki. Biz sana yazdığımızda gerekirse ot yeriz demedin mi :) Sadece şunu diyorum belki yazdıklarında samimisindir. Yıllardır düşmeyen taş kafana şimdi düşmüştür bilemiyorum. Sadece inanmakta zorlanıyorum.

Bursanın parklarını yine överim onda sorun yok ama şehir içinde her yerin otoparkı üstelik belediye otoparkları bile fahiş fiyatlar olmuşken merkezde arabama binemiyorsam mıç mıç otobüsleri görüp taksiye dolmuşa otobüse biniyorsam sayayım mı daha
İşte sorun burada sen ucu sana dokununca görmeye başladın bir şeyleri.

O mıç mıç dediğin otobüse para vermekte zorlanıp yürüyen insanlar var ülkede....

2019 dan beri freni boşalmış kamyon gibi bayır aşağı gidiyorduk, böyle radikal bir değişim için kafana balyoz indirmiş olmaları lazım. Hayırlısı bakalım.

Zamlar hep vardı yeni değil ki. Biz sana yazdığımızda gerekirse ot yeriz demedin mi :) Sadece şunu diyorum belki yazdıklarında samimisindir. Yıllardır düşmeyen taş kafana şimdi düşmüştür bilemiyorum. Sadece inanmakta zorlanıyorum.
Vatan söz konusu olursa tabii ki ot yemeyi de göze alırım ama asgari ücretin emeklinin halini görüp de kiraların fahiş ücretleri karşısında geçinmeye çalışan insanları düşünmeyip aaa benim tuzum kuru diyecek halim yok

2019 dan beri freni boşalmış kamyon gibi bayır aşağı gidiyorduk, böyle radikal bir değişim için kafana balyoz indirmiş olmaları lazım. Hayırlısı bakalım.
Tamam balyoz yedim size de ne desek inandıramıyoruz he sizin deyiminizle çıkar ilişkilerim mi ters düştü valla partiyle uzaktan yakındam ilişkim yok maddi durumumuzda da herhangi bir sorun yok bu zamlar karşısında saçmaca at gözlüğü takamam

Tamam balyoz yedim size de ne desek inandıramıyoruz he sizin deyiminizle çıkar ilişkilerim mi ters düştü valla partiyle uzaktan yakındam ilişkim yok maddi durumumuzda da herhangi bir sorun yok bu zamlar karşısında saçmaca at gözlüğü takamam
Ne desem bilemedim, hiç uyanamamaktan iyidir diyeyim o halde.

Gelinen noktada adaletsizliği yargıda dönen skandalları ortaya çıkardığı için Tolga Şardan gibi gazetecilerin içeri atılmaya devam ettiği bir dönemde bizler hala “ayy peynir şu kadar aman kiram bu kadar” gibi enflasyonun ve batık ekonominin getirdiği basit konuları konuşuyorsak daha çok dibe batmayı hakediyoruz. Gerçekten peyniri 50 liraya alsanız kiranız 5000 lira olsa sizce her şey düzelcek mi??
Adaletin bittiği yerde ekonomi de biter zaten eski bir siyasetçinin deyimiyle ekonominin bittiği enflasyonun olduğu yerde de namus ahlak kavramları olmaz.

Can Atalay'ın Milletvekilliği düşürüldü!!!

TİP Genel Başkanı Erkan Baş: Can Atalay kararını eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın okumasına tepki gösterdi:
"Bu da tarihin bize bir ironisidir. Bazen suçlu olduklarını bildiklerini yanlarında tutarlar, en pis işlerini onlara yaptırırlar. Mafyada da öyledir. Türkiye'de adaleti katleden Bozdağ'a yaptırırsın ancak.

X