Sayı Sekansları ile Gidişatı Değiştirme

Kuf

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
7.313
19.542
Herkese merhaba.

Bu aralar sayı sekansları ile ilgilenmeye başladım. İnanca göre, sayıların bir frekansı var ve yaydıkları bu frekanslar, bazı şeyleri değiştiriyor. Bu sayıları teker teker tekrar ederek ya da suya kaydederek kullanıyoruz. Suya kaydetme şu şekilde oluyor. Sayıları bir kağıda yazıp cam bir bardak ya da sürahiye yapıştırıyoruz. Ya da sayıların yazdığı kagidin üstüne cam bardak ya da sürahiyi koyup içini şu ile dolduruyoruz. Sonra da bu suyu bir gün bekletip içiyoruz. Suyun üstünü de peçete vs ile kapatmak lazim.

Sistemi bulan kişi bir Rus, adı Grigori Grabovoi. Dileyen araştırabilir. Google'da çok fazla sayı sekansi var ama güvenmek zor. Benim Instagram'da takip ettiğim birkaç sayfa var, onlar güvenilir geliyor bana. Onlardan öğrendiğim birkaç sekansi yazmak istiyorum.

En bilineni acil para sekansi: 5 2 0

Beş iki sıfır şeklinde okuyoruz. Bazı sekanslarda arada nokta oluyor. Oralarda birkaç sn bekliyoruz.

Beden sağlığı için: 1 8 1 . 4 3 2 1
Mucizeler için: 7 7 7
Evrensel şifa: 3 3 9 6 8 1 5
Para mıknatısı: 3 1 8 . 7 9 8
Bebekler için uyku: 5 1 4 2 4 8 5 3 8
Kilo vermek için: 3 1 . 2 2 . 7 7 8

Ve daha onlarcası. Benim gibi ilgilenen var mı bu konuyla? Farklı hesapları birbirimizden öğrenebilir, deneyimlerimizi yazabiliriz.
Ben sadesi ve bediakahyakılıç'i takip ediyorum.

Şu aralar da ayağımdaki kemik için Hallux valgus sekansini deniyorum. Sonuç alırsam yazacağım.

Merhaba. Benim de son zamanlar da dikkatimi çeken bir konu. Bu işler birer mantra gibi. Gerçekten şifa bulacağına inanıyorsa insan mutlak iyi gelecektir.Herşey inançtan geçiyor. Ne derler bilirsiniz;

-Eğer inanırsanız karga bile size uğur getirir.

Para için olanı hoşuma gitti. Aklıma geldikçe tekrar edicem, katkınız için teşekkür ederim.
Sevgilerimle.

Herkese merhaba.

Bu aralar sayı sekansları ile ilgilenmeye başladım. İnanca göre, sayıların bir frekansı var ve yaydıkları bu frekanslar, bazı şeyleri değiştiriyor. Bu sayıları teker teker tekrar ederek ya da suya kaydederek kullanıyoruz. Suya kaydetme şu şekilde oluyor. Sayıları bir kağıda yazıp cam bir bardak ya da sürahiye yapıştırıyoruz. Ya da sayıların yazdığı kagidin üstüne cam bardak ya da sürahiyi koyup içini şu ile dolduruyoruz. Sonra da bu suyu bir gün bekletip içiyoruz. Suyun üstünü de peçete vs ile kapatmak lazim.

Sistemi bulan kişi bir Rus, adı Grigori Grabovoi. Dileyen araştırabilir. Google'da çok fazla sayı sekansi var ama güvenmek zor. Benim Instagram'da takip ettiğim birkaç sayfa var, onlar güvenilir geliyor bana. Onlardan öğrendiğim birkaç sekansi yazmak istiyorum.

En bilineni acil para sekansi: 5 2 0

Beş iki sıfır şeklinde okuyoruz. Bazı sekanslarda arada nokta oluyor. Oralarda birkaç sn bekliyoruz.

Beden sağlığı için: 1 8 1 . 4 3 2 1
Mucizeler için: 7 7 7
Evrensel şifa: 3 3 9 6 8 1 5
Para mıknatısı: 3 1 8 . 7 9 8
Bebekler için uyku: 5 1 4 2 4 8 5 3 8
Kilo vermek için: 3 1 . 2 2 . 7 7 8

Ve daha onlarcası. Benim gibi ilgilenen var mı bu konuyla? Farklı hesapları birbirimizden öğrenebilir, deneyimlerimizi yazabiliriz.
Ben sadesi ve bediakahyakılıç'i takip ediyorum.

Şu aralar da ayağımdaki kemik için Hallux valgus sekansini deniyorum. Sonuç alırsam yazacağım.
Ben sayıları söylerken odaklanmakta çok zorlanıyorum kafam anında başka biryere gidiyor siz nasıl yapıyorsunuz?

Ben sayıları söylerken odaklanmakta çok zorlanıyorum kafam anında başka biryere gidiyor siz nasıl yapıyorsunuz?
Suya kaydedin öyleyse. Ben zorlanmiyorum çünkü, direkt okuyorum kağıttan. Bir de sizde blokaj olabilir. Blokajlari kaldırma sekansi okuyun önce. Sonra sayılara geçin: 9 1 6 8 8

Bu arada hamileyim ve doktorumla geçen konuştuk. O da suyun enerjisi konusuna merak salmış. Ve birdenbire konu sayılara ve suya gelince, bu cidden enerjiyle alakalı demek ki bak seninle bunu konuşmama sebep oldu dedi. Çok doğru bence. Doğumu kolaylaştıran sekans da var onu da kullanmayı düşünüyorum.

Bende şişeye her sayının en az 10 kez okunup içildiğini yada her okumada söleyip içildiğini biliyorum. Etkisi var önemli olan niyet ve inanmak zihni boş tutmak enerjiyi serbest bıraktıkca hersey dahada güzelleşiyor. Tabi arada benim gibi cozutup kafaya takmaya başlamazsanız 😀

Bende şişeye her sayının en az 10 kez okunup içildiğini yada her okumada söleyip içildiğini biliyorum. Etkisi var önemli olan niyet ve inanmak zihni boş tutmak enerjiyi serbest bıraktıkca hersey dahada güzelleşiyor. Tabi arada

Bende şişeye her sayının en az 10 kez okunup içildiğini yada her okumada söleyip içildiğini biliyorum. Etkisi var önemli olan niyet ve inanmak zihni boş tutmak enerjiyi serbest bıraktıkca hersey dahada güzelleşiyor. Tabi arada benim gibi cozutup kafaya takmaya başlamazsanız 😀
Mesela insanlar genelde dini inanç konusunda tereddute düşüyor. Sayıdan mi medet umuyorsun şeklinde. Ama anlamsız ve zorlama bir düşünce bence bu. Eğer dini inancı varsa biri, bunu ancak vesile olarak görür zaten.

Plasebo etkisi bile olsa ise yarıyor demektir bence:KK15::rapci:

Mesela insanlar genelde dini inanç konusunda tereddute düşüyor. Sayıdan mi medet umuyorsun şeklinde. Ama anlamsız ve zorlama bir düşünce bence bu. Eğer dini inancı varsa biri, bunu ancak vesile olarak görür zaten.

Plasebo etkisi bile olsa ise yarıyor demektir bence:KK15::rapci:
Plasebo etkisinden ziyade aslında herseyin bi frekansı var uyumus bi bedenle uykusunu almamis bir bedenin ki öfkeli kırgın halle mutlu anın frekansı bi degil.. iste bazı sayılar aynen ilac misali dengelemeye calısıyor. Mesela vücudumuzdaki frekanslar bozuldugunda bi yerlerde tıkanmaya sebep oluyo neden uyku müzigi yada guzel şeyler dinlediğimizde daha rahat uyuyoruz işte bu yuzden 😊😊

Plasebo etkisinden ziyade aslında herseyin bi frekansı var uyumus bi bedenle uykusunu almamis bir bedenin ki öfkeli kırgın halle mutlu anın frekansı bi degil.. iste bazı sayılar aynen ilac misali dengelemeye calısıyor. Mesela vücudumuzdaki frekanslar bozuldugunda bi yerlerde tıkanmaya sebep oluyo neden uyku müzigi yada guzel şeyler dinlediğimizde daha rahat uyuyoruz işte bu yuzden 😊😊
Yok ben de inanıyorum zaten frekanslara 😊 Ama hani inandığımız doğru değilse ve bizdeki plasebo etkisi ise bile değer diyorum yani 🙋

Can cağızım bende de ayarlar bazen gidiyor ki zaten panik atak ve anksiyete hastayım fazla düşüneyim fazla endiseye kapılayım bakmissin hoppp kafa çarşı pazar karısıyor. Neye kendini kaptırırsan öle de gidiyor. Mümkün mertebe pozitifte kal emin ol neyi düsünürsen onu çekiyosun

chirimirim var instagram da, o da bu konularla çok ilgili. ve yine bu konularla ilgili çok iyi hesapları da paylaşıyor sık sık.

• Beğen
Reactions: Kuf
Can cağızım bende de ayarlar bazen gidiyor ki zaten panik atak ve anksiyete hastayım fazla düşüneyim fazla endiseye kapılayım bakmissin hoppp kafa çarşı pazar karısıyor. Neye kendini kaptırırsan öle de gidiyor. Mümkün mertebe pozitifte kal emin ol neyi düsünürsen onu çekiyosun
Evet kesinlikle öyle. O yüzden aklıma olumsuz bir şey gelince iptal diyorum üç kez. Zihnen rahatlatıyor beni bunu yaptığımdan beri, tavsiye ederim ☺️

Biraz daha araştırıcam youtubede falan ama aklıma gelmişken instagramda dilekchi var ilk ondan öğrenmiştim bu sayı olaylarını eğitim almıştı bunun için ig videolarını izlemenizi tavsiye ederim :oops:
Bu hesabı duymamıştım bakayım teşekkürler 😊

chirimirim var instagram da, o da bu konularla çok ilgili. ve yine bu konularla ilgili çok iyi hesapları da paylaşıyor sık sık.
Evet evet onu da takip ediyorum. Eklemeyi unutmuşum.

X