Saten Yüz Germe yaptıranlar

Rline

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
2.211
193
Merhaba yine ben :mad::cool:
Estetik ile ilgili araştırma yapmayı hadi onu bırak uygulama yaptırmayı seven biri olduğumu tanıyanlar biliyor. Geçen sene bu zamanlar fokuslu ultrason araştırmaya başlamıştım ve yaptırdım. Hatta forumda konu sahibiyim.:KK59:
Araştırmayı sevdiğim gibi paylaşmayıda seviyorum. Sektörde o kadar insanla tanışınca trendleride önceden öğrenir oluyorum ve hemen yaptırıyorum. Bunu daha yaptırmadım ama önceki tecrübem gibi sizlerle bunuda paylaşmak istedim. Benden önce tecrübe edenlerde yazsın lütfen:KK76::KK76: çünkü illaki yaptırmış olan çıkıyor.

Eğerki araştırmalarım doğru çıkarsa ve bu uygulama güzel çıkarsa kızlar çok sevineceksiniz.:KK70:
Korkuyormuyum EVET geçen sene fokuslu ultrasonlar moda olmadan önce araştırdım ve ilk yaptıranlardan oldum. :KK68:Memnunmuyum evet ama ben yaşlanmıyacağım heheh:KK55::KK62:

Lütfen ama Lütfen Saten Yüz Germe yaptırmış olan varsa yazsın çünkü çok heyecanlıyım. İki gün sonra görüşmeye gideceğim...:rolleyes: heyecann heyecann heyecannn

Saten yüzgerme nedir? Hîç duymadım.

Araştırmalarım devam ediyor. Benim öğrendiğim kadarı ile hem fokuslu radyofrekans hemde foksulu ultrason var aynı cihazda ama daha cihazı gidip görmedim facebookta sayfası var oradan araştırdım. Bu hafta cihazı görmeye gideceğim. Anlatırım ama adı çok havalı dimi:cool: "Saten Yüz Germe" inşallah adı kadar uygulamada bide sonucuda havalı olur :KK36:
haber veririm canım sanada buradan ne olduğu hakkında :KK39:

Bunca araştırmamın nedeni de o zaten. Evet araştırma esnasında yag dokusuna zarar veren bir çok cihazla karşılastım. Bu sistem için referans sayısı biraz fazla o yüzden güvendim. Teknlojik olarak iki farklı cihazı kullanmışlar diğer cihazlarda böyle bir uygulama henüz yok. Ne yaptığımı söyliyim Almanya Köln de ve Düseldorftaki teyze ve kuzenlerime. Pariste bulunan 3 arkadaşıma ve Londrada bulunan can dostum üniversite arkadaşım Murata en sonra Roma da şuan üniversite olan sevgili Burcuma sordum :rolleyes::rolleyes: Deliyim dimi. Burada istanbuldaki doktorlarımın bazıları cihazı biliyor bazıları bilmiyor. Onur Beye güvenim sonsuz benim fokuslu ultrason uygulamamı o yapmıştı. Şimdi bu cihazla çalışıyor eşi Burçin hanımda arayanları en uygun klinik neresi ise ona yönlendiriyor. Şimdi öğrendiklerimi anlatayım:KK59:
Cihaz fokuslu Radyofrekans ve Ultrasonun birleşimi. Gene amaç cilt altında hasar yapmak. Anlatılan daha homojen ve kontrollü olduğu. Yurt dışındaki forumlarda okuduğumda aynı yönde. Türkiyede yeni başlamış yaklaşık 8 ay ve sonuçlar gayet başarılı. Ama ben 8 aylık sonuçlara güvenerek iş yaparmıyım:mad::mad: yapmammmm. :KK28:
İlk ne zaman kullanılmış 2008 de FDA dan onay aldığını söylüyorlar firmaya mail attım onay kodu ile sitesinden buldum. ay millet evde:KK69: orer ben neler araştırıyorum:KK23:
Uzun dönemli sonuçları olduğunuda gördüm ve hiçbir forumda yan etkisi yazılmamış. Görmeden inanırmıyım:cool:inanmmammm... Sonuç olarak yurtdışında yaşayan canlarımmdan gelecek mesajlara ve burada göreceğim bir uygulama sonunda gidip yaptırırım diye düşünüyorum. :KK36:
Sabır sabır sabır... Bu cilt benim tabiki araştırmadan yaptırmam sizde yaptırmayın önce bi bakalım sonra anlatırım ....:p

Gelelim öğrendiklerime....
Öncelikle yurtdışı tecrübeler mükemmel geldi. Araştırmalarımı doğru yönde yapmışım ve yanılmamışım.
Kafamda hala sorular var ama onlarıda gideririz inşallah :KK55:
Öncelikle Saten Yüz Germe Türkiyede yeni avrupada ve amerikada uzun zamandır varmış sadece başka isimleymiş onu öğrendim. Direkt cihazın ismi ile tanılıyormuş Exilis Elite ama malesef Canımmm ülkemize En Büyük TÜRKİYE neden bu kadar geç gelmiş anlayamadım firma yetkilisine soracağım sorulardan birisi.
Cihaz ne diye sordum bilenler beni bilir herşeyine kadar araştırırım. fokuslu Radyofrekans + Ultrason muş yanii :63:
Bilmeyenler için geçen sene yüzüme fokuslu ultrason yaptırdım çok güzel olmuştu ve bununla ilgili açtığım konu bile var bu iki farklı cihazın birleşimiymiş. Peki ne farkı var dedim bir sürü şey saydılar inandıklarımı ve arada kaldıklarımı yazıcam ki sizde karar verin istedim.
1) göz kapağına uygulama yapabilen tek sistem dediler :KK66: bu konuda haklılar sanki benim bildiğim yok sizin varsa yazın lütfen.
2)FDA onayı var dediler :63: her cihazın var dedim artık wrinkle reduction olarak varmış. ulterapininde aynı onayı var dedim.:KK59: sustular :KK53::KK53:
3)Ağrısı acısı yok dediler. Bak bu iyi dedim ama görmeden denemeden inanmam önceki uygulamada ağrısız demişlerdi yatana kadar sonra canı yanan ben oluyorum görecezzzzz dedim:KK4:
4) Yüzün her yerine yapılıyor dediler bu aklıma yattı çünkü fokuslu ultrasonda dudak çevresi ve alın yapılmıyordu.:21:
5) 2014 ün en iyi kırışıklık giderme cihazı ödülünü almış nereden bileyim dedim kim vermiş :KK39:sitesini verdiler:KK68:

Bilmiyorum şimdi baktığımda araştırmalarım bi yandan iyi bi yandan göreceli cumartesi günü estetik koçumla birlikte beni bekliyorlar :KK36::KK36: yazacağım.... Eğer tutturursam bu trendi de ohhhh :21::21: ilk ben olacağım :-)

Ankaradaki en iyi dermatoglardan biri Fokuslu Ultrason tedavisini gerekçe göstermeden yapmayı bıraktı.. Hastalarda sinir hasarı mı, sebep yoksa yağ dokusu kaybı mı? Soru işaretleri hemen oluştu, kafamda.. Bu tip tedavilerin geri dönüşü konusunda çok emin olup öyle denemek lazım, herhalde..

Öncelikle yurtdışı tecrübeler mükemmel geldi. Araştırmalarımı doğru yönde yapmışım ve yanılmamışım.
Öncelikle Saten Yüz Germe Türkiyede yeni avrupada ve amerikada uzun zamandır varmış sadece başka isimleymiş onu öğrendim. Direkt cihazın ismi ile tanılıyormuş Exilis Elite ama malesef Canımmm ülkemize En Büyük TÜRKİYE neden bu kadar geç gelmiş anlayamadım firma yetkilisine soracağım sorulardan birisi.
Cihaz ne diye sordum bilenler beni bilir herşeyine kadar araştırırım. fokuslu Radyofrekans + Ultrason muş yanii :63:
Bilmeyenler için geçen sene yüzüme fokuslu ultrason yaptırdım çok güzel olmuştu ve bununla ilgili açtığım konu bile var bu iki farklı cihazın birleşimiymiş. Peki ne farkı var dedim bir sürü şey saydılar inandıklarımı ve arada kaldıklarımı yazıcam ki sizde karar verin istedim.
1) göz kapağına uygulama yapabilen tek sistem dediler :KK66: bu konuda haklılar sanki benim bildiğim yok sizin varsa yazın lütfen.
2)FDA onayı var dediler :63: her cihazın var dedim artık wrinkle reduction olarak varmış. ulterapininde aynı onayı var dedim.:KK59: sustular :KK53::KK53:
3)Ağrısı acısı yok dediler. Bak bu iyi dedim ama görmeden denemeden inanmam önceki uygulamada ağrısız demişlerdi yatana kadar sonra canı yanan ben oluyorum görecezzzzz dedim:KK4:
4) Yüzün her yerine yapılıyor dediler bu aklıma yattı çünkü fokuslu ultrasonda dudak çevresi ve alın yapılmıyordu.:21:
5) 2014 ün en iyi kırışıklık giderme cihazı ödülünü almış nereden bileyim dedim kim vermiş :KK39:sitesini verdiler:KK68:

Bilmiyorum şimdi baktığımda araştırmalarım bi yandan iyi bi yandan göreceli cumartesi günü estetik koçumla birlikte beni bekliyorlar :KK36::KK36: yazacağım.... Eğer tutturursam bu trendi de ohhhh :21::21: ilk ben olacağım :-)
bu yontemle Korelilere benzermym bıde gozlerimi napmam lazım onlar gibi olması icin

Niye korelilere benzemeye calisiyosun kizim :KK70:

Ankaradaki en iyi dermatoglardan biri Fokuslu Ultrason tedavisini gerekçe göstermeden yapmayı bıraktı.. Hastalarda sinir hasarı mı, sebep yoksa yağ dokusu kaybı mı? Soru işaretleri hemen oluştu, kafamda.. Bu tip tedavilerin geri dönüşü konusunda çok emin olup öyle denemek lazım, herhalde..

cnm arastırdıgım kadarıyla sınırlerın gectıgı bolgelerı ısretleyıp oraya girmiyorlar

Fiyatları nasıl acebaa

cnm arastırdıgım kadarıyla sınırlerın gectıgı bolgelerı ısretleyıp oraya girmiyorlar
Focuslu ultrason zaten bu gerekçeyle alnın ortasıyla başlayan kaş arası, burun, dudak ortasından çizilen dikey çizgiye yapılmıyor + yüzeysel uygulama..

Yani ise yaramiyormu sence
Konuştuğum bir dermatolog işe yaradığını söyledi ama nedense çok daha hemen yapalım mooduna girmedi.. Diğerinin de bıraktığını duyunca işe yarasa da risk faktörü varsa denemem dedim, kendimce.. Başka formül aramak galiba daha iyi olacak ..

Arkadaslar bende goguslerim icin yaptirdim gun gectikce etkisi daha fazla etkisi oldugunu hissediyorum sadece yuz degil goğüs bolgesinede tavsiye ederim Mehmet Akgün bu işi iyi biliyor Ankara'daki arkadaslara tavsiye ederim

Konuştuğum bir dermatolog işe yaradığını söyledi ama nedense çok daha hemen yapalım mooduna girmedi.. Diğerinin de bıraktığını duyunca işe yarasa da risk faktörü varsa denemem dedim, kendimce.. Başka formül aramak galiba daha iyi olacak ..
Saten yuzgermeyi arastirmak lazim ama pahaliymis

Saten yuzgermeyi arastirmak lazim ama pahaliymis
Aynı fikirdeyim, ben biraz etrafıma sordum, henüz yaptıran bulamadım. Çok yeni sonuçta.. Riskleri doğru değerlendirmek lazım..
Focuslu için İstanbulda 3.500 Tl diyorlardı.. Bakalım bunun için ne diyorlar ?

Aynı fikirdeyim, ben biraz etrafıma sordum, henüz yaptıran bulamadım. Çok yeni sonuçta.. Riskleri doğru değerlendirmek lazım..
Focuslu için İstanbulda 3.500 Tl diyorlardı.. Bakalım bunun için ne diyorlar ?
Canim yinede arastirmalarima gore en akla yatkij ve tedavi suresi yani iyilesme donemi gerektirmeye fokuslu ultrasyon vshape ve saten yuz germe gibi
Medikalbilgi arastiriyordu es cikmadi ondanda.

Medikal bilgi senin kadar olamasamda 2 senedir arastırıyorum, yaştan dolayı çene hattı kayboldu biraz daha arastırırsam artık toparlanamıycak hale gelecegime karar verdim ve fokuslu ultrason yaptırmaya tam karar vermişken exilis' i duydum yani saten yüz germe önümüzdeki ay yaptırmayı düşünüyorum. Göz cevresine yapılması ve en son teknoloji olması( turkiyeye yeni gelsede amerikada hollywood yldızları senelerdir kullanıyormuş) en önemlisi fokuslu ultrasondaki gibi risk taşımaması. Tabi yine de herseyi yaptırınca gorucem.. Haftada 1, toplam 4 seans yapılıyormuş.. En fazla 6 seansmış..
Medikalbilgi sen ne yaptın cumartesi gittin mi?. Yaptırdın mı?? Meraktan ölücem lütfen bişeyler yaz..

X