Sarkma ve kilo verme

Juvaderm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
2.589
2.346
32
Herkese selam kızlar.Ben evlenmeden önce 55 idim sonra 65 e kadar çıktım.65 ile hamile kaldım 75 le Doğuma girdim 1 hafta sonra 68 e indim ama sağolsunlar süt olsun diye dayadılar helvaları kompostuları 75 e tekrar çıktım üstelik sütümde yetmedi neyse ikinciye 75 ile hamile kaldım 85 ile doğuma girdim bir hafta sonra 74 e düştüm şimdi üstünden 3 ay geçti şimdi ise 69 u gördüm çok şükür ama sarkmalar başladı aynada kendime bakamıyorum göbeğim lömbür lömbür alta inmiş durumda göğüslerim keza.Kollarım ve iç bacaklarımda mahvolmaya başladı :KK43: psikolojim altüst oldu her zayıf ve kusursuz fiziği olanlar istinasız güzel geliyor kendimi çok kötü hissediyorum 2 çocuk var ev işine bile vaktim yok biliyorum spor toparlar ama nereye kadar :KK43: şimdi ben 85 kilodan 55 e mi inmiş olacam (hedef 55) yoksa 75 den 55 e mi inmiş olacam yani 20 kilomu 30 kilomu vermiş olacam rakamlar büyüdükçe korkum çoğalıyor sarkma ihtimalimi düşündükçe :KK43:

Boyunuz kaç? Şu anda boy, kilo oranınıza göre ideal kilonuza bakabilirsiniz. Sizin sorununuz daha çok sarkma gibi duruyor. Bunu da sporsuz ve ağırlık olmadan asla toparlayamazsınız. Diyetle yine kilo verip sarkmaya neden olursunuz.

Boyunuz kaç? Şu anda boy, kilo oranınıza göre ideal kilonuza bakabilirsiniz. Sizin sorununuz daha çok sarkma gibi duruyor. Bunu da sporsuz ve ağırlık olmadan asla toparlayamazsınız. Diyetle yine kilo verip sarkmaya neden olursunuz.
Spor yapmam gerek biliyorum ama iki afacanla imkansız gibi birşey birde asıl merak ettiğim 55 e inmek için kaç kilo vermiş oluyorum 85 e kadar çıktım hamileyken ama 1 ayın içinde 75 e tekrar indim korkutuyor rakamlar 20 kilo veya 30 kilo vermek

Hızlı kilo vermeye çalışmayın. Aylık olarak belirleyin ne kadar kilo vereceğinize. Sarkmadan kilo vermek istiyorsanız ayda 8-10 kilo değil 2 kilo verin ki vücudunuzun yeni duruma adapte olsun. Bir de egzersizi ihmal etmeyin. Egzersiz derken evi toplarken salondan mutfağa giderken bile yapılabilecek şeylerden bahsediyorum. İki çocuklu bir kadının spor salonuna gitme şansı sıfıra yakındır. Ev işini egzersize dönüştürün. Salondaki bardakları bir defada değil tek tek mutfağa götürün. Basit görünüyor ama işe yarayacak göreceksiniz

Bozmayın yahu moralinizi. Öyle moral bozmakla gitmez o kilolar. Halladilmeyecek bir problem de değil ayrıca. Daha az önce bir haber okudum. Pelin öztekin 156 kilodan 58 kiloya kadar düşmüş ve taş gibi olmuş. Öyle sarkma falan da yok gibi sanki. Hoş kendisi mide küçültme ameliyatı geçirmiş ancak siz zaten onun kilolarında değilsiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme üstüne 1 saat yürüyüş ile en fazla 1 yılda eski halinize geri dönersiniz. Ancak bu işin püf noktası; azim. Pes etmeyin.

Hızlı kilo vermeye çalışmayın. Aylık olarak belirleyin ne kadar kilo vereceğinize. Sarkmadan kilo vermek istiyorsanız ayda 8-10 kilo değil 2 kilo verin ki vücudunuzun yeni duruma adapte olsun. Bir de egzersizi ihmal etmeyin. Egzersiz derken evi toplarken salondan mutfağa giderken bile yapılabilecek şeylerden bahsediyorum. İki çocuklu bir kadının spor salonuna gitme şansı sıfıra yakındır. Ev işini egzersize dönüştürün. Salondaki bardakları bir defada değil tek tek mutfağa götürün. Basit görünüyor ama işe yarayacak göreceksiniz
Harika fikir zaten aktifim ama fazlası göz çıkarmaz birde benim ikiz bebek arabam var onla parkta yürüyüş yapayım diyorum ama duruş bozukluğu olur diyede düşünmüyor değilim çünkü eğilmek zorundayım sürerken

Bozmayın yahu moralinizi. Öyle moral bozmakla gitmez o kilolar. Halladilmeyecek bir problem de değil ayrıca. Daha az önce bir haber okudum. Pelin öztekin 156 kilodan 58 kiloya kadar düşmüş. Hoş kendisi mide küçültme ameliyatı geçirmiş ancak siz zaten onun kilolarında değilsiniz. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirin. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme üstüne 1 saat yürüyüş ile en fazla 1 yılda eski halinize geri dönersiniz. Ancak bu işin püf noktası; azim. Pes etmeyin.
Yo zaten kararlıyım kilo verme konusunda tartıda az rakamları gördükçe daha çok hırs yapıyorum kendime sarkma konusu kafamı kurcalıyor kilo verirken agzersiz şart diye biliyorum bakalım akşamları vakit bulabilirsem pilates ama İnan’ın yorgun düşüyorum çocuklar bir yerde ben biryerde dalıyoruz uykuya

Cok fazla sarkacanızı düşünmüyorum bebek doğduktan 2 yıl icinde beden kendini topluyor. 2 yıl oldu mu bilmiyorum 85 kilo sarkacak kadar bir kilo değil. 75 ten 55 e indin hiç sarkma olmadı bende. Moralini bozma ev işi ve 2 cocukla zaten verirsin kilo

Cok fazla sarkacanızı düşünmüyorum bebek doğduktan 2 yıl icinde beden kendini topluyor. 2 yıl oldu mu bilmiyorum 85 kilo sarkacak kadar bir kilo değil. 75 ten 55 e indin hiç sarkma olmadı bende. Moralini bozma ev işi ve 2 cocukla zaten verirsin kilo
Gerçekten teşekkür ediyorum moral verdiniz daha 3 ay geçti Doğum yapalı işte sabırsızlık giriyor ben 75 ile hamile kaldım son aya kadar 80 e çıktım son ayda 85 oldum Doğumdan bir ay sonra zaten 75 e kendiliğinden indim şimdi ben 85 kilo dan 55 e mi inecem yoksa o bebek ve suyun kilosumuydu aslında 75 den 55 e mi inecem

Hamileliğim 78 le bitmiş olabilir son kilo mu bilmiyorum. Rahim bile 2 yılda toparlanıyor .Hem daha 3 ay olmuş 3 ayda karnım bir degisikti. 6. Ayımda 60 kilo olmuştum ama sıkı değildi vücudum anca 2 yılda kendine geldi. Düzelecektir. Protein ağırlıklı beslenmiştim .

Hamileliğim 78 le bitmiş olabilir son kilo mu bilmiyorum. Rahim bile 2 yılda toparlanıyor .Hem daha 3 ay olmuş 3 ayda karnım bir degisikti. 6. Ayımda 60 kilo olmuştum ama sıkı değildi vücudum anca 2 yılda kendine geldi. Düzelecektir. Protein ağırlıklı beslenmiştim .
Ben çok sağlıksız kilo veriyorum proteine geçmem şart o zaman çok teşekkür ediyorum

Spor yapmam gerek biliyorum ama iki afacanla imkansız gibi birşey birde asıl merak ettiğim 55 e inmek için kaç kilo vermiş oluyorum 85 e kadar çıktım hamileyken ama 1 ayın içinde 75 e tekrar indim korkutuyor rakamlar 20 kilo veya 30 kilo vermek

Yavaş yavaş verin o zaman sarkma olmaz , mesela ayda 3-4 kilo gibi, Nivea Q10 sıkılaştırıcı losyon kullanın bu süreçte, doğumdan kalan karın bölgesindeki deformasyona bir yararı olmaz ama zayıflama sürecinde kollar ,iç bacak, kalça, boyun, göğüs gibi bölgelerde epey etkili oluyor ve tabi bol su için

Ilk cocugumda 50 kilo alarak tam tamina 130 kiloda doğum yaptım 1 sene olmadan 90 a düştüm ..ikinci bebeegimde 88 le hamile kaldim 15 kilo aldim 103 le dogum yaptim 97 ile diyet ve spora basladim doğum yapali 9 ay oldu 19 kilo vererek 78 e düştüm...yeterki iste olur sana moral vermek için yazıyorum pes etme saglikli beslen biraz da hareket le verirsin..lesli v ideolari çok yardımcı oldu bana tavsiye ederim

2 yılda 35 kılo almıstım 6 ayda 35 kıloyu gerı verdım
172 boyumdayım 100 den 64 kıloya dustum ıdeal kılomdayım suan
hıc sarkmam olmadı asla spor yapamadım kucuk cocugum var evden işlerımı yurutuyorum ınternet uzerınden satıs yanı spor sansım yok
yalnız ust kollarımda yumusama oldu onun ıcınde son 1 aydır haftada 2 kere yuzmeye gıdıyorum

verdıgınız kıloyu kasdan degıl yagdan verırsenız sarkma olmaz dedı doktorum kılom cok oldugu ıcın kısa surede fazla kılo verdım haftada yarım kg en fazla 1 kg seklınde verın kıloyu ve proteın agırlıklı beslenıp yagdan kaybedın ozaman sarkma olmaz

ve spor sart sporsuz asla ama asla olmuyor ben spor yapmadım ama cok fazla hareketlı yasantım var buna ragmen haftada 4 gun spora gıtmedıgıme pısmanım cunku ulasmaya calıstıgım vucut su

55616e0504207c161c546c07.jpg

sımdı bu vucut ıcın duzenlı kosmaya baslıyorum ve spora yazıldım platese

gunde 2 ogun sabah ve aksam yedım sekerlı seylerı , kızartma urunlerını , unlu mamullerı komple kestım . dıyet yapmadım beslenme alıskanlıgımı degıstırdım. sıze bunu onerırım

ben ıstedıgınız kıloya ulasacagınıza ınanıyorum . endıselenmeyın kılo verınce kotu sarkmalar olmayacak

İyi de sizinki hamilelikle olmuş. Ödem, lohusa sıvısı, bebek var bu kiloların içinde. Neden saymıyorsunuz?

İlla spor salonuna gitmenize gerek yok. Evde 1 saat ayırabilirseniz yeter. Egzersiz programları oluyor. Telefonunuz android ise marketten bakın. 2 kiloluk ağırlık ya da su şişeleri de olur. Kendinizi alıştırırsınız.

konu sahıbı leslie yapabılırsınız youtube de vıdeoları var yarım saatlık bır egzersız
yormuyor ama guzel sekıllendırıyor kucuk cocuklarla yapılabılecek en kolay egzersız dıyebılırım

Spor veya estetik ameliyattan başka çözüm yok malesef. Doğum sonrası göbeğiniz bir nebze toparlar ama göğüs kol bacak sıkıntı.

X