sarkan göbek

uguurbocegii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
790
323
28
kızlar tiroit hastalığım yüzünden biranda çok kilo aldım ve göbeğim sarktı 87 kiloyum bu sarkmayi nasıl düzeltebilirim böyle bisey yaşayanlar tecrübelerini paylasirsa mutlu olurum 🙏

kızlar tiroit hastalığım yüzünden biranda çok kilo aldım ve göbeğim sarktı 87 kiloyum bu sarkmayi nasıl düzeltebilirim böyle bisey yaşayanlar tecrübelerini paylasirsa mutlu olurum 🙏
"Tibetin 5 hareketi" diye bir egzersiz var, 6 ay düzenli yap, günde 10 dakikanı alır, sonra da bana dua et :)

Denedim canim, estetik yaptıranlari anlamıyorum hatta bu yöntem varken,cildini sikilastiriyor
yani sizin göbek sarkikti bunu yapinca düzleşti dimi? bide kiloluykenmi yaptınız zayıflayınca mı yaptınız ? ben şu an kiloluyum 87 kiloyum daha zayiflamadimda o yüzden soruyorum ☺ bu arada çok teşekkür ederim öneriniz için 😊

Denedim canim, estetik yaptıranlari anlamıyorum hatta bu yöntem varken,cildini sikilastiriyor
Ben de kilo verme sürecine yeni girenlerdenim. Ben de çok merak ediyorum acaba kilo verdikten sonra mı yaptınız, yoksa her aşamada yapılabildiği kadar yapmak faydalı mıdır?
Ek olarak kaç tekrar yaptınız vesaire biraz bilgilendirirseniz zahmet olmazsa, çok iyi olur. Çok teşekkürler:KK200:

Eklentiler

• tibetin5hareketi.jpg
    tibetin5hareketi.jpg
    103,9 KB · Görüntüleme: 223
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hem troid hemde insülin direnci olan biriyim Mehmet Akgüne gittim soğuk lipoliz için.Sonucu eke bırakıyorum.Umarım faydalı olur..

Eklentiler

• cf5d44e3-44d8-4378-bbbb-e22eccb8bb9f.jpg
    cf5d44e3-44d8-4378-bbbb-e22eccb8bb9f.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 230
  • 9ac537f5-eb6e-4fe4-bca1-02b07fd117b1.jpg
    9ac537f5-eb6e-4fe4-bca1-02b07fd117b1.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 228
X