Müzik Dersleri Şan Dersi

U

Ur$uLa

Ziyaretçi
Uygun fiyata şan dersi verenler varmı aranızda fisfisfis
gerçi ben brutal vokale yatkınım daha çok ama şanda çok önemli..
? ? ?

Hangi ildesin? Ben konservatuvar opera bölümü mezunuyum şu an meb de öğretmenim..:emir_bebek:

“MELTEM TAŞKIRAN & CıHAN SEZER POP MÜZıK OKULU” Türkiye’nin tanınmış müzisyenlerinden oluşan farklı alternatif ve dinamik yepyeni bir eğitim kurumudur.

Şan Keyboard ve Pop Piyano / Pop Gitar / Davul / Pop ve Klasik Keman gibi müzisyenlik ve şarkıcılığa yönelik eğitim verdiğimiz okulumuz DANS@ BALE VE DANS OKULU “19 Mayıs Caddesi Meriç Plaza No:16/1 Şişli ıSTANBUL” adresinde faaliyet göstermektedir.

Bu yepyeni okulda pop rock klasik ve tüm modern müzikler hakkında kapsamlı bir eğitim verilmektedir. 12 haftalık program BAŞLANGIÇ KURU ikinci 12 haftalık Program da GELıŞTıRME KURU adı altında yapılmaktadır. Eğitim süremiz toplam 24 haftadır.

ılk dönemde enstruman/sesle ilgili klasik teknikler dans solfej ve pop müzik dersleri verlirken ikinci dönemde atölye çalışmalarına ağırlık verdiğimiz sahne ve stüdyo müzisyeni yetiştireceğimiz bir eğitim programı uygulamaktayız.

Okulumuza hem yeni başlayan müzisyen adayları hem de hali hazırda müzik dünyasında emek veren müzisyenler katılabilirler! Kayıtlarımız devam etmektedir!

Şu şan olayını ben de çok istiyorum ama klasik mi jazz mı karar verememiştim. Şu son 2 aydır jazz diyorum ben, öyle de gidecek.

X