Samsung Camasir Makinasi Sikayet. Gelmeyen Yedek Parca!!!

bozkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
73
0
1 senedir kullandigim WD7122CKS model kurutmali camasir makinamdan cok memnumdur. etrafimdaki herkese tavsiye ediyordum. ne zmaan makinam ariza yapti isler degisti. asagida sikayetimi malum sitelere yaptigim yazim var. belki almayi dusunenlere fikir olur.

15.12.2009 tarihinde aldığım WD7122CKS model çamaşır makinem, 26.10.2010 tarihinde, ışıkları hiç yanmamak suretiyle arızalandı. Gelen servis, anakart ve düğme değişim teşhisiyle ayrıldı. “10 gün içerisinde gelir” dediler üstelik. Bugün 23.11.2010, halen parça gelmedi. Çağrı merkezini arayıp, durumun aciliyetini belirttiğimde, yapacak bir şey olmadığını, yasal bekleme süremin 30 iş günü olduğunu söylediler. Ayrıca, az önce yaptığım son görüşmede, bana parçanın nerde olduğunu ya da ne zaman geleceğini söylemediklerini belirttiler. Ben de, yasal hakkım olan 15 iş günü içerisinde giderilmeyen arızalarda, ürünün yerine kullanılabilecek bir ürün temin etmelerini istedim. Üsküdar Servisi, ellerinde yedek makine olmadığını söyledi. Sabırla 30 iş gününün dolmasını bekleyeceğim herhalde. Samsung yedek parça ve müşteri hizmetleri konusunda yetersiz.v

ilk önce gecmiş olsun cnm makinei inceledim cok güzelmiş malesef bütün marklarda bu sorunlar oluyoo bende samsung alıcam herşeyimi umarım sorun olmaz inşş bi an önce çözülür sorunun

30 iş gününü bekleyin.yapmanız gerekn bu şimdilik.aslında yedek makine ayarlamakla da yükümlüler.eğer 30 iş gini içerisinde gelmez ise yenisi ile değiştirmek zorundalar.bu hakkınızı kullanın.

X