Salatalık Diyeti ile 14 Günde 7 kilo

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2012
41.591
141.630
salatalik-diyeti.jpg

SALATALIK DİYETİ

Yazın gelmesi ile beraber diyet yolunda bize en yardımcı yiyecektir salatalık .
%96 sı su olan salatalık , doğal bir sıvı takviyesi olarak diyette bize en gerekli şeyi , suyu ...hemde açlığımızı bastırarak verir.

Spor ve egzersizle desteklendiğinde iyi kilo verdirdiği gözlenen salatalık diyeti listesi şu şekilde ;

Salatalık salatası nasıl yapılır?

Malzemeler:

radioBullet.jpg
Yaklaşık 400 gram salatalık
radioBullet.jpg
Yoğurt ya da kefir
radioBullet.jpg
Sarımsak

Hazırlanışı: Salatalıkları soyun ve küçük dilimler halinde kesin. Hafifçe tuz ekleyin. Sonra üzerine yavaşça yoğurt veya kefir dökün. İnce kıyılmış sarımsak ekleyin ve hemen karıştırın. .

Her açlık hissedildiğinde gün içinde yenilecek bu karışım dışında ,
listeye eklenebilecek yiyecekler ;

radioBullet.jpg
2 haşlanmış yumurta veya 150 gram süzülmüş ton balığı veya 150 gram ızgara beyaz et;
radioBullet.jpg
2 haşlanmış patates veya kepekli ekmek 3 dilim;
radioBullet.jpg
500 gram taze yetiştirilen meyve.
radioBullet.jpg
Su, çay ve hatta kahve (şekersiz) içilebilir. Kesinlikle gazlı içecekler, alkol ve tatlı tüketmek yasak. .

Notlar:
radioBullet.jpg
Bu çok basit bir diyet olsa da, gıdaların kalitesine dikkat etmek gerekir. Meyve ve sebzelerinizi mümkün olduğunca organik, güvenilir bir tedarikçiden temin edin.
radioBullet.jpg
Bir önemli diğer nokta da bu diyette günlük yapılan aktiviteler. Orta derecede yarım saat yapılacak yürüyüş gibi aktiviteler, diyeti daha etkin kılmada etkilidir. .

Kimsd yapmiyormu bu diyeti beraber yapicak arkadas yokmu

Yarından itibaren ramazana kadar bu diyeti yapicam bazi sartlar haricinde yemin ettim hayırlısı olsun bakalim

Canim gun icinde yenilebilecek besinleri pek anlamadim. Her maddeden 1er tane secip mi yiyoruz. Gayet guzel bence.

Canim gun icinde yenilebilecek besinleri pek anlamadim. Her maddeden 1er tane secip mi yiyoruz. Gayet guzel bence.
Ben sabah 1 haşlanmış yumurta
Oglen cacik patlican vardi karniyarik icsiz
Aksamda 1 muz 1 kandil simidi birde aksam yemeklerinin tadina baktim bugun biraz olmadi gibi yarin daha iyi olucak ins
Gun icinde tarcinli su

evet salatalık tarifi açlık hissettikçe ... onun dışında yazılardan biri seçiliyor ...

ilk madde de proteinler var ... gün içinde ya 2 yumurta / ya 150 gr ton balığı ya da beyaz et tercih ediyorsun ..

diğer maddelerde de biri seçiliyor.

X