İğneli Epilasyon Sakarya'da iğneli epilasyon yaptırabileceğim bir yer var mı?

fildisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2012
206
1
Merhaba arkadaşlar,
Sakarya da yaşıyorum. İğneli epilasyon yaptırabileceğim bir yer var mı? Bilen paylaşabilir mi?
:KK16:

merhaba fildişi
Ben de dün araştırdım konuyu. Sibella diye bir yer buldum.
numarası 281 19 16
istersen bir ara konuş.

sakaryada olanlar yazsın bencedee ben boludayım boluda yok sakarya yakın gelir giderim arastırıorum bnde :KK31:

Sevgili Fildişi ve Pantera,
Şu Sibella denen yere geçen hafta ilk görüşmeye gittim. Bilgi aldım gümüş iğne kullanıyolrmış. Çark Caddesinde ufak bir yer. Gittiğimde esas uzman yoktu. Süslü bir sekreter kız vardı onunla konuştum. Bir hafta sonraya randevu aldım. Veeeee dün akşam gittim bir de ne göreyim. Başka bir süslü taze kapıyı açtı. Yaaa biz sizi aradık ama ulaşamadık. Önce açmadınız dedi, ben arama kayıtarımı kızın karşısına koyunca şey aslında telefonunuz kapalıydı kem küm dedi..
Neymiş efendim iğneleri kalmamış mış da arayıp tarayıp bulamamışlar da Sakarya'da kalmadığı için ancak haftaya İstanbul'dan gelecekmiş de. (Sanki İstanbul fizandaymış gibi 1 haftada getirtiyolar.)
Kendi şirket telefonlarında benim numaramı bulamadı kız. Beni aramamışlar belli yani kız kıvırıyor. Ya var ya o kadar ciddiyetsiz bir yer ki. Neyse iyi oldu, böyle salaklara bir de yüzümüzü emanet edecektik. ALLAH KORUDU.:KK52:
SAKIN SAKINNNN GİTMEYİN. ben oaray gitmek için bakıcımı, eşimi, yemeğimi herşeyimi ayarlıyorum. Hatunlar süslenmekten beni bir aramaya fırsaat bulamamışlar. Arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum, biz o kadar para döküp randevularımıza dakikası dakikasına uyarken, hatunların kaidesinde pireler uçuşuyor.
Birazdan ESİSİ'yi arayacağım. Orda spora gitmiştim. Daha iyi olacağını umuyorum. Size yazarım kızlaaaaarrss:KK9:

Aynı konudaki farklı bir başlığa yazdığım cevabı aynen kopyalıyorum...

Merhaba Kızlar,
Serbesler güzellik Salonu'nda fiyat heryerle aynı. Yani dakikası 1 TL.
Ben iki hafta önce gittim ilk. Son derece temiz bir yer. Hiç kalabalık değil. Yapan kız da dikkatli çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İlk gidişte 15 TL iğne parası veriyorsun. Artı seans ne kadar sürdüyse onu veriyorsun. Ben çene ve bıyık yaptırdım. 17 dk sürdü. 32 tl verip çıktım. Bu arada bıyık için tek seansta en fazla 10 dk çalışıyorlar. Çünkü sonrasında çok fazla hassasiyet oluştuğu için acı artıyormuş.

Acı konusunda evet zaman geçtikçe daha çok acıyor. Ama ilk gittiğimde aç gitmiştim. Kız mümkün olduğunca tok gelin dedi. Aç olunca daha çok acı hissedersiniz demişti. Geçtiğimi Cumartesi bıyığın kalanı için gittim. 10 dk sürdü. toktum ve hakkaten daha az acıdı.

YARA OLUYOR MU? diye sorarsanız. Ben beyaz tenliyim. Kız cildiniz çok kuru ve hassas dedi. Sabah akşam bepantene sürmeyi ihmal etmeyin dedi. Çok minik kırımızı noktacıklar şeklinde kabuk tutuyorç Ancak 3 gün içinde nerdeyse kayboluyor.

KISACASI KORKULACAK KADAR BİR OLAY DEĞİLMİŞ.

SERBESLERİ TAVSİYE EDİYORUM.

Aynı konudaki farklı bir başlığa yazdığım cevabı aynen kopyalıyorum...

Merhaba Kızlar,
Serbesler güzellik Salonu'nda fiyat heryerle aynı. Yani dakikası 1 TL.
Ben iki hafta önce gittim ilk. Son derece temiz bir yer. Hiç kalabalık değil. Yapan kız da dikkatli çalışıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
İlk gidişte 15 TL iğne parası veriyorsun. Artı seans ne kadar sürdüyse onu veriyorsun. Ben çene ve bıyık yaptırdım. 17 dk sürdü. 32 tl verip çıktım. Bu arada bıyık için tek seansta en fazla 10 dk çalışıyorlar. Çünkü sonrasında çok fazla hassasiyet oluştuğu için acı artıyormuş.

Acı konusunda evet zaman geçtikçe daha çok acıyor. Ama ilk gittiğimde aç gitmiştim. Kız mümkün olduğunca tok gelin dedi. Aç olunca daha çok acı hissedersiniz demişti. Geçtiğimi Cumartesi bıyığın kalanı için gittim. 10 dk sürdü. toktum ve hakkaten daha az acıdı.

YARA OLUYOR MU? diye sorarsanız. Ben beyaz tenliyim. Kız cildiniz çok kuru ve hassas dedi. Sabah akşam bepantene sürmeyi ihmal etmeyin dedi. Çok minik kırımızı noktacıklar şeklinde kabuk tutuyorç Ancak 3 gün içinde nerdeyse kayboluyor.

KISACASI KORKULACAK KADAR BİR OLAY DEĞİLMİŞ.

SERBESLERİ TAVSİYE EDİYORUM.

Canım burası tam olarak nerede acaba? Senin iğneliden sonra herhangi bir sıkıntın oldu mu?

Selam,
Uzun süredir bu başlığa bakamadım.
YKM'kin ordaki arasokağa gir. Yolun sonundan sola dön ve soldaki gelen ilk sokağa gir. İleride sağda göreceksin.
Bu arada son gidişimde ramazandı. Çenemde daha kalın çıkan tüyleri çekerken hissettim. Kıza söyledim ama tüyler kalın olduğu için dedi. Oruçtu heralde biraz salladı gibi geldi. Ama Sakarya'da başka iğneli yapan benim bildiğim bir yer yok. Esisi'nin sitesine girdim. Verdikleri hizmetler arasında yok. Heralde artık yapmıyorlar. :KK43:

Selam,
Uzun süredir bu başlığa bakamadım.
YKM'kin ordaki arasokağa gir. Yolun sonundan sola dön ve soldaki gelen ilk sokağa gir. İleride sağda göreceksin.
Bu arada son gidişimde ramazandı. Çenemde daha kalın çıkan tüyleri çekerken hissettim. Kıza söyledim ama tüyler kalın olduğu için dedi. Oruçtu heralde biraz salladı gibi geldi. Ama Sakarya'da başka iğneli yapan benim bildiğim bir yer yok. Esisi'nin sitesine girdim. Verdikleri hizmetler arasında yok. Heralde artık yapmıyorlar. :KK43:

merhaba arkadaşlar ben izmite gidiyorum aslında vücudum için lazere. ama lazer yüzüme dokununca yüzüme iğneli yaptırmaya karar verdim. bir seansımı izmitte yaptırdım üstelik çekerken de hiç hissetmedim tüylerimin cekildiğini. bugün serbesleri aradım ama bir türlü güvenemiyorum. işlemi yapan kişi ne kadar biliyodur bu işi açıkçası tereddütlerim var. lazere 2-3 ayda bir gidiyorum ama yüzdeki tüyler bir ayda çıkıyor onun için de sürekli izmite gelip gitmek istemiyorum açıkçası... arkadaşlar adapazarında iğneliye gidip de memnun olanlarınız varsa paylaşın lütfen...

ya arkadaşlar ben hep izmite gidiyodum lazere ve iğneliye iğnelide kılı çektiklerini dahi anlamıyordum. ama adapazarındaki serbeslerde resmen kılı çekerken hissediyorum. yapan kadına da söyledim izmitte hiç hissetmiyodum siz çekerken hepsini hissediyorum dedim. bana bak hepsi köküyle geliyor dedi. aptalım sanki ben yahuuu ben de cımbızla kendim alırken kokten geliyor. deli olucam kızlar adapazarında adam gibi iğneli epilasyon yapan yok mu. bilenler lütfen sölesin

uzun süredir yazılmamış başlığa.
Sakarya'da yeni keşfettiğiniz, güvenebileceğimiz yerler var mı iğnelide??

Bemde serbestlere gidiyorum sık sık giderdim.eskişehirde.ve epey ince.çıkardı tüylerim kaşın çıkmaya ve daha çabuk çıkmaya başladı çekerken hissediiyorumm.ve banada aynı cevabı verdi saçma ama hadi deneyelim dedim yüz bölgesi olunca mecbur bekletemiyoda insan başkada biyer bilmiyorum yok mu arkadaşlar yeni bi haber bu konuda:KK51:

X