Sakarya///54

merhabalar arkadaşlar beyaz toprak olarak tekrar aranıza döndüm sevgiler hepinize:1hug:

Anaaaaa:1shok:
Topicimize ne olmuş kuşa dönmüşş....
kafamçokkarıştı

çokk morall bozucu,sankii birilerii illede gidin artıkk bu sitede çok kaldınız diyooo:KK43:

ya arkadaşlar gerçekten nazar deydi bu site hep başlardaydı şimdi aşağıdan yukarı çıkmaz oldu.benfazla giremiyordum ama sizlerin mesajlarınızı her gün okuyordum bana terapi oluyordu şimdi çok üzgünüm

Çok güzel geçti Adapazarına fln indik Çark caddesine mutfak dolaplarına baktık..
Bayıldımm :)

Sakaryalı arkadaşlar nasılsınız?
Hepinize güzel bir hafta diliyorum. Yalancı bahar yerini yağmurlara bıraktı.
Hava kapalı, ruhum kapalı....
Oysa bahar çiçekleri ne kadar enerji vermişti bana.
Dilerim güneşli güzel bir günde hep beraber buluşuruz.

Günaydın Sakarya...Şeniz
Hadi uyanın sayfalarımızı yeniden doldurmamız lazım...:icecream:
Huuuu ordamısınız...şakkıdı
Beyaz Toprak,Cano,Haydeç abla,Çalıkuşu,Gülcan,Gümüş boncuklülülülülülü (aklıma bu kadar geldi diğer sakaryalılarda üzerlerine alınsın lütfen:uhm:)

günaydınn kızlar
havanın karamsarlığı değil içimi karartan
bi soğukluk var ama ne anlamadım sizlerle değil ama siteyle alakalı......
sizi seviyorum.

Katılıyorum Cano sana...
Bencede bir soğukluk varr..
Eskiden herşey daha güzeldi

Arkadaşlar bu topiği güzelleştirmek, canlandırmak birazda bizim elimizde değilmi?
Neden herkes selamı sabahı kesti... Zaten 3 sayfaya düşmüş yazılarımız
Hadi bakalım yokmu birbirimizle paylaşmak istediklerimiz
Sakaryalı hanımlar biz buradayız sizler nerelerdesiniz..
Okuyup çıkmayın iki kelam edin.

Hey Sakarya GünaydınnnnŞeniz

Yine kimseler yok...:1shok:

Nerdesinizzz yaaaaaaa
:çok üzgünüm:

Arkadaşlar bu topiği güzelleştirmek, canlandırmak birazda bizim elimizde değilmi?
Neden herkes selamı sabahı kesti... Zaten 3 sayfaya düşmüş yazılarımız
Hadi bakalım yokmu birbirimizle paylaşmak istediklerimiz
Sakaryalı hanımlar biz buradayız sizler nerelerdesiniz..
Okuyup çıkmayın iki kelam edin.

canım öyle diyosunda ya insan silinicekk yine diye
yazasıdaa gelmıyo ki:))
:smiley-cool:

iyi geceler hanımlar bakıyorum moraller sıfır bendede öyle valla bu sıralar çok dertliyim kafam çok karışık sizlerden uznca bir zaman ayrı kalabilirim buda beni üzüyor ama inş. en yakın zamanda görüşmek temennisiyle:çok üzgünüm:

iyi geceler hanımlar bakıyorum moraller sıfır bendede öyle valla bu sıralar çok dertliyim kafam çok karışık sizlerden uznca bir zaman ayrı kalabilirim buda beni üzüyor ama inş. en yakın zamanda görüşmek temennisiyle:çok üzgünüm:

kardeşim keşke derdine derman ola bilsek inşanlah önemli birşey değildir allahım huzur ve sağlık versin sitede fazla sakaryalı kalmamış herkes yoruldu galiba en yakın zamanda morelin yerine gelir siteyi süslersina.s.

kızlar selam ben uzun süredir giremiyorum siteye galiba bir hafta daha yokum ama en kısa zamanda işlerimi halledip geleceğim kardeşimin düğünü var denizlideyim herkesi çok seviyorum kendinize iyi bakın sevgiler:a015:

merhaba arkadaşlar bende çoktandır giremiyorum haydeç arkadaşım seni gördüğüme çok sevindim allah işleriniz de kolaylıkar versin ve bütün sakaryalı arkadaşlar herkese selam

X