Sağlıklı şekilde kilo vermek isteyen buyrun gelin hadi 🤩🤗🥰 KİLO VERELİM 😉💪✊👍

Çok güzel kahvaltı Tam benlik ama şu kutu meyve sularını içmeyin ya bence hiç faydası yok zararı var. Mandalina sıksan çok daha iyi olur ama onu da abartmamak gerek zira çok şekerli 😁
Kesinlikle ole ama ben çay içmem ağzıma sürmem öyle mi portakal suyu mandalina suyu sıkacağımda evde makine mi yok sıkılmıyorum iş yerinde de kahvaltı yaptığım zaman bir şey arıyorum yanında genelde su içiyorum artık da bugün ilk defa canım istedi azıcık içebilirim ondan sonra attım

Kesinlikle ole ama ben çay içmem ağzıma sürmem öyle mi portakal suyu mandalina suyu sıkacağımda evde makine mi yok sıkılmıyorum iş yerinde de kahvaltı yaptığım zaman bir şey arıyorum yanında genelde su içiyorum artık da bugün ilk defa canım istedi azıcık içebilirim ondan sonra attım
Tabi canım arada içilebilir. Bu plastik limon sıkacağı var ya ben onda sıkıyorum pratik oluyor tam da zamanı ama o gün meyve yemem mesela.

Tabi canım arada içilebilir. Bu plastik limon sıkacağı var ya ben onda sıkıyorum pratik oluyor tam da zamanı ama o gün meyve yemem mesela.
A doğru söyledin Ben de öyle yapayım ya çok sağ ol vallahi pazartesi çok iyi şekilde getireceğim iş yerinde

A doğru söyledin Ben de öyle yapayım ya çok sağ ol vallahi pazartesi çok iyi şekilde getireceğim iş yerinde
Afiyet olsun canım ama yiyebilecegindrn çok mandalina gidiyor ona göre kalori hesabı yap😊 gidecek bu kilolar inanıyorum ben gaza geldim👊

Eve gitmiyorum AVM gezmeye gideceğiz oyuzden ara öğün yapıyorum 😂
meyveli kefir ve ETİ FORM KEPEKLİ BİSKÜVİ 🤪

Eklentiler

• Snapchat-463387019.jpg
    Snapchat-463387019.jpg
    145,1 KB · Görüntüleme: 46

Günaydılarrrrr hayırlı cumalar olsun 🤗

:21:

bugun biraz geç kaldım ise trafik vs anca geldim 😇
sıcak ılık su içine yarım limon 🍋 bu sefer liflerinide icine attım 🥰

21.01.2022

Eklentiler

• Snapchat-1563620550.jpg
    Snapchat-1563620550.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 45

Saat : 10 ; 00 'da ŞEKERSİZ TÜRK KAHVESİ :kahve:

Eklentiler

• Snapchat-694193114.jpg
    Snapchat-694193114.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 39
Bir adet elma 😇 bugün şansıma savcilarim lokum cikilota veriyorlar sininiyorum galiba bugün zor tutuyorum kendimi yememek için ama yemedim :işsiz: derken başsavcim bitter kucuk çikolata 🍫 verdi zorla mecbur kaldım aldım bitter olduğu için avunuyorum:KK17:

Eklentiler

• Snapchat-1595174356.jpg
    Snapchat-1595174356.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba bende katılmak istiyorum aranıza .🙂 Yalnız benim amacım sağlıklı ve düzenli beslenmeyi alışkanlık haline getirmek kilo vermekten ziyade . Gebelik istediğim için ona uygun şekilde ilerlemek istiyorum . Yeteri kadar su içmek , Kahvaltıda kuruyemisi yumurta yemeyi alışkanlık haline getirmek gibi .😅 Katılabilir miyim peki ? :KK16:

Merhaba bende katılmak istiyorum aranıza .🙂 Yalnız benim amacım sağlıklı ve düzenli beslenmeyi alışkanlık haline getirmek kilo vermekten ziyade . Gebelik istediğim için ona uygun şekilde ilerlemek istiyorum . Yeteri kadar su içmek , Kahvaltıda kuruyemisi yumurta yemeyi alışkanlık haline getirmek gibi .😅 Katılabilir miyim peki ? :KK16:
Hoşgeldin aramıza 🤗 tabii ki de gelebilirsin ama şu an aramızda kimse yok ama istersen sende ol

Hoşgeldin aramıza 🤗 cnm benim 🥰 kendinden bahseder misiniz 😇🤩😍
Cumartesi günü 25 yaşıma girdim . 3 yıllık evliyim , İzmir'deyim . Evlendikten sonra geldim ailem farklı şehirde. Çalışmıyorum evdeyim , ehliyet sınavım var yarın , devletten de tüp bebek raporu çıkarmak için uğraşıyorum . Böyle işte siz neler yapıyorsunuz nasılsınız ? 🥰🌸

X