Sağlıklı kilo verme

csokra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2023
9
14
34
Sağlıklı beslenip sağlıklı kilo vermeye uygun bir ortam hazırlamak istiyorum. Bunu başka arkadaşlarla destekleyip motiveyi düşürmemek adına bir grup oluşturmak istiyorum.

Bende dahil olabilirimm. Ben şu an hamileyim tabii kilo vermeye çalışmıyorum ama fazla kilo almamak için sağlıklı ve düzgün besleniyorum.

valla bende katılırım. sürekli diyet başlayıp başlayıp bitiriyorum bir türlü sonuç olmuyor. hiç gitmeyen bir göbeğim var hafif ayva göbek :KK43:((

Selam arkadaşlar. Programdan ziyade yediklerimizi kontrol altında tutalım pes etmemek icin günlük yiyecek paylasimlari uygulayalım isterim. Daha önce yillarca ugrasip kilo veremeyip sonra kendimi dogru kilo verme yöntemleri bulup 25 kilo civari vermis bi insanım. Fakat ne yazik ki yeni is vardiya bazi sağlık sorunlari tekrar ayni noktadayim hepimizin hayatinda benzer seyler var. Ne kadar fazlaliklariniz var suan? Ya da insülin direnci seker yuksekligi kötü kolestrol hikayeleriniz nasildir?

Selam arkadaşlar. Programdan ziyade yediklerimizi kontrol altında tutalım pes etmemek icin günlük yiyecek paylasimlari uygulayalım isterim. Daha önce yillarca ugrasip kilo veremeyip sonra kendimi dogru kilo verme yöntemleri bulup 25 kilo civari vermis bi insanım. Fakat ne yazik ki yeni is vardiya bazi sağlık sorunlari tekrar ayni noktadayim hepimizin hayatinda benzer seyler var. Ne kadar fazlaliklariniz var suan? Ya da insülin direnci seker yuksekligi kötü kolestrol hikayeleriniz nasildir?
bende şeker ya da kolestrol yok. 10 kilo versem .okkk güzel olur. hedefim 1 ayda 4 kilo sonra 3 sonra 3 yani 3 ayda 10 kilo ama bu hedefim 2 senedir var hala olmadı😢😢😢

4 5 ayda olsun tam olsun bitsin fazla kilolar ins. daha benim cok yolum var 😭

X