Sağlıklı Beslenme mi ? Aç kalmadan Zayıflayamıyorum Sağlıklı Beslenme Bünyeme Ters !

achtholin

Mevzu derin..
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
424
89
Kızlar o kadar sinirliyim ki anlatamam..:KK47:

Ben aç kalarak çok güzel zayıflıyorum bırakınca bir o kadar fazlasını alıyorum..:KK43:

Buraya kadar tamam demek ki sağlıklı beslenerek kilomu kontrol altına alabilirim..

Ancak o sağlıklı beslenme benim yağlarımı yok edemiyor ne yazıkki..:KK50:

Bundan bi kaç ay evvel diyetisyene gidip çok güzel bir liste edindim..

Hiç aç kalmadım başta verir gibi oldum tıkanınca benimde azim eksikliğimden bıraktım..:KK19:

Geçenlerde tartıldım 72 kilo olmuşum, inanın o anda biri gelip başımdan aşağı kaynar suyu dökse o kadar canım yanmazdı..:KK43:

Hadi dedim yapayım diyetisyenimin diyet listesinide vereyim birazcığını..

Biraz daha sıkılaştırdım, bi kaç öğün atladım..

Atladığım öğünleri keyfi atlamadım ama çok yoğundum ve o anda acıkmadığım için yemedim bişeyler..

Haftanın sonunda ne göreyim benden 1 gr bile gitmemiş..:KK47:

Yani sebze yemeği+günde 1 porsiyon meyve beni sabitledi..

Çıldırdım..:KK47:

Şimdi siz söyleyin ben mi erken pes ediyorum yoksa hakikaten sağlıklı beslenme bende kilo kaybında etkisiz eleman mı..

Bugünde öyle böyle geçiştirdim yarın her zaman ki ölüm diyetlerime başlayacağım..

Bari zayıflayımda istediğim kiloya inince sağlıklı beslenmeye başlayayım..

O değilde ben ömür boyu diyet, sağlıklı beslenme muhabbetiyle aç kalacağım demekki.:KK14:.

İstediğim kiloya insem haftada bir gün izin vereceğim kendime, bende insanım benimde çikolata yemeye hakkım yok mu?

Yoksa bu cümlelerim hayal mi, belkide ben hep yağlarımla yaşayacağım..:26:

Offff..:KK36::KK36:

Kızlar çok umutsuzumm..

Nolur destek olun bana..:KK5::KK5::KK5:

Son düzenleme:
Sağlıklı beslenme tabii ki lazım ama belki de biraz egzersizle metabolizmanı çalıştırman gerekiyordur. Böylece verdiğin kiloyu da almazsın geri hem :KK9: Bir de diyeti bırakınca her yemeği yiyeceğim diye kilo alma öyle. Diyet listen bitse de yine de dikkat et yediklerine. Mesela koca bir çikolatayı yeme de yarısını ye, fast fooddan uzak dur. Böylece verdiğin kiloyu geri de almazsın sanırım:26:

Sağlıklı beslenme tabii ki lazım ama belki de biraz egzersizle metabolizmanı çalıştırman gerekiyordur. Böylece verdiğin kiloyu da almazsın geri hem :KK9: Bir de diyeti bırakınca her yemeği yiyeceğim diye kilo alma öyle. Diyet listen bitse de yine de dikkat et yediklerine. Mesela koca bir çikolatayı yeme de yarısını ye, fast fooddan uzak dur. Böylece verdiğin kiloyu geri de almazsın sanırım:26:

canım ben diyetisyen şuan için gerekli değil dediği halde evde mekik çekiyordum, ip atlıyordum..:KK14:

bunlara rağmen kilo veremedim..

ancak ağır diyetlerle kilo verebiliyorum ve ardından hergün fast food çikolata yemediğim halde sadece ev yemekleriyle geri alıyordum kilolarımı..

tuhaf bi bünyem var ben bile henüz çözemedim ne yapmam gerektiğini..:18:

şuan için benim kilo vermem gerek:KK43:

öncelikle canını sıkma. herşey senın elinde, bünyeni bizden iyi bilirsin.. Nasıl kilo verirsen ver bu önemli değil. Önemli olan geri alman. Almamak için spor, egzersiz yapmalısın. Metabolizman hızlanırsa eğer kilonda sabit kalırsın.. :) Bunun için form çaylar vs. içmelisin canım.. Zayıflamak istiyorsan, aç kalarak zayıflıyorsan da yoğurt ye.. Yoğurt yağ yakar su değiil pulbiber'de aynı şekilde. Metabolizman hızlanırsa zaten rahatsındır :-)

öncelikle canını sıkma. herşey senın elinde, bünyeni bizden iyi bilirsin.. Nasıl kilo verirsen ver bu önemli değil. Önemli olan geri alman. Almamak için spor, egzersiz yapmalısın. Metabolizman hızlanırsa eğer kilonda sabit kalırsın.. :) Bunun için form çaylar vs. içmelisin canım.. Zayıflamak istiyorsan, aç kalarak zayıflıyorsan da yoğurt ye.. Yoğurt yağ yakar su değiil pulbiber'de aynı şekilde. Metabolizman hızlanırsa zaten rahatsındır :-)

canım öncelikle teşekkür ederim..

ben zayıflarkende spor yapmaya özen gösteriyorum..

ama açlık kimi zaman çok yoruo beni:KK14:

yoğurtu ilk defa senden duydum zaten çokda severim..

teşekkür ederim bu bilgi için artık ara öğünlerimde yoğurt yerim bol bol :KK56:

X