safran çayını kullanan varmı???

ilkay50

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2010
169
2
merhaba arkadaslar safran çayı diye birsey duydum kullanan arkadaslar yada kullandıgını bıldıgı yakınları varmı???49 tl imiş eczaneden gidipi alıp denemeyi düşünüyorum....içeriğini okudum zararlı değil gibi ama bilemiyorum

Ben diğil ama arkadaşım kulla:KK42::KK42::KK42::KK42:ndı hiçbir faydası olmadı.sizde belki etkili olabilir.

evet aldım bende arkadaslar basladım bugun umarım faydasını görürüm sizlkerede merak edenlere tabi yazaıcam....

ben kullandım geçen yıl ama bildiğim kadarıyla kendi sitesinde satılıyo sadece eczane falan duymadım hiç.tek başına işe yaramadığı kesin ama diyet ve sporla 2 ayda 10 kilo verdim ben.ayrıca üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen 2 kilo aldım sadece.üstelik bıraktığımdan beri ne spor yaptım ne de diyet.yalnız benim vücudum alıştı galiba iyice şimdi pek işe yaramıyo

ben kullandım geçen yıl ama bildiğim kadarıyla kendi sitesinde satılıyo sadece eczane falan duymadım hiç.tek başına işe yaramadığı kesin ama diyet ve sporla 2 ayda 10 kilo verdim ben.ayrıca üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen 2 kilo aldım sadece.üstelik bıraktığımdan beri ne spor yaptım ne de diyet.yalnız benim vücudum alıştı galiba iyice şimdi pek işe yaramıyo

yaptıgın dıyet ve spor katımıydı bıde kolay kılo veren bırısı mısındır?

spor yapanlar varsa l-carnitine adlı ürünü tavsiye ederim, bir marka değil bahsettiğim, carnitine maddesi içeren onaylı kapsüller var, ende saraç tan duymuştum, abim bu sayede spor salonuna yazıldı, yarım saat önce aldı ve 2 kat fazla kalori yaktı..
bunu bir ilaç olarak algılamayın araştırın derim:)

yaptıgın dıyet ve spor katımıydı bıde kolay kılo veren bırısı mısındır?

kolay kilo veren birisi değilim ki ilk kez bu kadar zayıfladım görüntü olarak inanılmaz fark vardı.diyetlerim de hepsi kk da bulunan diyetlerdi bazen katı bazen gayet normal.ayrıca hafta sonları diyet yapamıyorum normal yiyordum

X