Maske Tarifleri SAF,GÜVENİLiR,ETKİLİ bitki yağları markaları?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
geçen lavanta suyu alayım dedim destek marka vardı aldım aktardan
bu marka hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar?
burda mecit efendinin kremleri hakkında bişey yazılmıştı bendede kayısı ve kara üzüm çekirdeği kremi vardı korkumdan kullanamadım
fakat mecit efendinin argan yağı hala duruyor kremler için geçerli olan acaba yağlar içinde geçerlimidir?
gençay markayıda bulamadım ben bu arada

aktarlarda satılan kremler doğaldır güvenilirdir diye aldanıp hemen satın alıveriyoruz.halbuki onlarında içinde çeşitli kimyasallar olabiliyor.aktarcıya sor tamamen doğal der.ama inanmayıp arkasını çevirip okuyup araştıracağız içinde ne var ne yok riskli mi zararlı mı diye.mecitefendi markasının kremlerini buradan kötülemek doğru olmaz ama ben şahsen satın almam kullanmam.vücudumda kimyasal birikmesini organlarımın bundan zarar görmesini istemem.
şu ürünleri almadan önce lütfen arkalarını çevirip bir bakın içinde neler var neler yok.fotoğrafını çekin yada not edin ve netten araştırın bakalım zararmı veriyor yarar mı sağlıyor?fiyattan bile önce içindekilere bakmamız lazım.
destek markayı ilk kez duyuyorum burada dikkat edeceğin şey sağlık bakanlığından onaylı mı?içindekiler kısmında distile yazıyor mu?kullanılan suların mutlaka ve mutlaka %100 distile olması lazım.eğer distileyse fayda görürsün çünkü saf suyun içine atılan esansiyel yada sentetik lavanta kokusundan fayda göreceğini zannetmem. :)

aktarlarda satılan kremler doğaldır güvenilirdir diye aldanıp hemen satın alıveriyoruz.halbuki onlarında içinde çeşitli kimyasallar olabiliyor.aktarcıya sor tamamen doğal der.ama inanmayıp arkasını çevirip okuyup araştıracağız içinde ne var ne yok riskli mi zararlı mı diye.mecitefendi markasının kremlerini buradan kötülemek doğru olmaz ama ben şahsen satın almam kullanmam.vücudumda kimyasal birikmesini organlarımın bundan zarar görmesini istemem.
şu ürünleri almadan önce lütfen arkalarını çevirip bir bakın içinde neler var neler yok.fotoğrafını çekin yada not edin ve netten araştırın bakalım zararmı veriyor yarar mı sağlıyor?fiyattan bile önce içindekilere bakmamız lazım.
destek markayı ilk kez duyuyorum burada dikkat edeceğin şey sağlık bakanlığından onaylı mı?içindekiler kısmında distile yazıyor mu?kullanılan suların mutlaka ve mutlaka %100 distile olması lazım.eğer distileyse fayda görürsün çünkü saf suyun içine atılan esansiyel yada sentetik lavanta kokusundan fayda göreceğini zannetmem. :)

hmm
eve gidince bakayım hemen distiremi değilmi?
allah razı olsun sayeniizde çok şey öğreniyorrum

baktım ve oh şükür distireymiş
ve bugün shiffa home satan bir yer buldum ve üzüm çekirdeği yağı aldım
birde haftasonu kendim evde nar çekirdeği yağı yapacağım ve dönüşümlü kullanacağım
peki kızlar doğal sabun olarak hangi marka güvenilir?ben her aktardan alınan sabunu kullanmak istemiyorum

sabun konusunda bende arayıştayım muntazar:)zeytinyağlı sabunların aslında beyaz renkte olması gerektiğini okudum.şüphelerim var şuan...:KK43: şimdilik mehmet aydın marka zeytinyağlı defne sabunu ve selesta marka ardıç katranlı sabun bir de dalan antik seri zeytinyağlı sabunu kullanıyorum.aslında zeytinyağı sabunu saçı yumuşacık yapmalıymış ama benim sanki daha da bir kuruma oldu gb. ama bu kişiden kişiye değişebilir.ben elerimi yıkarken dalan antik seri elyapımı sabunlarını,saçımı yıkarken de mehmet aydın zeytinyağlı defne sabunu ve selesta markasının ardıç katranlı zeytinyağı sabununu tercih ediyorum.aynı şampuan gb. dönüşümlü kullanmazsan kepek yapabiliyor .bu markalar kapalı ambalajlı old. daha çok güveniyorum.bazı aktarlarda gördüm bu markalardan.umarım kolay ulaşırsın:)

cate şimdi yine burda okuyorumda sabunlardada genelde hayvansal yağ kullanılıyormuş ve buda genellikle domuz yağı oluyormuş
uzmanlar üzerinde domuz yağı ve katkısı kullanılmamıştır diye ibare olmalı diyorlarmış
aktardan alınana güvenemiyorum doğrusu
bir arkadaş ipek hanımçiftliğini önerdi bende henüz inceleyemedim ama senin aklında bulunnsun

teşekkür ederim muntazar:)hayvani yağların sabun yapımında kullanılması korkunç!!!

Sabun olarak sitede duydum Şenköylüler kendileri doğal sabun yapıyorlarmış.Doğal diye her duyduğumu denemek için aldığımdan stok çok .Azalınca deneyeceğim sabunlarını.
Yağ konusuna gelince bitkisandığı sitesini incelemenizi öneririm.Saç bakım yağı aldım yaklaşık 1 aydır eşim kullanıyor çok memnun ben sadece 1 kez kullandım güzeldi.
Aldığım kremler yağlar vs. var genel olarak memnunum.

bitki sandığı markası önerin için teşekkür ederim.ben netten alışverişte sorunlar yaşadığım için kendi ellerimle satın almak istiyorum da...ama anladığım kadarıyla bu mümkün değil ve eninde sonunda netten sipariş vereceğim ileriki zamanlarda:)
şenköylüler sabununun bir ambalajı var mı?içindekiler yazıyorsa paylaşabilirsen memnun olurum nurlum:)

bitki sandığı markası önerin için teşekkür ederim.ben netten alışverişte sorunlar yaşadığım için kendi ellerimle satın almak istiyorum da...ama anladığım kadarıyla bu mümkün değil ve eninde sonunda netten sipariş vereceğim ileriki zamanlarda:)
şenköylüler sabununun bir ambalajı var mı?içindekiler yazıyorsa paylaşabilirsen memnun olurum nurlum:)

:KK34::KK34::KK34:
Hangi ildesiniz bilmiyorum ama bitki sandığının bazı illerde satış noktaları var.Ben siparişi net üzerinden verdim,kimi zaman netten alışveriş kaçınılmaz oluyor.
Benim iki miniğim olduğundan dışarı fazla çıkamıyorum.Marketlerin kozmetik ve temizlik reyonlarını da artık es geçtiğimden çoğunlukla netten almak zorunda kalıyorum.

Şenköylüler den ise henüz almadım,iletişimede geçmedim.olumlu yorumlar okudum,elimdekiler biraz azalınca almayı düşünüyorum.Aldığımda içerik bilgisini sayfada paylaşırım.

Son düzenleme:
tabi ki nuka defne essencie yağları. bitki sandığı da zeytinburnu tıbbi bitkiler bahçesi de yaşadığım şehirdeki organik mağaza da bunu satıyor. ama en ucuzu çok ucuzu zeytinburnu. bilginize.

:KK34::KK34::KK34:
Hangi ildesiniz bilmiyorum ama bitki sandığının bazı illerde satış noktaları var.Ben siparişi net üzerinden verdim,kimi zaman netten alışveriş kaçınılmaz oluyor.
Benim iki miniğim olduğundan dışarı fazla çıkamıyorum.Marketlerin kozmetik ve temizlik reyonlarını da artık es geçtiğimden çoğunlukla netten almak zorunda kalıyorum.

Şenköylüler den ise henüz almadım,iletişimede geçmedim.olumlu yorumlar okudum,elimdekiler biraz azalınca almayı düşünüyorum.Aldığımda içerik bilgisini sayfada paylaşırım.

netten iki kez alışveriş yaptım.birinde güneş gözlüğü sipariş attim o kadar berbat bir gözlük geldi ki anlatamam.ardından doa kozmetikten sipariş verdim onda da kargo problemi yaşamıştım.çekiniyorum bu kadar olumsuzluktan sonra sipariş vermeye..:)
şenköylüler marka sabundan alırsan ve burada da paylaşabilirsen çok çok iyi olur.şampuanlardan ürküp anam babam usulü sabuna geçtik ama yine içimiz rahat değil.inşallah mümkün olabildiğince az zararlı sabun markalarını bulur da alırız :KK70:

tabi ki nuka defne essencie yağları. bitki sandığı da zeytinburnu tıbbi bitkiler bahçesi de yaşadığım şehirdeki organik mağaza da bunu satıyor. ama en ucuzu çok ucuzu zeytinburnu. bilginize.

zeytinburnu tıbbi bitkiler bahçesi,bitki sandığı ve organik mağazalarda bu markayı sattığına göre e vardır bir hikmeti.demek ki güvenilir.evdeki yağ stoğumu eritip ya Allah Bismillah zeytinburnu ndan sipariş vereceğim mecburen artık :KK70:

bu arada Suna Dumankaya BÜKAŞ marka bitki yağlarını tariflerinde kullanmaktaymış.ürün seçeneği çok geniş olmasa da fiyatları uygun.ayrıca tüm yağlar için soğuk pres ve saf diye de sitesinde belirtilmiş.aktardakilerden çok daha iyi olacağını düşünüyorum....

bitki sandığına dün biraz baktımda kremler çok uygun
nurum sen hangi ürünlerini kullanıp memnun kaldın?ya şimdi yüzüm şekilden çıktı öyle herşeyide sürmek istemiyorum

nurum sen hangi ürünlerini kullanıp memnun kaldın?ya şimdi yüzüm şekilden çıktı öyle herşeyide sürmek istemiyorum

satın almak istediğiniz ya da kullandığınız ürünler ne kadar sağlıklı ve güvenilir konusuna göz at.orada bitki sandığındaki kremler hakkında kullanıcı yorumları mevcut muntazar:)

Muntazar
Karakafesotu kremini kullanıyorum.birde shea butter krem ve bazı yağlarını kullanıyorum.

cate sağolasın
nurlum bende mail attım bitki sandığına kara kafes otu kremini önermişler birde hayıt kremini
ya sen memnunmusun karakafes kreminden ne gibi bir etkisi var?
geçennlerde shiffa home nin üzüm çekirdeği yağını aldım kendimde feridun kunak tarifiyle nar çekirdeği yyağı yaptım fakat henüz kullanmadım cildim şuan çok hassas biraz toparlansın başlayacağım
peki aranızda hiç bitki esansı kullanan varmı?bitki sandığında çeşit çok az ben şöyle yasemin sandal beyaz amber falan istiyorum

cate sağolasın
nurlum bende mail attım bitki sandığına kara kafes otu kremini önermişler birde hayıt kremini
ya sen memnunmusun karakafes kreminden ne gibi bir etkisi var?
geçennlerde shiffa home nin üzüm çekirdeği yağını aldım kendimde feridun kunak tarifiyle nar çekirdeği yyağı yaptım fakat henüz kullanmadım cildim şuan çok hassas biraz toparlansın başlayacağım
peki aranızda hiç bitki esansı kullanan varmı?bitki sandığında çeşit çok az ben şöyle yasemin sandal beyaz amber falan istiyorum

Muntazar benim cildime iyi geldiğini düşünüyorum.kimyasalı bol anti-aginglerden kullanacağıma sanırım bu kreme devam edeceğim.Bu kremle beraber yine kk da başka bir topik sahibi önerisyle adını saydığın iki yağı karıştırıp zaman zaman kullanıyorum.Yine burdan duyduğum bir ürünüde haftada iki kez sürüyorum.Mimik kırışıklarım azaldı ve cildim daha ışıltılı.Hepsinin etkisi olduğunu düşünüyorum.
Herkesin cilt yapısı farklı senin ki de hassas,umarım cildine en uygun ürünleri buabilirsin.

Muntazar benim cildime iyi geldiğini düşünüyorum.kimyasalı bol anti-aginglerden kullanacağıma sanırım bu kreme devam edeceğim.Bu kremle beraber yine kk da başka bir topik sahibi önerisyle adını saydığın iki yağı karıştırıp zaman zaman kullanıyorum.Yine burdan duyduğum bir ürünüde haftada iki kez sürüyorum.Mimik kırışıklarım azaldı ve cildim daha ışıltılı.Hepsinin etkisi olduğunu düşünüyorum.
Herkesin cilt yapısı farklı senin ki de hassas,umarım cildine en uygun ürünleri buabilirsin.

haklısın
bakalım bepanten toparladı yüzümü baya
sağolasın belki ilerde alabilirim bende

aisha markası nasıl acaba ?

ayşe tolganın çıkardığı ürünler?

Son düzenleme:
X