Sadeliiyle PeNeLoPe CrUz..:::

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
penelope_cruz.jpg

enélope Cruz Sánchez (d. 28 Nisan 1974, Madrid), Oscar ödüllü İspanyol kadın sinema sanatçısı. Eskiden bir dansçı olan Cruz aynı zamanda bir hayırseverdir. Oynadığı ilk film Jamon'un (1992) Yabancı Dilde Film dalında Oskar kazanmasıyla birlikte 1993 de aldığı teklif ile Frame adlı bir dizide oynamak için Amerika ya gitti. Javier Bardem ile aşk yaşamaktadır. Vicky Cristina Barcelona filminde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Oscar (Akademi) ödülünü almıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de Penelope nin başlığının açılmasını bekliyodum :KK70:

eskiden bu kadını hiç beğenmezdim ama Mango katalogu için çektirdiği pozlarda hayran oldum resmen sanırım yıllar içinde beğenilerim değişti ama o pozlar harikaydı resmen

bence kardeşi monica cruz penelopeden daha güzel

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu kadını çok sevimli buluyorum ya çok hoş biri öyle çok bi güzelliği yok ama çeken bi yanı var filmlerinde falan çok sempatik:) Özelliklede koyu renk ve kocaman gözlerini çok beğeniyorum:)

Kesinlikle hollywood un qüzelliğini şişirdiği abarttığı bir kadın... hollywood torpil qüzeli diyorum ben ona:).. ama çirkinmi değil tabikide..Birde fotojenik bulmuyorum nerden çekersen çek qüzel çıkar dediğimiz kadınlardan değil. o yüzden bazı fotoğraflarında qüzl bazılarındaysa kötü..

hollywood'da neden hala daha yeri olduğunu anlayamadığım 2 insandan biri
hiç beğenmiyorum
pek bi oyunculuğu da yok zaten
he diğer isim kim mi?
jennifer aniston!!!

hollywood'da neden hala daha yeri olduğunu anlayamadığım 2 insandan biri
hiç beğenmiyorum
pek bi oyunculuğu da yok zaten
he diğer isim kim mi?
jennifer aniston!!!

canım güzellik değişir herkeze göre ona bişy diyemem ama oyunculukta bişy olmasa inan oscar ödülünü almazdı

ne güzel ne de çirkin diyebiliyorum=) ama seksi bulduğum zamanlar oluyor. kendini makyajsız hiç beğenmiyormuş, makyajsız kendimi maymun gibi hissediyorum demişti

türk kadınında benziyor bence..kaş göz filan :)))
makyajla güzel görünüyor..ama abartılı bir güzelliği yok...

X