Doğal Saç Bakım Kürleri Saçların gürlesmesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Sinsimelek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2016
3
1
Kizlar saclarim uzun su an fakat ince telli ön kisimlarimda da saclar bi hayli az gorunuste bir sey yok fakat tararken de epey dokulme sorunu yasiyrum saclarimin gürlesmesi icin ne yapabilirim deneyip sonuc alabilen varsa yazabilir mi ?

Benimde ayni problemim var ben bir avuc karanfili kaynatiyorum ve sacima uyguluyor fısfıs siseye koyupda.. ve haftada iki kez fln cörek otu yagi sürüyorum baya bir fark olusdu sacimda acik yerlerim kapandi yeni minik saclarim cikiyor :rapci:

1 yumurta 2 yemek kaşığı zeytinyağı biraz bal ve 1 yemek kaşığı kadar ozon yapını karıştırıp nemli saçlarıma sürüyorum banyodan önce..yalnız masaj yaparak iyice köklerine yedirmek lazım..daha sonra streç ile sarıp yarım saat kadar bekletiyorum saçımda..saçım çok dökülüyordu azaldı ve yeni saçlar çıktığını görüyorum..
saç dökülmem hala var ve kalınlaşmasını istiyorum..saç sökülmesinin nedenleri çok fazla ve kişiye göre değişebiliyor..en azından bakım kürleri ile azaltılabiliniyor..tavsiye ederim..

valla canım dökülmeyi durdurmalısın öncelikle.

aynı sorunu yaşıyorum. ara ara demirim düşüyor çay kahve çok içtiğimden.

öncelikle demir vs bi sorunun var mı baktır.

sonra tararken çok özenli tara saçlarını kopmasın kırılmasın bunlar önemli.

sonra da saçlarına düzenli rutin bir şekilde bakım yapmalısın senelerce ki düzgün uzasın yeni çıkan saçlar.

arada kırıkları aldırmak da önemli bir de düz kestir katlı değil.

valla canım dökülmeyi durdurmalısın öncelikle.

aynı sorunu yaşıyorum. ara ara demirim düşüyor çay kahve çok içtiğimden.

öncelikle demir vs bi sorunun var mı baktır.

sonra tararken çok özenli tara saçlarını kopmasın kırılmasın bunlar önemli.

sonra da saçlarına düzenli rutin bir şekilde bakım yapmalısın senelerce ki düzgün uzasın yeni çıkan saçlar.

arada kırıkları aldırmak da önemli bir de düz kestir katlı değil.

X