Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
yaşasın tam bağımsız kıvırcık saçlar :KK57: bağımsız derken ciddiyim:KK45::KK47:

Eklentiler

• IMG_1018.JPG
    IMG_1018.JPG
    27,6 KB · Görüntüleme: 539
tabi bu fönlü hali :KK70: normalde berbat

düzenleme : gerçi büyük halini görünce anladım ki bu hali de berbatmış :KK70:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 540
Eki Görüntüle 1634693 öncelikle kendimi cesaretimden ötürü kutluyorum, sonra kurutma makinesiyle kurutulmuş saçlarımı size sunuyorum :KK70:
merhaba,anladığım kadarıyla saçlarınız çook kuru ve elektriklenen cinsten.benim eskiden yağlı-nemli olan saçlarım şimdi kuruduo_O yaptığınız özel bakımlar var mıdır acaba.benzettim saç tipimizi.benimki kıvırcık değil ama hafif dalgalı.

Merhabalr bendebu rengi cok begendim ama ne renk tam anlayamadim. Evde bu renk elde edilebilir mi acaba

Eklentiler

• Screenshot_2016-02-17-21-07-13.png
    Screenshot_2016-02-17-21-07-13.png
    221,9 KB · Görüntüleme: 173
Merhabalr bendebu rengi cok begendim ama ne renk tam anlayamadim. Evde bu renk elde edilebilir mi acaba
Merhabalar bu renk sanki kızıl bakıra benziyor evde elde etmek zor olur sanırım ama tam da bilemedim
bend e çok beğendim bu rengi özellikle beyaz tenlilere güzel yakışır bend e beyaz tenliyim şuan saç rengim kumral

Eki Görüntüle 1778887

Buda benim ama uçlarda çıt çıt var belli oluyo mu sizce
uzaktan mükemmel görünüyor canım ayy ne güzelmiş diyerek açtım:KK68:
sen yazmasan zor anlardım merak etme çok belli olmuyor ama azıcık oluyor çünkü üstleri daha mat duruyor altları daha parlak. evde kendi saçına bol bol bakım yapıp parlatırsan hiç belli olmaz bence:p biraz kurumuş sanki kendi saçın,bol bakımla nemlendir

uzaktan mükemmel görünüyor canım ayy ne güzelmiş diyerek açtım:KK68:
sen yazmasan zor anlardım merak etme çok belli olmuyor ama azıcık oluyor çünkü üstleri daha mat duruyor altları daha parlak. evde kendi saçına bol bol bakım yapıp parlatırsan hiç belli olmaz bence:p biraz kurumuş sanki kendi saçın,bol bakımla nemlendir
Çok tşk ederim evt benim saçım daha mat şimdi bol bol yağ karışımları filan sürüyorum ama parlamıyo zamanla mı olur acaba
Bu arada çıt çıtlarda biraz matlaşsa iyi olur:) orjinal ama yinede çok parlak

Çok tşk ederim evt benim saçım daha mat şimdi bol bol yağ karışımları filan sürüyorum ama parlamıyo zamanla mı olur acaba
Bu arada çıt çıtlarda biraz matlaşsa iyi olur:) orjinal ama yinede çok parlak
orijinal demişsin gerçek saç değil mi? evet çok parlak o yüzden pek orijinal gibi durmuyor ama onu matlaştırmak yerine şekil verme bence,çok kıvır kıvır yapma yani daha doğal durursa belli olmaz.
kendi saçına da hangi yağları sürüyorsun örneğin? ve hangi şampuanı kullanıyorsun belki yardımcı olabilirim:)

orijinal demişsin gerçek saç değil mi? evet çok parlak o yüzden pek orijinal gibi durmuyor ama onu matlaştırmak yerine şekil verme bence,çok kıvır kıvır yapma yani daha doğal durursa belli olmaz.
kendi saçına da hangi yağları sürüyorsun örneğin? ve hangi şampuanı kullanıyorsun belki yardımcı olabilirim:)
Evet gerçek saç kırıkları beyazları da var.
Aslında kıvırmayınca daha doğal duruyo ama benim saçım kıvırcık düz kullanamıyorum mecburen ony da kıvırcık kullanmam lazım.
Ama hata ettim kıvırcık çıt çıt almalıydım.
Saçıma kulkandığım yağlar; badem yağı, zeytin yağı, bepanthen, evigen, buğday yağı
Şampuanım şu anda live clean ama dermatoloğa gittikten sonra değişcek o önerir uygun bir şampuan onu kullanırım
Bu arada resimdeki senin saçların mı çok güzel gerçekten

Evet gerçek saç kırıkları beyazları da var.
Aslında kıvırmayınca daha doğal duruyo ama benim saçım kıvırcık düz kullanamıyorum mecburen ony da kıvırcık kullanmam lazım.
Ama hata ettim kıvırcık çıt çıt almalıydım.
Saçıma kulkandığım yağlar; badem yağı, zeytin yağı, bepanthen, evigen, buğday yağı
Şampuanım şu anda live clean ama dermatoloğa gittikten sonra değişcek o önerir uygun bir şampuan onu kullanırım
Bu arada resimdeki senin saçların mı çok güzel gerçekten
Şu an benim saçlarım da mahvoldu :KK43: fotodan biraz daha kısa ve çok kuru.
valla ben de kullanıyorum birçok yağ falan ama hala pek düzelemedi :KK43: benim saçlarımın da altları iyi ama özellikleri üstleri tel tel.keratin yüklemesi mi yaptırsam diyorum bazen.

X