Saçlarımı sıfıra vursam pişman olur muyum?

Keltoşlar. 🤭

Evet, mezoterapi keşke bu kadar pahalı olmazsa, tüm bursumu lazere veriyorum. İleri zamanlarda hâlâ çözüme kavuşamadıysam mezoterapiye gideceğim en sonunda. 😏

😂
Mezoterapi yada botoks düşün derim. 🩷 inşallah çözüm bulursun. Birde biberiye suyu iyi geliyor diyorlar viral olmuştu saçlara iyi geliyor diye.

Birtane yumurta, yarım su bardağı saf zeytınyağı ve bir baş sarımsağı ez karıştır. Bir kaç saat beklet. Haftada bi kaç sefer tekrarla.
Kan değerlerini olcturmemis konu sahibi anladığım kadarıyla, siz dışarıdan ne yapsanız içten geliyorsa bi işe yaramaz demisti bana kuaforum .Belki kansizligi ya da başka eksiklikleri var.Once tahlil gerekir.

😂
Mezoterapi yada botoks düşün derim. 🩷 inşallah çözüm bulursun. Birde biberiye suyu iyi geliyor diyorlar viral olmuştu saçlara iyi geliyor diye.
Aha düzeltmeden önce gördüm ben çoktaann. 😸 Ama siz çok tatlısınız. İnşAllah, çok teşekkür ederim. Evet, biberiye suyunu kullanınca saçlarım daha da dökülmeye başlayınca bırakmıştım. Hemencecik pes ettim. 😏 Yarın yine gidip bahçeden iki dal biberiye koparacağım.

Kan değerlerini olcturmemis konu sahibi anladığım kadarıyla, siz dışarıdan ne yapsanız içten geliyorsa bi işe yaramaz demisti bana kuaforum .Belki kansizligi ya da başka eksiklikleri var.Once tahlil gerekir.
Evet hiç kanlarıma baktırmadım, doktor bakma gereği duymadığı için. Gidip baktıracağım artık. İçerden beslemek gerek. 😒

Aha düzeltmeden önce gördüm ben çoktaann. 😸 Ama siz çok tatlısınız. İnşAllah, çok teşekkür ederim. Evet, biberiye suyunu kullanınca saçlarım daha da dökülmeye başlayınca bırakmıştım. Hemencecik pes ettim. 😏 Yarın yine gidip bahçeden iki dal biberiye koparacağım.

Ahaha sizde tatlısınız madam🩷🩷🩷🩷🩷 bazen gereksiz çok mu gevezelik ediyorum diye siliyorum. 😂
Ben şuan saç uzatmaya çalışıyorum saçlarım yıpranmıştı insanı etkiliyor psikolojik olarak anlıyorum.
Ben çok seyrek yıkıyorum en iyi bakımı kendi yağı yapıyor saç. Ve günlük masaj saç masaj fırçası ile. Bazen soğuk su yapıyorum kan akışı için. Birde harnup pekmezi iyi geliyormus günde 1 kaşık kan için. Kansızlık varsa saça etkisi var. Öncelikle baktır ona.🫶

Ahaha sizde tatlısınız madam🩷🩷🩷🩷🩷 bazen gereksiz çok mu gevezelik ediyorum diye siliyorum. 😂
Ben şuan saç uzatmaya çalışıyorum saçlarım yıpranmıştı insanı etkiliyor psikolojik olarak anlıyorum.
Ben çok seyrek yıkıyorum en iyi bakımı kendi yağı yapıyor saç. Ve günlük masaj saç masaj fırçası ile. Bazen soğuk su yapıyorum kan akışı için. Birde harnup pekmezi iyi geliyormus günde 1 kaşık kan için. Kansızlık varsa saça etkisi var. Öncelikle baktır ona.🫶
Ahaha, çok teşekkür ederim leydi.
Yok ya ne gevezeliği, estağfurullah, çok tatlış konuşmuştunuz. 🤭

Evet, ben de duydum, saçlar yağlandığında saçı besliyormuş, öyle bir-iki güne bırakmak lazımmış. Parmaklarla nazikçe saç masajı yapmak daha iyi sanki. Saç masajı aldığım için pişman oldum saçlarımı çok yolduğu için. 😸 Üç boyutlu tarak çok iyi dediler aldım o da yoldu. Parmakla masaj en iyisidir. 🙈
Aaa doğru, bende kansızlık var ya ayaklarım hep buz gibidir, bazen de ellerim. İçe müdahale etmeyince dışa etmek işe yaramadı yağdır, kürdür.
Artık düzenli pekmez tüketeceğim.

Çok teşekkür ederim, dikkate alıyorum, kanlarıma baktıracağım. Kansızlık görüldü.🫶🏻

Ben bir kaç defa kazıttım ama umduğum etkiyi alamadım. Hiçbir etki alamadım yani
Bu işe yaramıyormuş ama bazı yorumları okuyordum, “ sık sık dökülen tepe açılan saçlarımı umursamadan sinirle kazıttım defalarca, istemediğim kadar çok saçlar çıktı, düzeldi, çok dökülmüyor” vs. demişlerdi. Ama sanırım traş makinesi etkili, jilet gibi aletler kılları azaltıyor, inceltiyor. Bu bende öyle oldu, yan tarafındaki saçımı jiletle kazıtmıştım, diğerine göre ince ve az olmuştu. :KK43: Siz traş makinesiyle mi kazıttınız?

Bu işe yaramıyormuş ama bazı yorumları okuyordum, “ sık sık dökülen tepe açılan saçlarımı umursamadan sinirle kazıttım defalarca, istemediğim kadar çok saçlar çıktı, düzeldi, çok dökülmüyor” vs. demişlerdi. Ama sanırım traş makinesi etkili, jilet gibi aletler kılları azaltıyor, inceltiyor. Bu bende öyle oldu, yan tarafındaki saçımı jiletle kazıtmıştım, diğerine göre ince ve az olmuştu. :KK43: Siz traş makinesiyle mi kazıttınız?
Olabilir belki de jilet kaynaklıdır jiletle kazıtmıştım.
Kazıttıktan sonra dökülmem durdu diyenleri bende okumuştum. Fayda edenlerde var demek ki

Benim tavsiyem

Her gün bir bardak ısırgan çayı iç. Bu çayla saçlarını ıslattıktan sonra yıkamak da çok iyi ancak her gün yapmak zor gelebilir. İkisini birden de uygulayabilirsin

Her gün bir kaşık keçiboynuzu özü ye

Banyodan sonra saçın henüz ıslakken kafa derine susam yağıyla masaj yap

Saçlarını hakiki defne sabunuyla yıka

Bende şimdi zeytinyağlı bakıma başladım. Önceden de denemiştim ama hiç fayda görmemiştim aksine kurutup dökmüştü. Meğer iki türlüsü varmış bu zeytinyağının biri kurutuyor diğeri yumuşatıyormuş. Şimdi erken hasat taş baskı zeytinyağı aldım ilk kullanımda farkı gördüm

Başka fayda gördüğüm yöntemlerde kullandım ama hepsini yazmadım kafan karışmasın:)

X