Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı kazdım

Derya ama dertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
197
115
30
Merhaba ben 26 yaşında 7 aylık hamileyim bundan 4 ay önce saç diplerimde mantar çıktı ve yayıldı belime kadar olan saçlarımı kazıdım 3 ay sonra doğumum var ve çok mutsuzum saçlarım çok kısa 5 cm falan uzadı ben saçlarımı ayda 4 5 cm nasıl uzatabilirim bildiğiniz bir kür varmı soğan suyunu çok duydum uygulayıpta sonuç alan varsa 1 ayda nkdr uzadı yazabilirmisiniz

Merhaba ben 26 yaşında 7 aylık hamileyim bundan 4 ay önce saç diplerimde mantar çıktı ve yayıldı belime kadar olan saçlarımı kazıdım 3 ay sonra doğumum var ve çok mutsuzum saçlarım çok kısa 5 cm falan uzadı ben saçlarımı ayda 4 5 cm nasıl uzatabilirim bildiğiniz bir kür varmı soğan suyunu çok duydum uygulayıpta sonuç alan varsa 1 ayda nkdr uzadı yazabilirmisiniz
Kadınlar için çok zor saçla ilgili problemler ama doğumu bekleyin derim ben kür uygulamak için.

Kadınlar için çok zor saçla ilgili problemler ama doğumu bekleyin derim ben kür uygulamak için.
Canım doğuma kadar uzasa biraz resim falan çekilmk istiyorum uzamazsa çekilmicem ilk bebeğim bütün hevesim gitti karnım çıktı gebelik resmim olsun çok istedim saçlardan öturu çektirmiyorum peruk aldım oda çok yapmacık duruyor 😢

Canım doğuma kadar uzasa biraz resim falan çekilmk istiyorum uzamazsa çekilmicem ilk bebeğim bütün hevesim gitti karnım çıktı gebelik resmim olsun çok istedim saçlardan öturu çektirmiyorum peruk aldım oda çok yapmacık duruyor 😢
Uzayacak saç uzuyor ya kür falan çok etki etmiyor hadi 1 cm fark etsin. Sahte durmayan kaliteli peruklar var, foto çekimi için kiralayabilirsin. Stres yapma, kökü sende uzar yine 😊 hem gebeliğin sonlarında doğumdan sonra kolaylık bile olur sana, pozitif düşün

Anlıyorum sizi ama Allah dermansız dert vermesin. Azıcık sabredin misss gibi rapunzel olursunuz yine. Bardağın dolu tarafını görmeye çalışın.

Canım medikal kaynak diye bir şey var. 3 cm uzunluktaki saça bile takılıyor. Çok da doğal duruyor. İstersen araştırabilirsin.

saçlarınıza hindistancevizi yağıyla maske yapabilirsiniz, şampuanınıza çam terebentin yağı damlatabilirsiniz

X