Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım mahvoldu :(

Gecen yine bir konuda 'kesin sen esmersin' ayarını size mi vermeye calismislardi?
😂

Golge, balyaj, ombre adı, şekli değişiyor, sarısı değişmiyor 🙈

32 yaşındayım, henüz hiç boyamadım sacimi.
Kesim için gittiğimde kuaförlerin israrindan yoruldum.
Şuraya da bir sarı ışıltı atalım .
He bir ben kaldim, bana da atın 😁

Yok ben değildim o. :KK70:

Bi sen bi de ben kalmışız ışıltısız heralde. Türk kadınının sarı saçla imtihanı :KK53:

Evde kendinizin boyayabileceği bir şey olsaydı zaten ombre fiyatları uçuk olmazdı ne bekledinizki 😅
İkinci fotoğrafta gayet güzel duruyor. Haftada 1-2 kez mor şampuan kullanın yeterli bence üzerine bir daha boyatmayın.

Üzdü 🥺

Dur adam kayırmacılık yapayım. Sana yakışmıştır şekerim :KK70:

Merhaba... bu da dert mi diyeceksiniz ama sinirlerim çok bozuk. Ombre vs malumunuz fiyatları çok yüksek. Öğrenci olmamdan dolayı biz evde hallederiz diyerek lorealin ombre setini kullandık ve saçlarımı tam anlamıyla mahvettim. Senelerdir hiç boya kullanmayıp kendi rengimde kullandığım saçlarım boyamadan sonra resmen rezil oldu. İstediğim şey hafif kumral ışıltıyken aşağıya eklediğim hale dönüştü. Daha sonra mecburen kuaförde kendi rengime tekrar boyattım. Kumral saçlarım şu an bakır yansımalı oldu. Sağlıklı bi yansımasız saça nasıl sahip olabilirim :KK43: mutlaka yaşayan vardır çözüm önerileriniz neler acaba?
Bence gayet güzel olmuş

Yok ben değildim o. :KK70:

Bi sen bi de ben kalmışız ışıltısız heralde. Türk kadınının sarı saçla imtihanı :KK53:

Bir arkadaş ortamında benzer muhabbet döndü, kocaları istiyormuş 😅
6 kişinin 5 i sarı boyalı.
Kocalari neden sarışın hatunlarla evlenmemis bu kadar önemliyse onu bilmiyorum ama.

Sarıya karşı değilim aslında. Net bir saç kesimi ile platin sarıyı ten rengi uyumlu minik yüzlü kadınlara çok yakistiriyorum.
Ama bu kadar 😏
Zevk meselesi.

Kuaförlerin beceremediği ombreyi evde yapmaya çalışmak büyük cesaret. Ben 2 yılda aradığım sarıyı kuaförle zor buldum.
Saç renginiz şuan iyi görünüyor hiçbir işlem yapmadan uzat diyen arkadaşlara katılıyorum.

Bir arkadaş ortamında benzer muhabbet döndü, kocaları istiyormuş 😅
6 kişinin 5 i sarı boyalı.
Kocalari neden sarışın hatunlarla evlenmemis bu kadar önemliyse onu bilmiyorum ama.

Sarıya karşı değilim aslında. Net bir saç kesimi ile platin sarıyı ten rengi uyumlu minik yüzlü kadınlara çok yakistiriyorum.
Ama bu kadar 😏
Zevk meselesi.

Ülkede sarışın kadın rezervi düşük olunca sarışın olmayanları sarışına çevirme yoluna gidiyorlar sanırım. Başka açıklaması yok.

Ben de kırk yaş üstü, minik ve güzel yüzlü, beyaz tenli kadınlara kısacık platin saçı yakıştırıyorum. Başka oluru yok bence.

Yaşasın dört kişi olduk. :KK74:

Beni de ekleyin. Pınar Altuğ gibi dolaşıyorlar hatunlarımız. Hiç sevmem sarı saç boyası. Bir kere sevgili eltimin gazıyla ombe yaptırdım. Kulak arkasında gülüm eksikti. İki gün sonra saçımı yakma pahasına normale döndüm. Dayanamadım aynadaki yansımama. Şu an saçlarım mor. Kayınvalidem dehşete kapılsa da ben pek seviyorum.

Beni de ekleyin. Pınar Altuğ gibi dolaşıyorlar hatunlarımız. Hiç sevmem sarı saç boyası. Bir kere sevgili eltimin gazıyla ombe yaptırdım. Kulak arkasında gülüm eksikti. İki gün sonra saçımı yakma pahasına normale döndüm. Dayanamadım aynadaki yansımama. Şu an saçlarım mor. Kayınvalidem dehşete kapılsa da ben pek seviyorum.

Ben de günün birinde boyatirsam maviye falan boyatacagim.
Bunu da geçen kız kardeşime soyledim,

30+, 3 çocuk anası ergen, dedi bana 😂

18-20 arası bir heves cart sarı saçlarla dolaştım 2 yıl. Nasıl da beğeniyordum kendimi. Sonra birden kara kaşlı kara gözlü bir hatun olduğum aklıma geldi, kendi rengime döndüm. O zamandan beri de açık kahve koyu kestane arasında gidiyorum. Biraz daha yaşlanınca çılgın teyze olup rengarenk yapmayı planlıyorum.

Ben de günün birinde boyatirsam maviye falan boyatacagim.
Bunu da geçen kız kardeşime soyledim,

30+, 3 çocuk anası ergen, dedi bana 😂

Ahshsh bana da eltimin çocuğu aynı şeyi söylüyor. Ben çok sık boyamıyorum. Düzenli bakım bana göre değil :) boyarsam ya turuncu ya da mor, Mavi siyah tercih ediyorum. Kısa saça da bayılırım ama benim bey nefret ediyor.

18-20 arası bir heves cart sarı saçlarla dolaştım 2 yıl. Nasıl da beğeniyordum kendimi. Sonra birden kara kaşlı kara gözlü bir hatun olduğum aklıma geldi, kendi rengime döndüm. O zamandan beri de açık kahve koyu kestane arasında gidiyorum. Biraz daha yaşlanınca çılgın teyze olup rengarenk yapmayı planlıyorum.

Yaşlanmayı bekleme yahu. Yüzüne yakışan bir renk seç boya. RENK İYİDİR :)

Ahshsh bana da eltimin çocuğu aynı şeyi söylüyor. Ben çok sık boyamıyorum. Düzenli bakım bana göre değil :) boyarsam ya turuncu ya da mor, Mavi siyah tercih ediyorum. Kısa saça da bayılırım ama benim bey nefret ediyor.
Henüz hiç boya sürmedim saçıma.
Bir ara griye niyetlendim.
Hamile kalInca yalan oldu.
Beyazlayana kadar gitsin bakalım böyle.
Zaten llk 3 teli gördüm, cok zamanim olmasa gerek.

Yaşlanmayı bekleme yahu. Yüzüne yakışan bir renk seç boya. RENK İYİDİR :)

Bu ara boyadan uzak durmaya çalışıyorum aslında. Konu da açmıştım bununla ilgili. Yaklaşık bir senedir boyamıyorum ama beyazlarla nasıl başa çıkacağımı da bilmiyorum. Doğal boyalarda renk seçeneği kısıtlı, benim kafada da üç kişilik saç var. Saldım gidiyor öyle ama bi taraftan da mutsuzum.

X