SAÇLARIM ELLERİMDEN GİDİYOR

Saçlarım stresten her geçen gün daha da azalıyor. Nasıl durdurabilir ve tekrar nasıl çıkar bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Ben bi ara az diye karanfil kürü denedim bebek saçlarım çıkmıştı gürleşti . 10 günde bir dax maske . Tuzsuz şampuan ve saç kremi ben ogx kullandım

Öncelikle geçmiş olsun doktorunuzdan tam kan testi isteyin vitamin eksikliğinden de kaynaklı olabilir vitamin kullanınca geri gelir saçlarınız üzülmeyin... Onun dışında vitamin eksikliği yoksa kemik iliği ve doğum kontrol hapının birde maya maskesinin saçları fışkırttığını okumuştum bir araştırın üçünü de şifa olur inş... Birde stres kontrolü için de meditasyon sakinlik verebilir...

Öncelikle geçmiş olsun doktorunuzdan tam kan testi isteyin vitamin eksikliğinden de kaynaklı olabilir vitamin kullanınca geri gelir saçlarınız üzülmeyin... Onun dışında vitamin eksikliği yoksa kemik iliği ve doğum kontrol hapının birde maya maskesinin saçları fışkırttığını okumuştum bir araştırın üçünü de şifa olur inş... Birde stres kontrolü için de meditasyon sakinlik verebilir...
Kansızlıktan dolayı döküldü sanırım çünkü Demir değerim çok düşük ve geçen hafta biraz rahatsızdım yemek yiyemedim aynı zamanda regl dönemimdi. Umarım takviyelerle geri gelir. Çok teşekkür ederim 🙏

Saçlarım stresten her geçen gün daha da azalıyor. Nasıl durdurabilir ve tekrar nasıl çıkar bir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
Kerastase in serumlari var ama ml leri cok cok küçük ve baya tuzlu eger bütçeniz uygunsa onu öneririm. Methini çok duymuştum ben saçım için degil ayni ürünü bir dönem kaşlarım için kullanmıştım ciddi ciddi iki üç kullanimdan sonra kaş çıkartmaya başlamıştı.. Geçen seneden beri benim de saçlarım çok dökülüyordu, baya azalmıştı ki iki aydir ogx in biotin collagen sampuanini kullaiyorum saç dökülmem neredeyse yok denecek kadar az ve saçlarım gayet canlı gür görünüyorlar.

X