Saçlarım Çok Berbat

Acici kullandi mi? Acici sacini tam acmadiysa ustune 10 vol.oksidan kullandiysa da olabilir. Bazi acicilar o cig saridan yapar, boyanin icine turuncu azaltici da koymadiysa normaldir.

Zaten bikere açılmışsa en azz diyim 6 ay açılma yüzü görmemesi lazım canı ne garibanın. S.ker atar valla saçı bu kadar açma işlemi. Üstelik beceremiyorlar da. Parasıyla rezil olacak konu sahibemiz ahhh 🫠
Açıcı denen illetin saça sürülmemesi taraftarıyım. Bir kere sarı yaptırdım. Toparlayana kadar anam ağladı. Bir daha sarı yüzü görmek istemiyorum 😁😁 millet ayda bir kez cayır cayır saç açıyor 😁😁

Zaten bikere açılmışsa en azz diyim 6 ay açılma yüzü görmemesi lazım canı ne garibanın. S.ker atar valla saçı bu kadar açma işlemi. Üstelik beceremiyorlar da. Parasıyla rezil olacak konu sahibemiz ahhh 🫠
Param yokki.İssizim zaten.En az iki ay boyatmayi düşünmüyorum.Zaten sacimdaki boya aksın biraz.

Güzel durur aslında. Belki mor şampuan kullanmadığın için turuncu yansımalar kalıyor olabilir saçta.
Mor şapmuan işe yarıyor mu cidden? Ben hiçbir etkisini görmedim. John fridanınkini kullandım. Acaba başka marka mı almalıyım?

Tek renk istiyorum.Ombre istemiyorum sari
istiyorum.Dedim.Diplerde siyah sevmiyorum kumral gibi de olur dedim.İsilti istemiyorum dedim.İsilti kendisi dedi.Sonra size bırakıyorum dedim.Sacim bu halde.Birde 9 10 yaşlarında çocuk boyadı saçımı.
Bence tekrar gitmelisin 9-10 yaşında çocuğun saç boyaması hiç hoş değil .
Uzmanı kimse o boyaması lazım.
Ben dedim sizi şikayet edeceğim paylasacagım insta da falan dedim aşırı kızmıştım .
Soyeldigi fiyattan da 200 TL yüksek istedi hesap öderken .
Benim şarteller iyice attı .
Hem istediğim renk olmadı hem fazla fiyat istedi .

Tekrar boyasa otrurur bence artık saç rengin açılmıştır eskisine göre .
Kendi rengi biraz koyuysa bir kaç işlem yapması lazım ki istediğin bebek sarısı olsun.

Bence git saçlarını koyukahverengiye boyat, sonra brushlight denen şeyden yaptır
Hem aşırı pahalı tutar bu dediğin en az 3k iyi bir yerde 5-6k hem de daha yeni yaptırmış. Saçları çok zarar görür. Zaten brushlight da doğal saça yapılır. Bence konu sahibi iyi bir kuaförde üstüne boya yaptırsın en yakın rengi elde etmeye çalışırlar. Ama turunculuktan yine küllü kumral olmaz kahveremgimsi olur

Kuaförün kumral anlayışı nedir ? Koyu kumral desek kahverengiden açılır.Sari istedim yapmadı.Sacim ilk başta turuncu gibi duruyordu.İkinci yıkamada böyle eski model 2011 lerde karamel falan vardı ya.Ayni saçım öyle duruyor.

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-26-22-14-16-644-edit_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2023-08-26-22-14-16-644-edit_com.instagram.android.jpg
    125,2 KB · Görüntüleme: 50
Bence tekrar gitmelisin 9-10 yaşında çocuğun saç boyaması hiç hoş değil .
Uzmanı kimse o boyaması lazım.
Ben dedim sizi şikayet edeceğim paylasacagım insta da falan dedim aşırı kızmıştım .
Soyeldigi fiyattan da 200 TL yüksek istedi hesap öderken .
Benim şarteller iyice attı .
Hem istediğim renk olmadı hem fazla fiyat istedi .

Tekrar boyasa otrurur bence artık saç rengin açılmıştır eskisine göre .
Kendi rengi biraz koyuysa bir kaç işlem yapması lazım ki istediğin bebek sarısı olsun.
Benim saçım 1800 tuttu.2000 TL istedi.Komisyon oluyormuş kredi kartinda.Baska birkaç kişi de kartla ödedi.Ee 500 lira olsa anlarim.Ben o kadar parayla mı gezeyim.

Mor şapmuan işe yarıyor mu cidden? Ben hiçbir etkisini görmedim. John fridanınkini kullandım. Acaba başka marka mı almalıyım?

Evet, birde saçı hindistancevizi yağı sürüp yıkıyınca aynı etkiyi yaptı ben de.
Hem aşırı pahalı tutar bu dediğin en az 3k iyi bir yerde 5-6k hem de daha yeni yaptırmış. Saçları çok zarar görür. Zaten brushlight da doğal saça yapılır. Bence konu sahibi iyi bir kuaförde üstüne boya yaptırsın en yakın rengi elde etmeye çalışırlar. Ama turunculuktan yine küllü kumral olmaz kahveremgimsi olur

Kaliteli boyayı 10luk oksidan ile sürerse güzel kapatır. Hatta altta yansımalar kalınca çok hoş oluyor saç. Ben inoa ile boyadım geçen yıl saçlarımı üst üste saçlarımı hiç yıpratmadım, ilk boyamamda saçım çok açıldı sarardı, sonra koyuya boyadım iki gün arayla.

Kuaförün kumral anlayışı nedir ? Koyu kumral desek kahverengiden açılır.Sari istedim yapmadı.Sacim ilk başta turuncu gibi duruyordu.İkinci yıkamada böyle eski model 2011 lerde karamel falan vardı ya.Ayni saçım öyle duruyor.

Ben sarı istiyordum.Sanane ben ilk kez boyattigin için sarıya alisamazmisim.

Winners Club Kuaför diye gir.İnstagramdan Konum olarak Ankara Etlik

Kuaförün sayfasına baktım. Onlarca yakışmayan saç kesimi ve saç boyası yapıp paylaşım yapmışlar.

Sizin doğal saç renginiz neydi de istediğiniz renk boya yapılmadı ?

Parayı veren sizsiniz; neden "yapamayacaksınız başka bir kuaföre gideyim vb" diyerek çıkmadınız kuaförden ?

Benim saçım 1800 tuttu.2000 TL istedi.Komisyon oluyormuş kredi kartinda.Baska birkaç kişi de kartla ödedi.Ee 500 lira olsa anlarim.Ben o kadar parayla mı gezeyim.
Bulmuşlar yöntemini .
Müşteri çekmek için az fiyat söylüyorlar kasaya geliyorsun 200 TL fazla fiyat söylüyorlar .
Pes diyorum .
Bizim memlekette var sanıyordum demekki heryerde var bu durum .
Ayrıca ben nakit ödedim kartla ödemedim .😬
2000 de az para değil 🙄

X