Saç Bakım Ürünleri Saçlari Kisa Ve Yipranmişlara Süper Formül

fullyacim su camterbentini olayini bi kez daha anlatirmisin :eek:
simdi bir sise sampuana 1 kapak (herhalde kendi sisesinin kendi kapagi? yada sampuanin kapagi?) katiyorsun karistiriyorsun?
baska ne atiyordun icine? :eek:

simdiden liste yapiyom aktarlardan ne alacagimi :Roflol: o yüzden soruyorum :Roflol:

simeranyacım böle 200 ml lik şampuana bir kapak çam terebentinle aktardan aldığım saç bakım yağını koyuyorum ama badem yağı veya hint yağıda koyabilirsin sadece karıştırıyorum kullanmadan öncede çalkalıyorum bu şekilde. umarım işe yarar

arkadaslar saf zeytinyagı hint yagı ve badem yagını karıstırıp masaj yaparak haftada 1 sürün....artı entele otu harika uzattı saclarımı 3 aydır kulanıom....bulamayana gönderebilirim....

arkadaslar saf zeytinyagı hint yagı ve badem yagını karıstırıp masaj yaparak haftada 1 sürün....artı entele otu harika uzattı saclarımı 3 aydır kulanıom....bulamayana gönderebilirim....

canım bu dediğin entele otumu ne kadara aldın
bende ona göre sana para göndersem
cvp larsan sevinirim

kizlar ya resmen ozendiriyorsunuz ceza olarak biz yurtdisinda yasayanlara yollayacaksiniz baska caresi yok,bende istiyorum saclarim cok yavas uzuyor korkumdan kestiremiyorum bile bana da yardim edin hem hamisim ben bakin...

simeranyacım böle 200 ml lik şampuana bir kapak çam terebentinle aktardan aldığım saç bakım yağını koyuyorum ama badem yağı veya hint yağıda koyabilirsin sadece karıştırıyorum kullanmadan öncede çalkalıyorum bu şekilde. umarım işe yarar

heee anladim ben onu, cok tesekkür ederim fullyacim :1hug: a.s.

slm sana gönderebilirim o otu üstelik burda 4 ytl canım

cnm ben istanbulda yaşıyorum enteleyi bulamadım.sen yolluyabileceğini söylemişsin bana yollamanı isticektim.ödemeli şekilde nasıl yollanıyorsa rica etsem senden bana özel msj atabilirsin.

bende bugün alıcam entele, dün bir iki yere sordum nulamadım. Bugün kesin bulmam ve akşam kullanmam lazım, saçlarımın bi an önce uzamasını istiyorum :KK43:

ya kızlar bizim aktar satmam ben öyle zehirli şeyler dedi :KK43: sizin aldığınız aktarlar bişey demiyormu,bide kaynattığınız tencereyi attınızmı ya bende alıcam başka aktardan kafaya taktım

arkadaşlar özellikle rica ediyorum bu topicte zehirliymiş şöyleymiş gibisinden konuları açıp tartışmayın. saçları uzatan bitki topiğinde dilediğinizi söyleyin ama lütfen bu başlık altında tartışmayın. ben yararını gördüğüm birşeyi tavsiye niyetinde yazdım tartışma yeri burası değildir.

arkadasım cok aradım şu otu Allah rızası ıcın bir 10 gr bana yolla ne Muş ne Antalya ne İstanbulda bir ıkı semte sordurdum YOK YOK yaa. yada aldıgın aktarın telını versen bana o kargo ıle yollasa. bi el at bana:)))

canım ben ankaradan aldım 10 gramı 15 ytl arastır bak baska bı arkadas da istıyor eger sana mantıklı gelırse baharatcının telefon numarasını verıcem o sıze kaargoyla yollar sanırım

topic çok düşmüş kaldırayım dedim bu formülü kuaföre yazıp verdim herkes soruyomuş saçıma nası bakım yaptığımı :)
yeni gelen arkadaşlarımda okusunlar umarım işinize yarar.

ben mayısın 21 inde kullanmaya başladım şuan 13ü haziranın ve 3 cm uzamıs durumda haziranın 21 ine kadar 4 cm yi geçer diye tahmin ediyorum her hafta p.tesi günü hiç şaşırmıyo gününü uzuyo :KK70: hemde saçlarım çok dolgunlaştı öncede seyrek gelirdi şimdi muhteşemler darısı uzamasını isteyenlerin başına

ya canim ben hollandadayim bu otu nereden bulurum biri yardimci olsun lutfen deli olacagim
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende istiyorum bundan lütfen lütfen gönderen varsa bana da göndersin bu kadar çabuk uzatıosa muhteşem bişeymiş bu yaaa nolur bana da bana da bana da :KK70:

gittigidiyorda satılıyo kızlar eğer isterseniz gönderirler heralde ama kargo pahalı olur galiba.

tesekkur ederim canim deneyecegim bakalim belki gonderirler kimbilir:1hug:

bende entele kullanıorm arkadaşlar ilk hazırladığımda 2 gün üst üste kullandm daha sonra 1 gün arayla yapmaya başladm ama değişimi farkedebiliorm sormak istediğim bu enteleyi ne kadar kaynatıodkk çünkü benmki çok çabuk kaynadı inş doğru hazırlamşmdr inşallah saçlarım çabuk uzar şuan bol katlı ve küt gibi aynı zmanda bi taraf diğer taraftan daha uzun yamuk yamuk dolaşıorm ortalkta allahtan kış geldi şapka takıorm yoksaa evden dışarı çıkmazdm çok iğrenç duruo:a015: aynda kendime baknca 80 li yıllardan fırlamşm gibi hissediormm:bbo:

X