Saç Bakım Ürünleri Saçlari Kisa Ve Yipranmişlara Süper Formül

fullya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2007
161
1
selam arkadaşlar uzun zanamdır entele ve diğer saç bakım başlıklarında da yazıyorum ama ayrı bir başlıkla 1 aylık emeğimin sonucunu yazmak ve paylaşmak istedim sizlerle.

biliyorsunuz saçlarım kuaför terörüne uğradı kısaldılar. ben burayı keşfedene kadar saç bakımından bi haberdim ne entele ne bademyağı vs bilirdim. saçım gidince kıymete bindi tabii ki:)

neyse 1 ay boyunca birazdan yazacağım formülü uyguladım ve sonuç mu?

1 ay sonra saçımı kesen kuaförüme gittim ne kadar kızmış olsam bile severim kendisini. neyse 1 ay sonra fön çektiricem kendisine
uzamış mı dedim evet o bahsettiğin otu mu kullandın dedi evetsırnaşık şey dedim

ama ne yaptıysan dedi saçların kendine gelmiş çok güzel olmuşlar dedi. dolgun parlak duruyorlar o yaptığın şeye devam et dedi.:hooray:
diğer elemanlar formülümü falan istediler benden, hatta her gelen elliyo saçımı ay ne güzel diye ki 1 ay önce ağlayarak çıktım resmen oradan.senağlama
lafı çok uzattım ama cidden güzel sonuç aldım ve sizinde işinize yarasın isterim.
:içelim:
ben 2 günde bir bazen üşendiğimden 3 4 günde bir saçıma 2 su bardağı su ve 2 subardağı sirke ile kaynattığım entele karışımıyla köklerine masaj yaparak 2 3 saat bekledim sonra banyo yaptım.
saçımıda içine çamterebentin ve saç bakım yağı karıştırdığım şampuanımla yıkadım nemi gidene kadarda havluya sarılı bekledimsengözlerimebaksanab

ve sonuç yazdığım gibi oldu ki ben saçını ütüleyen:çok üzgünüm: paso fön çeken ıslakken tarayan kıymet bilmeyen:eek: biriydim o derece yıpranmıştı saçlarım 1 ayda düzeldi.
:dance::sm_cool:

arkadasım cok aradım şu otu Allah rızası ıcın bir 10 gr bana yolla ne Muş ne Antalya ne İstanbulda bir ıkı semte sordurdum YOK YOK yaa. yada aldıgın aktarın telını versen bana o kargo ıle yollasa. bi el at bana:)))

ben de uyguluyom elma sirkesi ile yaptım bide kokusu olmasa ne güzel olcak:))) bu arada üşenmeyip ayrı başlıkta açtığın için tşk:KK66:

ya fullya ben çamterentin şampuana karıştırdım ama o benim saçlarımı kuruttu ya acaba bana mı yaramadı saçım dolaştı açamadım saç kremiyle yumuşatıp zor içinden çıktım bi daha asla kullanmıycam

fazla koymussan ondandır 200 ml ye bır kapak yetıyo artıyo bıle senın sacların kuru ıse daha da az koy ben ole yaptım hem saclarımdakı kepek gıttı hemde dokulme durdu

ya fullya ben çamterentin şampuana karıştırdım ama o benim saçlarımı kuruttu ya acaba bana mı yaramadı saçım dolaştı açamadım saç kremiyle yumuşatıp zor içinden çıktım bi daha asla kullanmıycam

sacların ucları cok yıpranmıssa tarak zor geciyor. ben sacımı yıkadıktan sonra kremden sürüp duruluyoırm. sonra menekse yagı (menekseden sonra durulamıyorum) sürüyorum. kolayca taranıyor... önceden benimde dolasıyordu

yok oyle deil aynen 200 ml şampuana 1 kapak kattım zamanla kuruttu birden değil her kullanmadada şampuanı çalkalıorum üstelik şampuanın sonuydu o mn oldu diğerlerinde hiç dolaşmamıştı

kizlar yaa... yokmu kimsenin almanyaya su cam terebentini bi de entele otunu kargoyla yollama imkani..... Valla siz yazdikca ben kuduruyorum burda,oh catir catir uzatin saclari,ben burda hic bisey bulamiyorum :KK43:((((

prensescim çamterebentinle birlikte bademyağıda koy yumuşatır biraz daha
ayda 3,5 4 cm uzadı baya fark var keşke ilk halinin resmini çekseydim şimdikinide çeker koyardım farkı görürdük

pufidikcim nası ileticem sana nerdesin ? bide aldığım aktara gitmedim ne zamandır sorarım eğer kalmışsa haber veririm sana adamla zıtlaştım zati gidemiom korkumdan :)

NE ENTELEYMİŞ YAWW.DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN ARTIK BENİMDE 15 GR. ENTELEM VAR.BİR SU BARDAĞI SU, 2 SU BARDAĞI ELMA SİRKESİ,1 KÜÇÜK ŞİŞE BADEMYAĞI O MUHTEŞEM OTUMUZU AKŞAM KAYNATTIM VE SABAH BİR ŞİŞEYE SÜZDÜM.RENGİ AZ KOYU GİBİ OLDU.ŞİMDİ AKŞAM OLSADA EVE GİTSEM VE ENTELENEMSEM DİYE SABIRSIZLANIYORUM DESEM HİÇ DE ABARTMAM.TABKİ SAÇLARIM KUAFÖR AZABINA UĞTADI BUNDAN 6 AY ÖNCE HEP BAKIM YAG KARIŞIMLARI SÜRDÜM EHHH BİRAZ İYİLER AMA BEN ÇABUK UZASINI KAFAYA KOYDUM. FULLYACIM BU CİDDİ CİDDİ 3,5 - 4 CM. UZATTIMI SAÇLARINI.NORMAL SAÇ 1 YADA 1,5 CM. UZAR ÇÜNKÜ. DEMEKKİ HİNTLİ KADINLARIN SAÇLARI ONDAN SÜPER. EE BEKLEYİP GÖRÜCEZ BAKALIM GERÇEKTEN İŞE YARAYACAK MI?? KULLANAN ARKADAŞLAR SONUÇLARI LÜTFEN YAZIN.SEVGİYLE

benimde saçlarım kuaför mağduru normalde saçlarım dalgalı hiçbirşey kullkanmama gerek yoktu çok güzeldi ama saçlarımı ne hikmetse sana yeni saç modeli yapaım demesiyle kesti attı neye uğradığımı şaştım okadar kısa yaptıki saçımı ne toplanıyor ne de başka birşey neyse burayı keşvettim 2 haftadan beri enteleyle elma sirkesini bende karışımı yapıp saçlarıma uyguluyorum ve şampuanımın içinede çam terabentin badem yağı hint yağı ve zeytin yağını katıp hergün iş çıkışı eve gider gitmez yıkıyorum biraz saçlarımı kuruttu nedense bende şampuanın içine elma sirkesi koydum saçlarım ıslakken sert ve kuru duruyor ama kuruyunca temizliği ve güzelliği farkediliyor.ama ne uzama var nede başka birşey şekilde veremiyorum inşallah yakında uzarda rahata kavuşurum hiç birzaman kendimle bukadar ilgilenmemiştim valla ama iyide oldu aktarcıdan buyana gelmiyoruz

haklısın canım ama kendimizi duşa ZOR ATIYORUZ ve yıkıyorum saçlarımıda hergün ama aşırı bir dökülme var yaaaa ne yapacağım geçermi dersiniz?

ya ben de dün saçlarımı kestirdim uzundu saçlarım ama boyadan yandığı için mecbur kestirdim..şimdi küt gibi kaldı:KK43: aradım aradım napsam die burayı buldum..

ben kesin yapıorum bu enteleyi yoksa kendimi eve kapatcam bu saçlarla:):)

kumpircim yakında arkadaşlarımı üye yapcam onlar söylesinler uzadığını. 2 ay önce kesildi saçlarım taş çatlasa 3 cm uzamış olması lazım ayda 1,5 cm den ama 3 cm falan değil uzunluğu baya fark etti özellikle fönlüyken.

ben mayısın 21 inde kullanmaya başladım şuan 13ü haziranın ve 3 cm uzamıs durumda haziranın 21 ine kadar 4 cm yi geçer diye tahmin ediyorum her hafta p.tesi günü hiç şaşırmıyo gününü uzuyo :KK70: hemde saçlarım çok dolgunlaştı öncede seyrek gelirdi şimdi muhteşemler darısı uzamasını isteyenlerin başına

X