Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclari Bir Kac Islemden Sonra Sert Olanlarin Paylasim Alani

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Arkadasım bende otacının tonigini ve bakım yağını kullanmak istiyorum ama tereddüt ediyorum sen ne zamandır kullanıyosun?

ben de açtırmıştım aynı şekilde..ne yazıkki saç kremleri gibi şeyler sadece bir sonraki yıkamaya kadar geçici olarak yumuşatıyor
görünüş olarak bu saçların normal gözükmesi anca saça fön çekilmesiyle oluyor
ben saçım yandığında her hafta fön çektiriyodum..anca o zaman normal görünüyorlardı

ne yazıkki kestirmeden kurtulunmuyor
saçların sanırım kendi doğal siyahı değildi de boya siyahıydı dimi..
benim de mavi siyahtan kumrala açıldığında aynı şey başıma geldi

kamelyacım benim bu hafta ya 4. ya da 5. kullanmam olacak yani 1 ay oldu alalı galiba ama dediğim gibi hafatada bir kullanılıyor...buarada kamelya adanalımısın?

Bilgi verdigin için tşk ederim yelmirnecim bu arada evet adanalıyım:))

benim de saçım senin gibiydi ama kurtuldum çamterebentin yağını şampuanla karıştırdım hem uzadı hemde canlandı yoksa kel kalıcaktım.......

sana katılıyorum besa çam terebentini bende şampuanla birlikte kullanıyorum saçımın dökülmesi de azaldı:içelim:

kamelya ben de adanalıyım ama şu an istanbulda yaşıyorum malum okul: )neresinden içinden mi?ben içinden..biliyor musun canım nasıl bici bici istiyor kaç gündür: )

canım banucum dün gördüm sacların süper rengine kesimine bayıldım...yüz hatlarına okadar yakısmıski rengi kesimin cok güzeldin canım

Yelmirnecim bende adananın içindenim hemşeriyiz. İstiyosan gönderim bici bici:)) bu arada derslerinde başarılar güzelim..

"Arkadaşlar Dove un Terapi serisi işe yaradı saçlarım yumuşadı ve düzelmeye başladı, aynı sorunu olanlara şiddetle öneririm." demişsin peki saç dökülmesi oldu mu?

aynı durumu bende yaşadım ama öncelikle sabırlı olman gerekiyor ve uzadıkça saçlarını ucundan az az kestirmelisin ve ben o zamanlar başladığım ve hala devam ettim dove terapi serisini kullanıyorum...umarım sendede işe yarar,unutmadan saçların hala sarıysa kurtulamazsın saçlarınınrengini bence koyulaştır ben öle yaparak kurtuldum birazda

X