Saç Bakım Ürünleri Saçlara Kuvvetlenmesi icin Bit Sampuanı

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
760
4
saçlarım çok cansız ve ince telliydi bir arkadaşımdan antibit şampuanının saçlara iyi geldiğini duydum ve bir kaç aydır kullanıyorum gerçekten herkes saçlarımın canlandığını söylüyor ..tek sorun eczaneden isterken eczacının garip garip bakması :KK70:

hani su bildigimiz bit sampuanları mı? illginc vala bi denemek lazım da sürekli olarak bit sampuyanı alınca eczacı haklı olarak garip garip bakar:KK70:

gerçekten işe yaradımı yaaa...valla benimkilerde dökülmeye başladı açıkcası ama kullansam faydası olur muki???

antibit diye satılıyor ...ben gerçekten faydasını gördüm bence bir deneyin birşey kaybetmezsiniz..

benimde kızım 1. sınıfa basladı ve bende bit le tanısmıs oldum ve anti bit sampuanı aldım ve 1 kez kullandık simdilik kutusunuda atmıs oldum her gun mu yoksa haftadamı kullanmak lazım bilen varmı bu sayede saca iyi geldigini ogrenmıs oldum sagol perşin

valla denemek lazım....şampuan reklamlarındaki kızlar gibi saçlarımız olacak yakında..yağlar maskeler,şampuanlar vs sırnaşık şey... sağol paylaşım için

X