Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

acikcasi soyleyeyim. siyahin ustune acici kullandim, diplerdeki saclarim ishal b.k rengine dondu ve cok ciddiyim, ustleri yani siyaha boyali yerler koyu kahveye dondu ama sonra yine boyadim ve rank degisti. bir de benim gibi akillk edip kaslarini boyama onlar dedigim kotu renge donuyorlar.

Kızıldan dönenin kaşığı Kırılsın.:roflol:

Arkadaşlar bende kızılım. Ne zaman kendime güvenimi kaybetsem kızıl saçlarımı sevmiyorum. Ama ne zaman kendime güvenim süper olsa "ula iyi ki kızıl saçlıyım.yakıyorum ortalığı" diyorum.
Yani bence kendinizi iyi hissediyorsanız eğer kızıl süper bir renk.

Dönüş yapmayı hiç denemedim.
Ama çikolata kahvesi ile dönülüyormuş galiba..

hade yaa oluoumu yanee saçların ne durumda pekiii kötü oldumuu? renk açıcı kullandımı kuoförr bana anlatrmısn çok korkuorum çnku:S:çok üzgünüm:

siyah saçımı önce ben açmaya çalıştım denedim denedim sonuç yok sonra ana saçlar açıldı ama saçların geri kalan yerleri simsiyahhh:bbo:sonrası kuaföre koştum saçım yıpranama olmadan renk acarmısın dedeim iki kere boyada önce saçı açık kızıl renk yaptı sonra çıkolata rengi bir sonraki ren kumral yapıp balyaj yapıcam tabi bu sırada saçlara bakım kremi kullanmak şart

saçınızı hergün sabunla yıkayın bildiğimiz banyo sabunu ile yıkayın saçlarınızdan kızıllar çok güzel akıyorrrrrrr 15 gün filan ardında küllü renklere boyayın ikinci boyada küllü renk sonrasında kızıl yokkkkkkkkkkkkk ben öyle yapmıştımmmmmmmmmmmmmmm

saçınızı hergün sabunla yıkayın bildiğimiz banyo sabunu ile yıkayın saçlarınızdan kızıllar çok güzel akıyorrrrrrr 15 gün filan ardında küllü renklere boyayın ikinci boyada küllü renk sonrasında kızıl yokkkkkkkkkkkkk ben öyle yapmıştımmmmmmmmmmmmmmm

canım peki bu iki boyama sonucunda saç tam olarak hangi rengi alıyo...küllü boyadığımız rengi mi?

çirkin bir renk çıkmıyor öncellikle kızıl saçı akıtmakiçin beyaz sabunla aksın bir güzel, küllü renk istemezsen şöyle 15 20 gün doğal kahve renkleri varoda çok güzel oluyor(ama içinde kızıl barındıran kahve tonları değil)

çirkin bir renk çıkmıyor öncellikle kızıl saçı akıtmakiçin beyaz sabunla aksın bir güzel, küllü renk istemezsen şöyle 15 20 gün doğal kahve renkleri varoda çok güzel oluyor(ama içinde kızıl barındıran kahve tonları a.s.a.s.a.s.

hmm...anladım canım çok çok sağol....a.s.

benim de annemin saçları kızıldı. Ten rengi de kumral. Ayrıca uzun zamandırda bu rengi kullanıyordu.Kuaföre gittik ve kahverengiye boyattık ilk boyamada belli olmadı ama daha sonra çok hoş bir kahverengine döndü. Saçı yanmıştı bir kere ve kestirdi. O yüzden açtımadık ama şu anda rengi çok hoş

kahve tonlarıyla dönülür gibi geliyor bana da ki sitedeki biçok arkadaşta siyah dışında başka bi renge (oryel dışında) böyle dönülür diyor...:içelim::içelim::içelim:

slm kızlar,benimde saçlarım bakırdı sıkıldım ve çikolata kahveye boyattım 2 kez ve bakırdan eser kalmadı..

EVET KIZLAR...YAKLAŞIK BİR AYDIR SABUNLA KIZILINI AKITMAYA ÇALIŞTIĞIM SAÇLARIMI BOYADIM..BİR TÜP KAHVERENGİYLE BİR TÜP KÜLLÜ TON BOYAYI KARIŞTIRIP UYGULADIM...RENK TUTTU AMA IŞIKTA KIZILLAR HALA BELLİ OLUYO...ONUN DIŞINDA YIKADIKÇA ELBET AKICAK...BAKALIM...a.s.a.s.

slm.. çikolata kahvede kızıl yok ama benim diplerinde sarı onun üzerine bakır olduğu için çok hafif güneşte belli oluyordu dipleri ama uçlarında yoktu şuan 2-3 ay oldu hiç bakır kalmadı ..

benimde koyu oldu saçlarım biraz açmak istiyorum ama ne renk olsun die karar veremedim kahve tonlarında istiyorum,beyaz tenliyim gözlerim ela yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..kahveyle kumralı karıştırıp yaptığınız renk nasıl bir kahve oldu?

benimde koyu oldu saçlarım biraz açmak istiyorum ama ne renk olsun die karar veremedim kahve tonlarında istiyorum,beyaz tenliyim gözlerim ela yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..kahveyle kumralı karıştırıp yaptığınız renk nasıl bir kahve oldu?

benim de çok koyu oldu canım...bende rengi bikaç ton kırmak açmak istiyorum....boya arıyorum şu an...naapabilirim diye...kahve tonları istiyorum bende....:icecream::icecream::icecream:

EVET KIZLAR...YAKLAŞIK BİR AYDIR SABUNLA KIZILINI AKITMAYA ÇALIŞTIĞIM SAÇLARIMI BOYADIM..BİR TÜP KAHVERENGİYLE BİR TÜP KÜLLÜ TON BOYAYI KARIŞTIRIP UYGULADIM...RENK TUTTU AMA IŞIKTA KIZILLAR HALA BELLİ OLUYO...ONUN DIŞINDA YIKADIKÇA ELBET AKICAK...BAKALIM...a.s.a.s.

l ben kızıldan küllü kumrala dönüyorum saç ferhundeyle asynı renkti sonra kuaförüm çikolata rengi yaptı bende üstüne küllü kumral boyadım yansıma var ikinci veya üçüncü boyamada gider

benim de çok koyu oldu canım...bende rengi bikaç ton kırmak açmak istiyorum....boya arıyorum şu an...naapabilirim diye...kahve tonları istiyorum bende....:icecream::icecream::icecream:

koyu kahve denemişsin die canım şimdi açık kahvelere yönelmen gerekir yada koyudan kurtulmak için oreal lazım saçının iki tüç ton açık kahvelerini dene

sırf bu yüzden kızıla boyatamıyorum saçlarımı
çabuk sıkılan bi insan olarak...

ilk günler çok güzel duruyor kızıl
ama her yıkamada aktığı için kısa bi süre sonra o parlaklığını canlılığını yitiriyor ve sürekli boyanın tekrarlanması gerekiyor
ayrıca kurtulmakta ayrı bi dert

koyu kahve denemişsin die canım şimdi açık kahvelere yönelmen gerekir yada koyudan kurtulmak için oreal lazım saçının iki tüç ton açık kahvelerini dene

evet canım bende koyu rengi açmak için bikaç ton açık kahvelere bakıyorum....
oriel kullanmak istemiyorum doğrusu....
inşallah tutar boyayacağım kahve tonları bu rengin üstüne...:içelim::içelim::içelim:

Ben güzel bir kızıl tonu arıyorum.Gülkurusu gibi.
ama hangi kızılları karıştırmam lazım emin olamadım.
Özellikle yeni boyatmış arkadaşlar saçının fotosunu eklerse çok sevinirim.
değişik kızıl nüanslarını görmüş oluruza.s

benimki akmış durumda o yüzden görmek istemezsiniz:tomato:

X