Saçımla tenimin uyumsuzluğu

Siyah bence herkeste aynı etkiyi yapıyor, ben de kara fatmaya benzedim diye dolanmıştım ortada bi süre :KK70: yakışmış size, kaşınızı göremedim ama o da siyahsa 1-2 ton açarak yüzünüzü yumuşatabilirsiniZ
Kaşım saçıma göre daha açık koyu kahve diyebilirim ama saçımla uyumlu olsun diye onu da kalemle dolduruyorum uyumsuzluk görünce bana geliyolar 😅😅

Göz alışınca siyahtan vazgeçemiyorsun. Ben siyahı açtıktan sonra önce sarı sonra karamel en sonra kahveye döndüm ama aklım hala siyahta. Tek korkum tekrar sıkılırsam dönemem diye. Çünkü saçımı çok yıpratan bir süreçti, kalçanın altındaki saçı omzuma kadar kesmek zorunda kaldım
Doğru herkes böyle diyor genelde. Gözlerimi kapattım fotoda fakat yüze sert bir ifade kattığını da söylüyorlar. Ama o bakışla alakalı bence

Bugün ben de saçımı siyaha boyayacam hadi bismillah. 😁😁 Bilerek hafta sonuna denk getirdim ki dersimin olduğu güne kadar birkaç kez yıkarım açılır oturur diye. 😁🧿 Gazam mübarek ola.

Arkadaşlar bugün bir çılgınlık yapıp saçımı siyaha boyadım ve şuan çok pişmanim kömür karası oldu 🤣 daha önce açık kahveydi kızıl yansımalar gitsin diye siyaha boyadım. tenimle uyumsuz gibi geldi bana nasıl akar bu boya? Foto ekliyorum ten rengimle uyumsuz mu sizce?
akmaz geçmiş olsun :dondurma:

X