Saç Uzatma Yöntemleri saçımı nasıl hızlı uzatırım

nurssy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
13
4
21
merhabalar :) ben saçlarımı daha hızlı uzatmak istiyorum ayda 1.5 cm ye yakın uzuyor şuan saçlarım 4.5-5 cm falan vitamin alıyorum ve tatlı badem yağını zeytinyağı ile karıştırıp saçıma sürüyorum lütfen yardım edin :)keyifli günler...

merhabalar :) ben saçlarımı daha hızlı uzatmak istiyorum ayda 1.5 cm ye yakın uzuyor şuan saçlarım 4.5-5 cm falan vitamin alıyorum ve tatlı badem yağını zeytinyağı ile karıştırıp saçıma sürüyorum lütfen yardım edin :)keyifli günler...
Merhaba canım, bu yağlar saçı uzatma konusunda sana istediğin etkiyi veremeyebilir. Sana çok daha etkili olduğunu düşündüğüm hatta kendimin de bir kaç ay önce kullandığı QL Saç uzatma serumunu önerebilirim. Trendyol üzerinden satın alıp kullanmıştım. Bir ay da 5-6 santime yakın bir uzama etkisi görmüştüm. Kesinlikle denemelisin, istediğin uzama etkisini görebileceğin bir ürün olduğunu düşünüyorum.

dax supergo kesinlikle tavsiye ederim ama düzenli kullanmalısın

X