Doğal Saç Bakım Kürleri saçım hiç uzamıyor :(

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

kitie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
1.653
2
o kadar yavaş uzuyor ki hiç uzamıyor desem yeridir :KK43:( siteyi bir kaç gündür bu konu için araştırıyorum ama her şey çok karışık geldi gözüme. yeni konu açmak kolayıma geldi açıkçası. cevaplarsanız da sevinirim. saçımı uzatmak için artık bir şeyler yapmak zorundayım. bemiks bepanten ve evigen ampul aldım. bu üçüyle hangi kürleri yapabilirim? kullananlar memnun kaldı mı? ya da başka iyi sonuç veren kürler neler? (sinameki kullanmak istemiyorum. saçımda boya var çünkü.)

canım benim saçımda kıvırcık.. uzasa da belli olma süresi çok uzun tahmin edebilirsin :)
bu böyle olmayacak dedim gittim kuaföre güzelce kırıklarını aldırdım uçlardan. internetten HC saç bakım yağı siparişi verdim. kullanıyorum. hatta kirpiğime filanda sürüyorum uzadılar :KK66:
galiba iyi geliyor..

canım sinameki kürünü dene bence bende saçımı bopydım o yüzden şuan açık kahve kür uygulamam bitince boya yaptıracağım.
ampüller sadece saçını besler ve hepsini kullanmana gerek varmı bilemiyorum.Sİnameki küründen herkez memnun.
Bide süt ve maya yapanlar var
Her gün bir bardak ılık suya yarım kaşık kuru maya koyup karıştıırp içiliyomuş
başka bir forumda bi arkadaşımız bununda çok etkili olduğunu yazmış
ama tabiki biraz sabır
ben yarın 2 kürümü uygulayacağım
ama en büyük etki kür bitişindeki arada oluyormuş o yüzden biraz sabır
benim de çok geç uzuyor

saçımı yeni boyadım. boya akmasın diye nerdeyse saçımı yıkamayacağım :KK1:
sinameki boyayı çok akıtıyor diye duydum. ondan yapmak istemiyorum ama bilemiyorum çok kararsız kaldım şu an.

sinamekiyi tavisye ederim, parlak ve yumuşak yapıyor saçları..sinameki+bemiks+tatlı badem :)

ama malesef saçımı uzatmadı şimdilik..çünkü benim saçım da çok zor uzuyor..ben de inatlaşmayı bıraktım..sağlıklı görünüyor diye uyguluyorum halen.. :)

canım sinameki kürünü dene bence bende saçımı bopydım o yüzden şuan açık kahve kür uygulamam bitince boya yaptıracağım.
ampüller sadece saçını besler ve hepsini kullanmana gerek varmı bilemiyorum.Sİnameki küründen herkez memnun.
Bide süt ve maya yapanlar var
Her gün bir bardak ılık suya yarım kaşık kuru maya koyup karıştıırp içiliyomuş
başka bir forumda bi arkadaşımız bununda çok etkili olduğunu yazmış
ama tabiki biraz sabır
ben yarın 2 kürümü uygulayacağım
ama en büyük etki kür bitişindeki arada oluyormuş o yüzden biraz sabır
benim de çok geç uzuyor

ya ben bugun sinamaki otu tatlı badem yagı aldı ve bemi ampül aldım ama nasıl yapacam bilmiyorum rica etsem bana bi tarif edebılır mısın :KK43::KK43::KK43:

Arkadaşlar benimde saçım hiç uzamazdı bir boyuta gelince ama 2 haftadır bu sorunu aştım.Sizlede paylaşmak istedim.Benim saçlarım ince telli ve gür,bu yüzden yeni yıkandığında acaiip kabarıyordu ve işin aslı iğrenç bir şekilde de tüleriyordu.

Bende int te araştırırken bir karışım buldum onu uygulamaya başladım ve inanamadım.Saçlarım hem uzadı hem parlaklığı arttı hem de uçları çatallıydı onlar bile tamamen olmasada çok azaldı.

2 yumurta sarısı,2 yemek kaşığı zeytinyağı ve 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp saçlarıma sürüyorum haftada 2 kere.Çok işe yarıyor tavsiye ederim.Zeytin yağını benmari usülü ısıtıpta öyle yumurtayla karıştırın,en sonda balı ekleyip iyice çırpın.Daha sonra sürün.Ben sürüp 5-10 dk bekleyip öyle banyo yapıyordum.İlk başlarda bal katmıyordum ama sonradan kattım.Bu bal dünyanın en muhteşem şeyiymişte haberim yokmuş.:KK9:

saç uzatmak benimde derdim bugnlerde fakat saçımda tonlarca yanık ve kırık olduu için bu iş dahada zaman alıyo şuanda yaptıım şey saçımı jiletlemek saçımı en alt kısmından tutup yanığın yoğun olduğu yerleri yukardan aşağıya doğru sıyırmak dün yaptım bugün parmaklarım saçlarımın arasından kayabiliyo sanırım tamamına yakın bi kısmını temizledim saçım ensemin biraz altında kısaltmaktan cok korkuyodm bunu yapınca boyuda kısalmadı

turplu suyu tavsiye ederim 10 günde 3 cm uzama gördüm ama yapması çok zor :/

HOŞBAN kullanın ben kullandım tavsiye ederim saçlarım uzadı gürleşti inanılmaz faydası oldu ya bide dua felan okudum yanında vermişlerdi çok iyi yani arkadaslar

HOŞBAN kullanın ben kullandım tavsiye ederim saçlarım uzadı gürleşti inanılmaz faydası oldu ya bide dua felan okudum yanında vermişlerdi çok iyi yani arkadaslar
aynen bende kullandım çok faydasını gördüm çok güzel suan hatta ilanimo.com da satılıyo aldım yine

o kadar yavaş uzuyor ki hiç uzamıyor desem yeridir :KK43:( siteyi bir kaç gündür bu konu için araştırıyorum ama her şey çok karışık geldi gözüme. yeni konu açmak kolayıma geldi açıkçası. cevaplarsanız da sevinirim. saçımı uzatmak için artık bir şeyler yapmak zorundayım. bemiks bepanten ve evigen ampul aldım. bu üçüyle hangi kürleri yapabilirim? kullananlar memnun kaldı mı? ya da başka iyi sonuç veren kürler neler? (sinameki kullanmak istemiyorum. saçımda boya var çünkü.)
hoşban kullan cok tavsiye ederim bak asagı yorumlarda birisi daha kullanmıs ona yazdım sizede yazıyım kullanın ben çok faydasını gördüm

hoşban kullan cok tavsiye ederim bak asagı yorumlarda birisi daha kullanmıs ona yazdım sizede yazıyım kullanın ben çok faydasını gördüm
aynen bende kullandım hatta suan ilanimo.com sitesinde satılıyo çok güzel

hoşban buldunuz mu onceden almıştım güzeldi yine alıyım bari saçlarım çok uzamıştı onlar abimde kullanmıştı sarı saçları kalınlastı siyahlaştı

aynen bende kullandım çok faydasını gördüm çok güzel suan hatta ilanimo.com da satılıyo aldım yine

aynen bende kullandım hatta suan ilanimo.com sitesinde satılıyo çok güzel

hoşban buldunuz mu onceden almıştım güzeldi yine alıyım bari saçlarım çok uzamıştı onlar abimde kullanmıştı sarı saçları kalınlastı siyahlaştı

hoşban ile ilgili hiçbirşey yazmıyor nerden bulabılırım acıl !!

melisc123 onlar reklam için yazmış belli
mesaj sayısına bakmadan atlama herşeye derim

Canım beslenme problemin olabilir mi acaba? Çünkü eğer vitamin eksikliğin varsa ne yapsan uzatamazsın.Cildiyeden randevu alıp kan değerlerine baktır eğer sıkıntı çıkmazsa protein alımını arttır, kırıklarını aldır mutlaka ve bakım yap uzayacaktır

X