Saç rengi acil yardım

ozge123456

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2014
122
22
Sürekli saçımı boyamaktan usandım.Saclarim cok cansizlasti yiprandi boyamaktan artik yeter diyor sacim .Artik doğal rengimi istiyorum ama en son boyadım saçımı dibim geldi kötü gözüküyor ne yapmalıyım sizce

Eklentiler

• Screenshot_20181026-120916.png
    Screenshot_20181026-120916.png
    311,6 KB · Görüntüleme: 164
Bende platindim liseden beri
Bir senedir artık boyamıyorum platinin üstüne vurdum kınayı :skandal:
Memnun muyum evet evet evet evet neden böyle birşey yaptım çünkü kınayı vurmadan önce kuaföre gittim diplerden en diplerden itibaren saçımı yaktı ve saçım zaten yorgundu kut şeklinde kestirmek zorunda kaldım eve geldim baktım bir avuç sac kalmış vurdum kınayı
1 seneden beri yoğun yoğun bakım bakım bakım formüller şimdi göğüs hizama geldi
O iğrenç göz yakıcı kimyasaldan kurtuldum kesinlikle bu karardan dönme tabi kınada yap demiyorum bana bakir kizil gidiyordu herkese gitmez sende dip renginde bir boya al diplerine sürmeden boya ve kurul diplerine sürme bebek saçlar kimyasal görmesin basarilarrr

Bende platindim liseden beri
Bir senedir artık boyamıyorum platinin üstüne vurdum kınayı :skandal:
Memnun muyum evet evet evet evet neden böyle birşey yaptım çünkü kınayı vurmadan önce kuaföre gittim diplerden en diplerden itibaren saçımı yaktı ve saçım zaten yorgundu kut şeklinde kestirmek zorunda kaldım eve geldim baktım bir avuç sac kalmış vurdum kınayı
1 seneden beri yoğun yoğun bakım bakım bakım formüller şimdi göğüs hizama geldi
O iğrenç göz yakıcı kimyasaldan kurtuldum kesinlikle bu karardan dönme tabi kınada yap demiyorum bana bakir kizil gidiyordu herkese gitmez sende dip renginde bir boya al diplerine sürmeden boya ve kurul diplerine sürme bebek saçlar kimyasal görmesin basarilarrr
Anladım çok teşekkür ederim.Oyle yaparım

b
Sürekli saçımı boyamaktan usandım.Saclarim cok cansizlasti yiprandi boyamaktan artik yeter diyor sacim .Artik doğal rengimi istiyorum ama en son boyadım saçımı dibim geldi kötü gözüküyor ne yapmalıyım sizce
iraz daha sabret ence sakın boyama yoksa yanmaihtimali var ayrıca daha da cansızlaşır, biraz bekle ve uygun kesimle saç rengin kötü de olsa çok güzel durur sana yakışır

X